|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
3-2 to tutaj nie ma prawa byc, wiec po wygranym II secie trzeba faktycznie w tych Slowakow wejsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
i kolejny srodek nie w tempo i za nisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Czyli Portugalia juz dzisiaj przegrana? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
portugalia niezla amatorka, z 10pkt nie wyjda w secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Estonia ma 1,3 mln ludzi - i w zasadzie zawodową reprezentację w każdym sporcie, imponujące jaki odsetek ludności uprawia tam sport zawodowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
12-5 dobrze im idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Panowie,jest gdzieś Słowacja -1.5 jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Czyli Portugalia juz dzisiaj przegrana?  nie sluchaj placzkow, to jest siatkowka, odwroci sie w koncu i Portugalia zacznie grac normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Niemcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Głupki z tej Bułgarii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
PRzy takiej wygranej Bułgarii 3:1 3:0 polacy mogą nawet i wygrać ze Słowacją ale w Taju  lub przegrać 3:1 3:2  3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
Zaraz będzie "dobrze , że skontrowałem"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Czyli Portugalia juz dzisiaj przegrana?  nie sluchaj placzkow, to jest siatkowka, odwroci sie w koncu i Portugalia zacznie grac normalnie Watpie bo zgrzani i nic im nie wychodzi. Glowy w dol i byle do szatni. Jakby jutro mieli dokonczyc mecz to pewnie by wygrali, dzis masakra jakas.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
to jak bulgaria 3-0 to nasi musza wygrac czy przegrac? ;p przegrac a co w przypadku jak Rosja strzeli wała z Czechami??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
PRzy takiej wygranej Bułgarii 3:1 3:0 polacy mogą nawet i wygrać ze Słowacją ale w Taju  lub przegrać 3:1 3:2  3:0 nie wprowadzaj ludzi w blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
PRzy takiej wygranej Bułgarii 3:1 3:0 polacy mogą nawet i wygrać ze Słowacją ale w Taju  lub przegrać 3:1 3:2  3:0 nie wprowadzaj ludzi w blad jak nie jak tak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Czyli Portugalia juz dzisiaj przegrana?  nie sluchaj placzkow, to jest siatkowka, odwroci sie w koncu i Portugalia zacznie grac normalnie Watpie bo zgrzani i nic im nie wychodzi. Glowy w dol i byle do szatni. Jakby jutro mieli dokonczyc mecz to pewnie by wygrali, dzis masakra jakas. nie zgadzam sie, jakbym pierwszy raz ogladal siatkowke i nigdy w nia nie gral to moze bym lyknal taki tekst 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
PRzy takiej wygranej Bułgarii 3:1 3:0 polacy mogą nawet i wygrać ze Słowacją ale w Taju  lub przegrać 3:1 3:2  3:0 nie wprowadzaj ludzi w blad jak nie jak tak jest  no to powiedz nam wszystkim co bedzie przy 3 pkt Bulgarii i naszej wygranej 3-2 i skonczmy ta dyskusje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
W wypadku wygranej Bułgarii 3:0, lub 3:1 (za trzy punkty): - Polacy zwyciężając Słowację 3:0 lub 3:1 zajmą drugą lokatę w grupie z sześcioma punktami, pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), trzecia zaś Słowacja (5 pkt.) - Polacy zwyciężając Słowację 3:2 zajmą trzecie miejsce (5 pkt., ), pierwsza będzie Bułgaria (7 pkt.), druga zaś Słowacja (6 pkt.) - Polacy przegrywając 2:3 zajmą trzecie miejsce, grupę wygra Słowacja (7 pkt., sety 9:5), druga będzie Bułgaria (7 pkt., sety 8:4, lub 8:5)
W wypadku wygranej Bułgarii 3:2 (za dwa punkty): - Polacy zwyciężając Słowację 3:0 zajmą pierwsze miejsce w grupie z sześcioma punktami (sety 7:4), druga będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt.) - Polacy zwyciężając Słowację 3:1 zajmą drugie miejsce w grupie z z sześcioma punktami (sety 7:5), pierwsza będzie Bułgaria (6 pkt., sety 8:6), trzecia Słowacja (5 pkt. - Polacy przegrywając w jakimkolwiek stosunku zajmą trzecie miejsce w grupie, którą wygra Słowacja przed Bułgarią
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|