Liczyłem, że chociaż pierwszych parę rund Adamek stawi jakiś opór Witkowi. Tymczasem już od pierwszej rundy był bezradny. Nie miał żadnego sposobu żeby chociaż postraszyć Kliczkę.
Po bombie w drugiej rundzie już wiedziałem, że jest pozamiatane. Kwestią czasu było kiedy Kliczko rozbije Adamka.
Brawa za szczękę i charakter dla Adamka. Dał z siebie wszystko.
Ale to i tak było zdecydowanie za mało. Nie ta liga niestety.
Może kiedyś jeszcze Adamek spróbuje walki o pas, ale pod warunkiem że Kliczki będą już na emeryturze.
Choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem dla Adamka wydaje mi się obijanie ludzi pokroju McBride'a i Mollo w Prudencial Center do końca kariery. Zawsze to parę $ jeszcze wpadnie.
Poczekaj jeszcze czarny pyskacz się odezwie, albo juz dzwoni
Szczerze nawet nie oglądałem tej "walki", dopiero z tego tematu zobaczyłem kto wygrał. Starczy sportu jak na dziś, kwalifikacje F1, Legia, inna piłka, Grand Prix w Speedway'u, teraz ciekawe mecze US Open. Niestety Adamek wypadł z repertuaru dnia, w ogóle boks gdzie walczy dwóch "białych" jest mało ciekawy...
Kliczko to niesamowity bokser i człowiek z klasą (miła odmiana po czarnych pyskaczach), nie wiem czy kiedyś boks był, aż tak zdominowany, tak naprawdę została jedna walka Kliczko-Kliczko, która ma sens.
Moim zdaniem najciekawsza walka na gruncie krajowym to by była Kulej-Najman. Wielu ludzi na nią czeka.
no niestety nie było nawet momentu gdzie Tomek mógł przechylić szalę na swoją korzyść. Kliczko świetnie przygotowany, jak zwierzę szybki silny. Szacunek za szczękę dla Adamka, że stał do końca po takich bombach. Naszła mnie refleksja po tym co widziałem, że do czołówki wagi ciężkiej już nie mówiąc o federacjach to Adamek (oby tylko w tej chwili) szans nie ma. Brakuje mu ciosu, samą szybkością nie wygra walki. W sumie praktycznie wszyscy się tego wyniku po trosze spodziewaliśmy także nie ma co go piętnować. Zrobił na pewno ile mógł i zobaczył jakie lata świetlne go od pasa dzielą.
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać. Długo jeszcze będą panować!
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać. Długo jeszcze będą panować!
Artur Szpilka tylko on może pokonać Kliczkę ,poczekajcie jeszcze trochę ma dopiero 22 lata.
Boks jest trochę nielogicznym sportem. Taki patałach jak Adamek idzie na pożarcie do Kliczki, a jednak media się podniecają tym i w Polsce wprowadza się nawet pay-per-view za tę walkę... choć w sąsiednich Niemczech wszystko leci w tv za friko bo inaczej każdy by olał ten nazwijmy to "pojedynek" ciepłym moczem.
Conrad jasne pieniądz. Jednak spójrz na to z tej strony Adamek się męczył 12 rund z McBridem a taki Wach mało znany bokser znokautował go w 4 rundzie i nie odbiło się to echem ,poczekajmy - młodzież nadchodzi wielkimi krokami.
Ja w ogóle nie interesowałem się tym starciem małej cioty z ukraińskim wielkoludem bo zbyt wiele ciekawszych rzeczy było dzisiaj bym się skupiał na cyrku ledwie przypominającym boks. A już w ogóle współczuję tym co się wybrali do Wrocka by na żywo obejrzeć taką beznadzieję. To już lepiej się wybrać na ligowy mecz Śląska na nowym stadionie, lada dzień otwarcie... bodajże z Lechem.
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać. Długo jeszcze będą panować!
Artur Szpilka tylko on może pokonać Kliczkę ,poczekajcie jeszcze trochę ma dopiero 22 lata.
Spoko ja Kliczkę rozniosłem w Fight Night Champion może Szpilce też się uda jak we więzieniu będą Playstation mieć ;p
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać. Długo jeszcze będą panować!
Artur Szpilka tylko on może pokonać Kliczkę ,poczekajcie jeszcze trochę ma dopiero 22 lata.
Spoko ja Kliczkę rozniosłem w Fight Night Champion może Szpilce też się uda jak we więzieniu będą Playstation mieć ;p
słaba morda Kliczki ,tego jestem pewien że ma słaby ryj ,wyjść pierdolnąć (styl Tysona) tylko Szpilka to ma !
Ja w ogóle nie interesowałem się tym starciem małej cioty z ukraińskim wielkoludem bo zbyt wiele ciekawszych rzeczy było dzisiaj bym się skupiał na cyrku ledwie przypominającym boks. A już w ogóle współczuję tym co się wybrali do Wrocka by na żywo obejrzeć taką beznadzieję. To już lepiej się wybrać na ligowy mecz Śląska na nowym stadionie, lada dzień otwarcie... bodajże z Lechem.
Po prostu Adamek sie z Rydzykiem koleguje i dlatego nie ma szacunku u innych jakbym mial go oceniac to wole czegos posluchac na temat jego postawy bokserskiej a nie jakeis puste frazesy od admina tego forum Conrad ogladales walke , mam racje? tylko nie wiemc czemu kłamiesz
Szpilka ma pierdolniecie ale taki Kliczko by go na dystans trzymal, Szpilka ma wzrost Tomka bo to co podaja 192 to smiechu warte druga sprawa nikt nie wie jaka ma glowe Szpila czy on odporny na ciosy, tych ogorkow co mial to tylko on walczyl i nokałtował. Sztucznie napompowany chlopak Peter Samuel nigeryjczyk mi przypomina Szpilke tez mial słe, a kliczko go 2 razy obil jak chciał
Adamek to żenujący pajac a nie bokser, z czym do ludzi w ogóle?
Tępy moher dostał baty i tyle, czym tu się podniecać? Zero szans, zero możliwości, po prostu szkoda czasu na takiego pajaca.
Dobrze to ktoś opisał gdzie indziej: "Walka Kliczki z Adamkiem była czymś bliższym do sadyzmu niż do walki. Adamek powinien był być wdzięczny przeciwnikowi za to że ewidentnie nie chciał mu zrobić krzywdy..."
Śmiechu warte takie starcia mega-cioty, która zamiast trenować to pajacuje w radiu maryja po czym dostaje baty i po sprawie...
To jego powinno bardziej boleć, że zamiast trenować to pajacował u największego złodzieja w kraju. Jak widać należało jednak ten czas przeznaczyć na trening. A tak to łomot i do domu... może jutro pójdzie się pożalić u herszta złodziei że dostał wpierdol... przez Tuska.