|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
graty dla tych co macedonia po tych kursach wychaczyli mi brakło odwagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
HAHAHA żegnamy Litwę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Litwa  masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ja pirdziele.. ale jaja. wczoraj barca, dzisiaj Litwa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
izzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuuuuniiiiiiiiiiiiiia @8  dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Litwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Macedonia dzisiaj nic nie grala, tylko Stojanovski + McCalebb i z nimi odpadli... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To co Litwa odpierdolila w ciagu ostatnich 15 sekund meczu to jest kryminal. Powinni ich pozamykac w wiezieniu. Na Bialorusi bylbym o to spokojny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
od poczatku grali jak cioty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
macedoni 9/32 za 3 litwa 2/15 za 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
mace pokazali ze mozna nawet jak sedziowie przeszkadzaja wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
ja pirdziele.. ale jaja. wczoraj barca, dzisiaj Litwa a przed wczoraj Nadal - Djoko over 38.5 , a gemow 38, 3 dzien pechowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
ale wspolczuje tym ktorym frajerzy konczyli kupony,oby nie dostali sie do io
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Javtokas byl ich najlepszym zawodnikie, a w momencie kiedy zebrali pilke na 20s przed koncem podal do przeciwnika, masakra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
macedoni 9/32 za 3 litwa 2/15 za 3  i dlatego moj over poszedl sie jeb.ac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
macedoni 9/32 za 3 litwa 2/15 za 3  i dlatego moj over poszedl sie jeb.ac jeszcze znajac mojego pecha. Paszek wygra 2:1 ,co by oznaczało ,ze i tasme za 20->1870 zjeb.ał ten over149 zaczne grac systemem z 1-dnym ,2-oma błedami, bo skutecznosc jest ,ale pecha to ja mam niezimskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
macedoni 9/32 za 3 litwa 2/15 za 3  i dlatego moj over poszedl sie jeb.ac jeszcze znajac mojego pecha. Paszek wygra 2:1 ,co by oznaczało ,ze i tasme za 20->1870 zjeb.ał ten over149zaczne grac systemem z 1-dnym ,2-oma błedami, bo skutecznosc jest ,ale pecha to ja mam niezimskiego. a jakze by inaczej?, obroniła pare piłek meczowych ale mecz wygrała dokładnie 2:1:P. naszcescie udało sie chociaz zlapac Tamire w taju na livie po 3,4 za 200zl ,co troche odrobiło pechowe (1zdarzeniowe) straty. to jest swoisty fenomen co sie dzisiaj zdarzyło.. 5kuponow na kazdym minimum 3mecze z minimum @1,5 i na kazdym tylko tylko i wylacznie 1 mecz nie wchodził ,moglo byc przy odrobinie szczescia z 630zł 7,5tysia, obojetnie ktory kupon by wszedl by był spory +... no ale mega pech mnie nie opuszcza. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
macedoni 9/32 za 3 litwa 2/15 za 3  i dlatego moj over poszedl sie jeb.ac jeszcze znajac mojego pecha. Paszek wygra 2:1 ,co by oznaczało ,ze i tasme za 20->1870 zjeb.ał ten over149zaczne grac systemem z 1-dnym ,2-oma błedami, bo skutecznosc jest ,ale pecha to ja mam niezimskiego. a jakze by inaczej?, obroniła pare piłek meczowych ale mecz wygrała dokładnie 2:1:P. naszcescie udało sie chociaz zlapac Tamire w taju na livie po 3,4 za 200zl ,co troche odrobiło pechowe (1zdarzeniowe) straty. to jest swoisty fenomen co sie dzisiaj zdarzyło.. 5kuponow na kazdym minimum 3mecze z minimum @1,5 i na kazdym tylko tylko i wylacznie 1 mecz nie wchodził ,moglo byc przy odrobinie szczescia z 630zł 7,5tysia, obojetnie ktory kupon by wszedl by był spory +... no ale mega pech mnie nie opuszcza. Pzdr. Łączę się w bUlu,mam to samo 3 dni temu wróciłem i ze 100 mogło już byc spokojnie 3000 a jest 250 ... 6 meczy gdzie w każdym meczu do wygrania powyżej 300 i 1 mecz...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|