Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by bamik14
Powietkin czeka na Adamka, ma jeszcze 2 walki przed Kliczkami rozegrac

ale jestem zly ze Wawrzyka ani Masternaka nie widzialem :/

powiecie ze co sie tak pozno za ot bralem, ale na syzbkiego po robocie ekipe zbieralem i jedynie co obejrzelismy to 0,7 na stole

Dobrej zabawy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by Bzyku
No niestety.

Liczyłem, że chociaż pierwszych parę rund Adamek stawi jakiś opór Witkowi. Tymczasem już od pierwszej rundy był bezradny. Nie miał żadnego sposobu żeby chociaż postraszyć Kliczkę.

Po bombie w drugiej rundzie już wiedziałem, że jest pozamiatane. Kwestią czasu było kiedy Kliczko rozbije Adamka.

Brawa za szczękę i charakter dla Adamka. Dał z siebie wszystko.

Ale to i tak było zdecydowanie za mało. Nie ta liga niestety.

Może kiedyś jeszcze Adamek spróbuje walki o pas, ale pod warunkiem że Kliczki będą już na emeryturze.

Choć bardziej prawdopodobnym scenariuszem dla Adamka wydaje mi się obijanie ludzi pokroju McBride'a i Mollo w Prudencial Center do końca kariery. Zawsze to parę $ jeszcze wpadnie.


Poczekaj jeszcze czarny pyskacz się odezwie, albo juz dzwoni

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szczerze nawet nie oglądałem tej "walki", dopiero z tego tematu zobaczyłem kto wygrał. Starczy sportu jak na dziś, kwalifikacje F1, Legia, inna piłka, Grand Prix w Speedway'u, teraz ciekawe mecze US Open. Niestety Adamek wypadł z repertuaru dnia, w ogóle boks gdzie walczy dwóch "białych" jest mało ciekawy...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by jerome
Kliczko to niesamowity bokser i człowiek z klasą (miła odmiana po czarnych pyskaczach), nie wiem czy kiedyś boks był, aż tak zdominowany, tak naprawdę została jedna walka Kliczko-Kliczko, która ma sens.
Moim zdaniem najciekawsza walka na gruncie krajowym to by była Kulej-Najman. Wielu ludzi na nią czeka.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
no niestety nie było nawet momentu gdzie Tomek mógł przechylić szalę na swoją korzyść. Kliczko świetnie przygotowany, jak zwierzę szybki silny. Szacunek za szczękę dla Adamka, że stał do końca po takich bombach. Naszła mnie refleksja po tym co widziałem, że do czołówki wagi ciężkiej już nie mówiąc o federacjach to Adamek (oby tylko w tej chwili) szans nie ma. Brakuje mu ciosu, samą szybkością nie wygra walki. W sumie praktycznie wszyscy się tego wyniku po trosze spodziewaliśmy także nie ma co go piętnować. Zrobił na pewno ile mógł i zobaczył jakie lata świetlne go od pasa dzielą.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Szacunek ze wyszedl do kogos takiego jak Kliczko.

On ma taki zasiag ramion , takie warunki fizyczne ze dla takich

bokserow jak Haye czy Adamek jest zbyt wielki , zbyt silny.


Jakby chcial to by dzis skonczyl Tomka w 2 rundy. Ale nie chcial.

Bracia bojcie sie bo Mike Perez nadchodzi smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by milan1231
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać.
Długo jeszcze będą panować!

Mowisz o tej nadzieji brytoli? smile


Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Fury to mega drewno Wlad by go zabil w 3 rundy.

Jest nadzieja na to ze bracia dostana w ryj. Nowy Tyson nadchodzi.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by milan1231
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać.
Długo jeszcze będą panować!
Artur Szpilka tylko on może pokonać Kliczkę ,poczekajcie jeszcze trochę ma dopiero 22 lata.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Boks jest trochę nielogicznym sportem. Taki patałach jak Adamek idzie na pożarcie do Kliczki, a jednak media się podniecają tym i w Polsce wprowadza się nawet pay-per-view za tę walkę... choć w sąsiednich Niemczech wszystko leci w tv za friko bo inaczej każdy by olał ten nazwijmy to "pojedynek" ciepłym moczem. smile

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Conrad jasne pieniądz. Jednak spójrz na to z tej strony Adamek się męczył 12 rund z McBridem a taki Wach mało znany bokser znokautował go w 4 rundzie i nie odbiło się to echem ,poczekajmy - młodzież nadchodzi wielkimi krokami.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Bo boks - a juz na pewno na tym poziomie - to nie jest sport. Tylko biznes.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja w ogóle nie interesowałem się tym starciem małej cioty z ukraińskim wielkoludem bo zbyt wiele ciekawszych rzeczy było dzisiaj bym się skupiał na cyrku ledwie przypominającym boks. A już w ogóle współczuję tym co się wybrali do Wrocka by na żywo obejrzeć taką beznadzieję. To już lepiej się wybrać na ligowy mecz Śląska na nowym stadionie, lada dzień otwarcie... bodajże z Lechem.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by milan1231
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać.
Długo jeszcze będą panować!
Artur Szpilka tylko on może pokonać Kliczkę ,poczekajcie jeszcze trochę ma dopiero 22 lata.
Spoko ja Kliczkę rozniosłem w Fight Night Champion może Szpilce też się uda jak we więzieniu będą Playstation mieć ;p

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Hazardziści z fortuny zbili kurs na Adamka tak że na Kliczkę podskoczył do 1,37 gdzie 1,2 było na layu na betfair smile

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by milan1231
W tym momencie nie ma pięściarza ,który mógłby rywalizować z braćmi Kliczo! To sa potwory ,gabarytami przewyższają wszystkich i dodatkowo umieją się bić! Tylko Tyson (jak był na dorobku oczywiście) mógłby ich pokonać.
Długo jeszcze będą panować!
Artur Szpilka tylko on może pokonać Kliczkę ,poczekajcie jeszcze trochę ma dopiero 22 lata.
Spoko ja Kliczkę rozniosłem w Fight Night Champion może Szpilce też się uda jak we więzieniu będą Playstation mieć ;p
słaba morda Kliczki ,tego jestem pewien że ma słaby ryj ,wyjść pierdolnąć (styl Tysona) tylko Szpilka to ma !

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Originally Posted by Conrad
Ja w ogóle nie interesowałem się tym starciem małej cioty z ukraińskim wielkoludem bo zbyt wiele ciekawszych rzeczy było dzisiaj bym się skupiał na cyrku ledwie przypominającym boks. A już w ogóle współczuję tym co się wybrali do Wrocka by na żywo obejrzeć taką beznadzieję. To już lepiej się wybrać na ligowy mecz Śląska na nowym stadionie, lada dzień otwarcie... bodajże z Lechem.

Po prostu Adamek sie z Rydzykiem koleguje i dlatego nie ma szacunku u innych laugh
jakbym mial go oceniac to wole czegos posluchac na temat jego postawy bokserskiej a nie jakeis puste frazesy od admina tego forum
Conrad ogladales walke , mam racje? laugh tylko nie wiemc czemu kłamiesz

Szpilka ma pierdolniecie ale taki Kliczko by go na dystans trzymal, Szpilka ma wzrost Tomka bo to co podaja 192 to smiechu warte laugh druga sprawa nikt nie wie jaka ma glowe Szpila czy on odporny na ciosy, tych ogorkow co mial to tylko on walczyl i nokałtował. Sztucznie napompowany chlopak
Peter Samuel nigeryjczyk mi przypomina Szpilke tez mial słe, a kliczko go 2 razy obil jak chciał

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Adamek to żenujący pajac a nie bokser, z czym do ludzi w ogóle?

Tępy moher dostał baty i tyle, czym tu się podniecać? Zero szans, zero możliwości, po prostu szkoda czasu na takiego pajaca.

Dobrze to ktoś opisał gdzie indziej: "Walka Kliczki z Adamkiem była czymś bliższym do sadyzmu niż do walki. Adamek powinien był być wdzięczny przeciwnikowi za to że ewidentnie nie chciał mu zrobić krzywdy..."

Śmiechu warte takie starcia mega-cioty, która zamiast trenować to pajacuje w radiu maryja po czym dostaje baty i po sprawie...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
conrad ciebie bardziej chyba boli, ze on od radia maryja i kaczynskich jest niz to, ze kliczko sie z nim bawil;p

za duzo polityki

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To jego powinno bardziej boleć, że zamiast trenować to pajacował u największego złodzieja w kraju. Jak widać należało jednak ten czas przeznaczyć na trening. smile A tak to łomot i do domu... może jutro pójdzie się pożalić u herszta złodziei że dostał wpierdol... przez Tuska. laugh

Strona 13 z 24 1 2 11 12 13 14 15 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1