|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Francja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Litwa under 150 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Litwa under 150  nie nie juz zadnej Litwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Litwa under 150  nie nie juz zadnej Litwy  hehe wczoraj wynik no szok odpadli gospodarze z walki o medale i dzis mecz o frytki. Uwazaj na ta Francje moze byc mina jak z Litwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Litwa under 150  nie nie juz zadnej Litwy  hehe wczoraj wynik no szok odpadli gospodarze z walki o medale i dzis mecz o frytki. Uwazaj na ta Francje moze byc mina jak z Litwa  Macedonia od poczatku gra fajne mistrzostwa i pamietam, ze napisalem podczas drugiej rundy gdzies tutaj, ze maja szanse na PF nawet to ktos mnie wysmial. No i wyszlo jak wyszlo, no ale tej ich wczorajszej wygranej to sie jednak nie spodziewalem.. nioe z Litwa ! Grekow widzialem w akcji i ni egraja za dobrze.. przynajmniej porownujac ich gre do wczesniejszych imprez. Francuzi sa na tyle solidni, ze powinni ich pyknac, a juz na pewno nie bedzie mowy o lekcewazeniu.. oby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
grecy duze braki kadrowe no i parker i spolka powinni to wygrac ale podobnie bylo z litwa, no ale oby sie udalo, po ile masz zagrane? chodzi o kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
grecy duze braki kadrowe no i parker i spolka powinni to wygrac ale podobnie bylo z litwa, no ale oby sie udalo, po ile masz zagrane? chodzi o kurs mam to w kombosie z PSV i Lazio a sama Francja 1,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
grecy duze braki kadrowe no i parker i spolka powinni to wygrac ale podobnie bylo z litwa, no ale oby sie udalo, po ile masz zagrane? chodzi o kurs mam to w kombosie z PSV i Lazio a sama Francja 1,35 powo  nie dziekuj zeby nie zapeszyc  ja tylko ten under 150 bede boksowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326 |
Uwazaj na ta Francje moze byc mina jak z Litwa  Nie sądzę, Grecy nic ciekawego na razie nie pokazują. W ostatnim meczu odpoczął Parker i Noah, do tego rozkręcił się De Colo i wraca Gelabale. Wg mnie to będzie spokojna wygrana Francji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
grecy duze braki kadrowe no i parker i spolka powinni to wygrac ale podobnie bylo z litwa, no ale oby sie udalo, po ile masz zagrane? chodzi o kurs mam to w kombosie z PSV i Lazio a sama Francja 1,35 powo  nie dziekuj zeby nie zapeszyc  ja tylko ten under 150 bede boksowal  tamten tydzien byl spoko, a ten jest na maxa do bani. zobaczymy jak to wyjdzie dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
grecy duze braki kadrowe no i parker i spolka powinni to wygrac ale podobnie bylo z litwa, no ale oby sie udalo, po ile masz zagrane? chodzi o kurs mam to w kombosie z PSV i Lazio a sama Francja 1,35 powo  nie dziekuj zeby nie zapeszyc  ja tylko ten under 150 bede boksowal  przed litwa, barca ci usmolila z tego co pamietam? tam to juz masakra jak gol szkopow tamten tydzien byl spoko, a ten jest na maxa do bani. zobaczymy jak to wyjdzie dzis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
kurcze juz mi nie przypominaj o tej Barcelonie  ale co prawa to prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
racja zapomniec i na prosta wyjsc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2007
Posty: 326 |
Te mecze o miejsca 5-8 są jeszcze ważne w kontekście turnieju kwalifikującego do IO, jakie miejsca dają udział w tym turnieju?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Tronk a co powiesz o Rosji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronk a co powiesz o Rosji? hmm domel ciezkie spotkanie, tak jak to buki wystawily czyli 50 na 50, w undera 140 bym pocelowal nad ktorym dumam i nie wiem czy wejsc w niego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 494 |
Litwa under 150  nie nie juz zadnej Litwy  hehe wczoraj wynik no szok odpadli gospodarze z walki o medale i dzis mecz o frytki. Uwazaj na ta Francje moze byc mina jak z Litwa  Chyba o frytki z majonezem w Londynie. Tylko pierwsza szóstka gra w turniejach kwalifikacyjnych do IO więc jest o co grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Litwa under 150  nie nie juz zadnej Litwy  hehe wczoraj wynik no szok odpadli gospodarze z walki o medale i dzis mecz o frytki. Uwazaj na ta Francje moze byc mina jak z Litwa  Chyba o frytki z majonezem w Londynie. Tylko pierwsza szóstka gra w turniejach kwalifikacyjnych do IO więc jest o co grać tak wlasnie sie zastanawialem czy te kwale do londynu beda, zdecydowalem sie nie napisac bo nie bylem pewien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Filipiny-UAE u 153 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|