|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Radwańskie  Flavia  i do spania PS. Analitycs. Ojca nie mam bo mi zmarł 3 misiące temu, mam 21 lat od 2 lat mieszkam sam i sam się utrzymuje, taraz pomagam młodszemu bratu i matce, wylądowałem w kiepskiej sytuacji, nie będącej następstwem bukmacherki, nie bede nic wiecej tłumaczył bo innych może to denerwować. Boli mnie tylko że taka opinia przez was tutaj się na mnie teraz zagnieździ. zadzwonie do ciebie i odwiedze w bielsku(musze i tak sie spotkac z kilkoma z podbeskidzia w celach biznesowych) daleko nie mam  odwiedze grob swietej pamieci twojego ojca a przeprosiny oglosze na mecz pl  zadzwonie w przyszlym tyg majac wiecej czasu dobranoc wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
w delegacjach? a ja myślałem, że on kostkę układał Woźniacki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
oj tego nie wiem - grajusa gg nie mam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
1 set szkoda Petka  w 2 dopiero zaczela grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
od niedawna jestem w temacie ale tak slabego numeru 1 jak Wozniacki to chyba jeszcze nigdy nie bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Ale w ogóle o co wam chodzi?
Wszyscy co mieli coś do kropy powiedzieli że wszystko wporzo to nie kumam po co robić jakiekolwiek problemy :smrik: no i tłumacz im... jak nie dociera  Spoko, po co się martwisz  Ci co Cię dobrze znają pewnie wiedzą że jesteś porządny. Ale zależy mi również o opini na forum, nie chce być tutaj uwazany za jakiegoś kłamce itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Petka dno, ale czemus ty w poprzedniej r nie wtopila? Kase bym wtedy wygral a tak udupilas podwojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Kerber tak w ogole w tej sukience + ta oczojebna bluzka wygląda jak Rumunka na straganie Djoko też to przeżywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Radwańskie  Flavia  i do spania PS. Analitycs. Ojca nie mam bo mi zmarł 3 misiące temu, mam 21 lat od 2 lat mieszkam sam i sam się utrzymuje, taraz pomagam młodszemu bratu i matce, wylądowałem w kiepskiej sytuacji, nie będącej następstwem bukmacherki, nie bede nic wiecej tłumaczył bo innych może to denerwować. Boli mnie tylko że taka opinia przez was tutaj się na mnie teraz zagnieździ. zadzwonie do ciebie i odwiedze w bielsku(musze i tak sie spotkac z kilkoma z podbeskidzia w celach biznesowych) daleko nie mam  odwiedze grob swietej pamieci twojego ojca a przeprosiny oglosze na mecz pl  zadzwonie w przyszlym tyg majac wiecej czasu dobranoc wszystkim nie ma problemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
K******jeden gem zabrakł do overa kończył kupon na 1500 wrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Petka dno, ale czemus ty w poprzedniej r nie wtopila? Kase bym wtedy wygral a tak udupilas podwojnie z Carla miala przegrac ??? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Radwańskie  Flavia  i do spania PS. Analitycs. Ojca nie mam bo mi zmarł 3 misiące temu, mam 21 lat od 2 lat mieszkam sam i sam się utrzymuje, taraz pomagam młodszemu bratu i matce, wylądowałem w kiepskiej sytuacji, nie będącej następstwem bukmacherki, nie bede nic wiecej tłumaczył bo innych może to denerwować. Boli mnie tylko że taka opinia przez was tutaj się na mnie teraz zagnieździ. zadzwonie do ciebie i odwiedze w bielsku(musze i tak sie spotkac z kilkoma z podbeskidzia w celach biznesowych) daleko nie mam  odwiedze grob swietej pamieci twojego ojca a przeprosiny oglosze na mecz pl  zadzwonie w przyszlym tyg majac wiecej czasu dobranoc wszystkim Synek ale z drugiej strony skoro chłopak nie jest Ci nic winny po kij się wpierdzielasz między Wódkę a Zakąskę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Analitycs nawiasem mówiąc jak już piszesz nazwe drużyny piłkarskiej to pisz to pisz ją z dużej litery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Tipsa gra swoje 120% brawo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Petka dno, ale czemus ty w poprzedniej r nie wtopila? Kase bym wtedy wygral a tak udupilas podwojnie z Carla miala przegrac ???  nie z inna, nie pamietam kurna wta rzadko tykam, skosna chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Kerber tak w ogole w tej sukience + ta oczojebna bluzka wygląda jak Rumunka na straganie Djoko też to przeżywał  Djoko to Smerfy pamietam mial 2lata temu albo rok na USOppen  To poł rodziny na niebiesko na trybunach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Flavia traci podanie 2-1*
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Penetta miałaś juz to kontrolować  Radwańskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Z calym szacunkiem, ale nie macie co robic tylko jezdzic po grobach jego ojca i sprawdzac co on mowi, a kolesia znacie z forum Zeby to tylko takie problemy miec
Byscie na dziewuszki poszli lepiej w miasto zamiast tracic czas na takie sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Radwy łamiemy i Kończymy !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|