Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 29 1 2 17 18 19 20 21 28 29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
=JEŻELI(C1="Z";0;(JEŻELI(C1=1;(A1*B1)-A1;-B1)))

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mam pakiet cyfry, chcialbym teraz zrobic sobie multiroom - zamawial ktos to ? jak wygladaja koszta ? wiem, ze trzeba osobna karte i osobny dekoder - ale jak to wyglyda finansowo, kiedy ma sie z nimi umowe i jeden zestaw ( dekoder + karta ) w domu oraz o ile zwieksza sie rachunek miesieczny za tv ?


WIE KTOS MOZE ?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
wybieram się na kilkunastodniowy trip do Hiszpanii: miejsce docelowe- Pampeluna (poza tym oczywiście Madryt, Barcelona obowiązkowo). Czy moglibyście mi doradzić co na północy Hiszpanii jest wartego odwiedzenia. ew. jak to wychodzi cenowo.
z tego co wstępnie widziałem to oba pirenejskie parki narodowe, pewnie San Sebastian i okolice ale chciałbym poznać wasze opinie i sugestie. z góry dzięki piwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
jesli okolice kraju Baskow, to moze Biarritz, ale to akurat miasteczko/kurort we Francji tu obok granicy z Hiszpania

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Picos de Europa hura

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
mam ogromną prósbe do osób mieszkających we Wrocławiu,lub czesto tam prezbywających.
Polecicie jakis hotel na 1noc z soboty na niedziele,
cenowo tak od 60 do 120zł za 1-osobowy pokój.
Przegladam oferte juz 2-ga godzine ,jest ich sporo ,a nic nie moge wybrac...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jak obecnie wygląda procedura wydawania prawa jazdy?
Po egzaminie mam czekać na dokument (zaznaczyłem pocztę) czy muszę iść po coś dodatkowo dokądś?
Ktoś ostatnio robił i może mi powiedzieć jak to wygląda?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Witam! Przed chwila przyszedl do mnie kolega z pewnym pytaniem. Czy to mozliwe zeby za torenty pobrane z tej stronki trzeba placic?? Podobno w komentarzach sa teksty typu dostalem wezwanie do zaplaty na 700 zl itp.! Nie bardzo rozumiem w jaki niby sposob? SMSem czy mailem?? smile Czy wie ktos o co chodzi, bo juz sam zglupialem?!?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Jesli ktos ma konto na nivea.pl to uprzejmnie prosze o glosy na ten plac
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/1183.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
Originally Posted by wrobel_9
Witam! Przed chwila przyszedl do mnie kolega z pewnym pytaniem. Czy to mozliwe zeby za torenty pobrane z tej stronki trzeba placic?? Podobno w komentarzach sa teksty typu dostalem wezwanie do zaplaty na 700 zl itp.! Nie bardzo rozumiem w jaki niby sposob? SMSem czy mailem?? smile Czy wie ktos o co chodzi, bo juz sam zglupialem?!?

Sorry zapomnialem dodac ze chodzi o nasze Torrenty.org?!?!?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Ta strona jest całkowicie wolna od opłat. Ktoś chce naciągnąć naiwnych. Nie płacić i olać problem. Opłaty za piratowanie ???

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
@micha$, zależy od miasta chyba w którym wyrabia się prawko. Ale raczej nic nie trzeba zanosić, wszystkie dokumenty dostarcza Wydział Organizacji Ruchu Drogowego, gdzie był robiony egzamin.

@wrobel_9, na torrenty.org jest chyba oplata 7zl/sms za stworzenie konta, ale pozniej sie juz nie placi. Lepiej regulamin przeczytac przy rejestracji. Kiedys bylo cos takiego z pobieralnik.org czy cos podobnego, ze ludzie nie czytali tego tekstu przy rejestracji, a oni niby potem kase za zalozone konta chcieli, ale raczej tego nie sciagali z tego co czytalem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by radeke
Originally Posted by gnacik
Najnowszy numer Forbes'a w PDFie, ma ktoś ? ...albo wie skąd można mieć ? :-)

http://www.e-kiosk.pl/numer,14574,forbes#pakiet

http://www.egazety.pl/axel-springer/e-wydanie-forbes.html


6.00 PLN


Wszystko fajnie, tylko nie ma płatności SMSem, aja żadnego konta w banku nie mam aktualnie :-/ Są jakieś takie same e-kioski gdzie można SMSem zapłacić ?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Bet3654
mam ogromną prósbe do osób mieszkających we Wrocławiu,lub czesto tam prezbywających.
Polecicie jakis hotel na 1noc z soboty na niedziele,
cenowo tak od 60 do 120zł za 1-osobowy pokój.
Przegladam oferte juz 2-ga godzine ,jest ich sporo ,a nic nie moge wybrac...
widze ,ze sie ogarneliśmy ze znajomymi, 16 telefon i wszytsko zarerwowane, trzeba szukac teraz moteli raczej ,niedaleko Wrocka..

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Originally Posted by Bet3654
widze ,ze sie ogarneliśmy ze znajomymi, 16 telefon i wszytsko zarerwowane, trzeba szukac teraz moteli raczej ,niedaleko Wrocka..

zobacz tutaj http://www.puhot.pl/text.php?alias=oferta_pokoje&lang=PL

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Sebastijan
Originally Posted by Bet3654
widze ,ze sie ogarneliśmy ze znajomymi, 16 telefon i wszytsko zarerwowane, trzeba szukac teraz moteli raczej ,niedaleko Wrocka..

zobacz tutaj http://www.puhot.pl/text.php?alias=oferta_pokoje&lang=PL
standard,
nic nie mają,
ale dzieki za pomoc.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Gaske
@micha$, zależy od miasta chyba w którym wyrabia się prawko. Ale raczej nic nie trzeba zanosić, wszystkie dokumenty dostarcza Wydział Organizacji Ruchu Drogowego, gdzie był robiony egzamin.
Dzięki! piwo

Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Bet3654
mam ogromną prósbe do osób mieszkających we Wrocławiu,lub czesto tam prezbywających.
Polecicie jakis hotel na 1noc z soboty na niedziele,
cenowo tak od 60 do 120zł za 1-osobowy pokój.
Przegladam oferte juz 2-ga godzine ,jest ich sporo ,a nic nie moge wybrac...

Teraz to koszmar w temacie noclegów. Wszystko przez Adamka. Do tego w Hali trwa Kongres Kultury,a w niedzielę rano jest maraton.
http://www.eholiday.pl/noclegi-on1193.html Tu zapytaj, niedaleko PKP i trochę cichociemny.
http://www.rezydent.pl/pl/8/ Tu czasami też bywały miejsca, kiedy tłoczno w mieście.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Dzieki za pomoc, ale niestety tez juz zajete.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Originally Posted by Vorspringer
Teraz to koszmar w temacie noclegów. Wszystko przez Adamka. Do tego w Hali trwa Kongres Kultury,a w niedzielę rano jest maraton.

a niedługo zaczną się już zjeżdżać fani Dżordża Majkela ;D

Wrocław ma cały czas deficyt miejsc noclegowych... może jak skończą hotel między ul. Ślężną i Borowską to trochę będzie lepiej... nie wyobrażam sobie jak to będzie podczas Euro 2012... masakra też z miejscami parkingowymi, szczęgólnie w okolicach rynku, gdzie kilka ulic całkowicie wyłączyli z ruchu, i zrobili masę "rowerowych pasów" - czyli wyłączyli z metr ulicy na ścieżkę rowerową - co jednocześnie wykluczyło parkowanie...

Strona 19 z 29 1 2 17 18 19 20 21 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, burbon, aker, Lukasz111, alfa), 1,611 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1