Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#49184 22/12/2003 02:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał czyzyk2:
[qb]Tylko uważajcie bo jest tam mały knif. Wpłacając 100PLN otrzymujemy 100PLN frico. Jednak od tego momentu, aby móc wypłacić jakiekolwiek pieniądze trzeba trzy razy obrócić nie 100PLN, ale 200PLN!!!!![/qb]
Muszisz obrócisz 3x 100 = 300 PLN

Bonus: Unibet
#49185 22/12/2003 03:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
do MTR---ale jak wyślesz faksem dowód wpłaty to pisz od razu na email o bonus(sami nie dadzą) i dzwoń bo inaczej zostanie gołe 100.00 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49186 22/12/2003 04:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
mam 2 pytania:
1)jaka jest minmalna stawka na zakład w unibecie?
0,50 groszy czy więcej?
2) czy można jedno zdarzenie obstawiać na różnych "kuponach" z różnymi wynikami? np wynik połowa/całość 1/x 1/1 1/2 2/2 ?

pozdr.

#49187 22/12/2003 04:39
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Marasking , Wiechu.s
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
dzięki za odpowiedzi

#49188 22/12/2003 13:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
Czyli trzeba miec na koncie 400 zeta zeby to wytbrac? Czy tyle = 100 depozyt + 100 bonus + 300 (obrocone 3x100 zeta bonusa)? a moze wystarczy miec np 20 zeta na koncie i obrotu 300 zeta?
jak zagram 3x100 ale np z kursem 1,10 to tez juz jest trzy razy obrocone?

#49189 22/12/2003 14:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 41
moze ktos mi powiedziec czy w unibecie handicap 0.5 na leeds to jest to samo co X2 w expekcie?

#49190 22/12/2003 15:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Ma byc trzy razy obrócone to 100 zł=300 niwazne przez jaki okres czsu i niewazne jakie stawki.

Ja ponawiam moje pytanie - jakie stawki najmniejsze w unibecie?

i drugie: pisał ktos tu ze Uni ma konto w kredyt banku i fortis czy to znaczy ze tam mozna wpłacac bez problemów? i jaki jest nr konta w kredyt ?

#49191 22/12/2003 17:11
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
a ja mam pytanie z innej beczki: mianowicie na czym polega remis w tenisie stolowym w unibecie, chodzi o zdarzenie- 18:25 2146 Halmstad BTK - Eslöv AI 1.40 4.50 5.00 zastanawia mnie to gdyz chce szybko obrocic bonus a to dosc dobre zdarzenie (stawiajac na odzielnych kuponach na 1 i 2) nie biorac pod uwage remisu.z drugiej strony patrzac po kursie remis bardziej prawdopodobny niz 2.prosze o szybka pomoc gdyz to dziesiejsze zdarzenie.pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49192 22/12/2003 18:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Ja ponawiam moje pytanie - jakie stawki najmniejsze w unibecie?

i drugie: pisał ktos tu ze Uni ma konto w kredyt banku i fortis czy to znaczy ze tam mozna wpłacac bez problemów? i jaki jest nr konta w kredyt ?[/qb]
Panowie nikomu sie nie chce wpisać tej stawki - za ile mozna najmniej grać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49193 22/12/2003 18:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Panowie nikomu sie nie chce wpisać tej stawki - za ile mozna najmniej grać?
1 zł

#49194 22/12/2003 21:45
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Ja ponawiam moje pytanie - jakie stawki najmniejsze w unibecie?

i drugie: pisał ktos tu ze Uni ma konto w kredyt banku i fortis czy to znaczy ze tam mozna wpłacac bez problemów? i jaki jest nr konta w kredyt ?[/qb]
Panowie nikomu sie nie chce wpisać tej stawki - za ile mozna najmniej grać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Najmniejsze stawki nie znam.

W Kredyt Banku mają takie konto: 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000
Opłata wynosi 7 PLN, chyba ze masz tam konto osobiste, wtedy 3,5. Nie wiem jak długo idzie kasa na konto gracza, ale możesz wysłać im faks dowodu wpłaty ( 00 800-461-1226 ) i zanim dojdziesz do domu kasa powinna już być. Faks na poczcie kosztuje 1,2 PLN, a w banku chyba koło 5-6

#49195 22/12/2003 21:50
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
minimalna stawka wynosi z tego co pamietam 1 zl...

#49196 22/12/2003 23:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Ja ponawiam moje pytanie - jakie stawki najmniejsze w unibecie?

i drugie: pisał ktos tu ze Uni ma konto w kredyt banku i fortis czy to znaczy ze tam mozna wpłacac bez problemów? i jaki jest nr konta w kredyt ?[/qb]
Panowie nikomu sie nie chce wpisać tej stawki - za ile mozna najmniej grać? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Najmniejsze stawki nie znam.

W Kredyt Banku mają takie konto: 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000
Opłata wynosi 7 PLN, chyba ze masz tam konto osobiste, wtedy 3,5. Nie wiem jak długo idzie kasa na konto gracza, ale możesz wysłać im faks dowodu wpłaty ( 00 800-461-1226 ) i zanim dojdziesz do domu kasa powinna już być. Faks na poczcie kosztuje 1,2 PLN, a w banku chyba koło 5-6[/qb]
Dzięki wszystkim którzy odpowiedzieli ..

Marasking - a skąd wziąłeśten numer konta? jest na głownej gdzieś czy moze po zarejestrowaniu podają?

i co wpisuje w polu bank? nie wiem tez czy potrzebny jest adres banku?

pozdrawiam

#49197 22/12/2003 23:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Numer podany jest po zarejestrowaniu, w opcji depozyt. Nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "w polu bank". Jeżeli jest to adres odbiorcy to wpisuję się FIRSTCLEAR LTD. Z kolei w polu "tytułem" wpisuje się ( tzn. ja wpisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
usługi bukmacherskie i numer referencyjny. ponoc tzreba też swój login, ale ja go zapomniałem, a kasa doszła.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49198 23/12/2003 00:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]Numer podany jest po zarejestrowaniu, w opcji depozyt. Nie wiem co rozumiesz przez pojęcie "w polu bank". Jeżeli jest to adres odbiorcy to wpisuję się FIRSTCLEAR LTD. Z kolei w polu "tytułem" wpisuje się ( tzn. ja wpisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
usługi bukmacherskie i numer referencyjny. ponoc tzreba też swój login, ale ja go zapomniałem, a kasa doszła.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49199 23/12/2003 00:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Czy ktoś orientuje się w jakich godzinach pracuje 'polski' unibet np. jutro?

Z góry dzięki za odpowiedź.

#49200 23/12/2003 16:11
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał MTR:
[qb]Czy ktoś orientuje się w jakich godzinach pracuje 'polski' unibet np. jutro?

Z góry dzięki za odpowiedź.[/qb]
Ech, nie chce się sprawdzić na stronce? W zakładce kontakt stoi napisane :

Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:

Wtorek, 16.12: 10.00 - 17.00
Środa, 17.12: 10.00 &#8211; 17.00
Piątek, 19.12: 10.00 - 17.00
Sobota, 20.12: 10.00 - 16.00
Niedziela, 21.12: 10.00 &#8211; 16.00

scottie

#49201 23/12/2003 16:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
no gratuluje scottie - podales godziny pracy na zeszły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49202 23/12/2003 16:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał scottie:
Ech, nie chce się sprawdzić na stronce? W zakładce kontakt stoi napisane :

Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:

Wtorek, 16.12: 10.00 - 17.00
Środa, 17.12: 10.00 &#8211; 17.00
Piątek, 19.12: 10.00 - 17.00
Sobota, 20.12: 10.00 - 16.00
Niedziela, 21.12: 10.00 &#8211; 16.00

scottie
To rozumiem, że święta w Wawie dopiero za tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49203 23/12/2003 16:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
oj nie, ja chce w tym tygodniu święta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1