|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
NBA 24.01.2006
01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando Magic - Phoenix Suns 01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Philadelphia 76ers - Sacramento Kings 01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Miami Heat - Memphis Grizzlies 02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 02:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> San Antonio Spurs - Charlotte Bobcats
- GOSPODARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU - POMOCNE LINKI W DZIALE "LINKI NBA MLB NFL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 159 |
Wreszcie nam się Cleveland przełamało po tylu porażkach i słabych nerwów Lebrona wygrali meczyk.Teraz powinno iść z górki.Indiana to zespół własnego parkietu.Minnesota ładnie jedzie ostatnio ale pechowa porażka z Sixers.Teraz nadzszedł czas na kilka porażek Wilków bo ta druzyna gra bardzo nierówno.A detroit idzie chyba na mistrza.Aktualnie nie ma równiejszej druzynki i pewniejszej niz Detroit.
Typy:
Cleveland-Indiana 1
Minnessota-Detroit 2
AKO:2,30
Świetny kuponik na podwojenie nam sie uformował.Pozdrawiam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Witam.
Ja dzisiaj skłaniam sie do zagrania Detroit -5. Dinki sa w fenomenalnej formie. Fakt maja predyspozycje do tebo aby nagle przegrać mecz ze słabszą drużyną. Moim zdaniem Minesota (fakt gra nierówno) ale nie zalicza się do słabiaków. Dzisiaj Detroit zagraja w solidnym składzie, w zespole gospodarz zabraknie Troya Hudsona - trzeciego strzelca Wilków. Detroit ostatnio 7 zwycięztw w tym słabszy mecz z Houston do którego powrócił T-Mac. Timberwolves ostatnio polegli, przegrywając ze słabo spisującą się 76-ką. Dzisiaj króluje Detroit pokrywając ujemne handi.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Składy na ten mecz są wielką niewiadomą. Różne źródła podają różne informacje. Niepewny jest udział w meczu L.Jamesa. Jesli rzeczywiście nie zagra to typ na Indianę jest bardzo kuszący. Do tego w barwach Cleveland nie zagra od dłuższego czasu kontuzjowany L. Hughes. W barwach Indiany może nie wystapić J.Tinsley. Dobrą wiadomością jest natomiast powrót do gry J.O'Neala. Nie jest on zapewne w optymalnej formie, ale sama jego obecnośc powinna dużo pomóc Indianie w walce pod koszami. Podsumowując: można zaryzykować grę na Indianę. W przypadku gdy nie zagra James, jest spora szansa na powodzenie tego typu. Gdy info o nieobecności jego na dzisiejszym meczu potwierdzi się, to zapewne kursy na Indianę trochę spadną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Pistons @1.66 w profie, wczoraj było @1.75.
Ilekroć myślę o tym meczu nie mieści mi się w głowie porażka Tłoków. Minesota w moim mniemaniu to nie jest drużyna, która można nawiązać walke, a co dopiero mówić o zwyciestwie. Kurs mi sie podoba.... typ nocy jak dla mnie. Zdaje sobie sprawe, ze to bedzie "masówka" ... i że Pistons legitymuja sie sporą serią zwyciestw z rzedu. Nawet to mnie nie odpycha. Piston$.
W pozostalych spotkaniach ... to lekko Cavs, Phile i SA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Dobrym typem na dzisiaj jest Under 186,5 w meczu Charlotte Bobcats @ SA Spurs. Jak wiadomo boby zdziesiątkowani przez kontuzję, raczej nie będzie miał kto rzucić tych punktów dla nich, do tego świetna obrona San Antonio i Under mamy na tacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
A dla mnie typem dnia jest Over 175 w meczu Detroit @ Minnesota. Linia zatrważająco niska, a przecież Detroit nie jest już teamem grającym jak za czasów Larrego Browna (obron, obron, obrona). W tym meczu można spodziweać się nawet dogrywki (Brr... nie wierzę sam w to co piszę), ale śmierdzi mi to pierdem. Myśle, że rzucą ok. 185 punktów (np. 96-89) i będzie over.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Dobrym typem na dzisiaj jest Under 186,5 w meczu Charlotte Bobcats @ SA Spurs. Jak wiadomo boby zdziesiątkowani przez kontuzję, raczej nie będzie miał kto rzucić tych punktów dla nich, do tego świetna obrona San Antonio i Under mamy na tacy. powątpiewam w under...bedzie lekki meczyk,nie sadze by Spurs przykładali za wielka uwage do obronyw dzisiejszym meczu,chyba ze Bobki postawia twarde warunki ale w tej sytuacji kadrowej to tez raczej niemozliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Pistons @1.66 w profie, wczoraj było @1.75.
Ilekroć myślę o tym meczu nie mieści mi się w głowie porażka Tłoków. Minesota w moim mniemaniu to nie jest drużyna, która można nawiązać walke, a co dopiero mówić o zwyciestwie. Kurs mi sie podoba.... typ nocy jak dla mnie. Zdaje sobie sprawe, ze to bedzie "masówka" ... i że Pistons legitymuja sie sporą serią zwyciestw z rzedu. Nawet to mnie nie odpycha. Piston$.
W pozostalych spotkaniach ... to lekko Cavs, Phile i SA. Ja dodam tylko od sebie ze Pistons napewno da sie pokonac. Ale jedynie dobra lawka. takowej u Minesoty nie widze, wiec gram Det <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 77 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
powiedz ktos konretnie co dzis zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Over 175 w meczu Detroit.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Małe info o kontuzjach:
* - new information since last transmission.
ATLANTA HAWKS - Center John Edwards (back) is questionable for Wednesday's game against Cleveland. Guards Donta Smith and Tony Delk (heel) are sidelined indefinitely.
BOSTON CELTICS - Guard Dan Dickau (Achilles) is expected to miss the remainder of the season.
CHARLOTTE BOBCATS - *Forwards Emeka Okafor (ankle) and Melvin Ely (ankle) are questionable for Tuesday's game against San Antonio. Forwards Gerald Wallace (knee) and Sean May (knee) and guards Kareem Rush (finger) and Keith Bogans (knee) are sidelined indefinitely.
CHICAGO BULLS - Forward Eric Piatkowski (ankle) is questionable for Wednesday's game against Toronto. Forward Tim Thomas (personal) is not with the team.
CLEVELAND CAVALIERS - *Forward LeBron James (knee) is probable for Tuesday's game against Indiana. Guard Larry Hughes (finger) is sidelined indefinitely.
DALLAS MAVERICKS - Forward Keith Van Horn (ankle) is questionable for Wednesday's game against Golden State. Guard Marquis Daniels (neck) and center Pavel Podkolzin (foot) are sidelined indefinitely.
DENVER NUGGETS - Guard Bryon Russell (knee) and center Marcus Camby (finger) are sidelined indefinitely. Forward/center Nene (knee) is expected to miss the remainder of the season.
DETROIT PISTONS - Guard Lindsey Hunter (ankle) is sidelined indefinitely.
GOLDEN STATE WARRIORS - Guard Calbert Cheaney (thigh) is sidelined indefinitely.
HOUSTON ROCKETS - *Forwards Ryan Bowen (heart) and Stromile Swift (eye) and guards Jon Barry (calf) and Moochie Norris (foot) are questionable for Wednesday's game against Charlotte. Center Yao Ming (toe) and guards Bob Sura (knee) and Derek Anderson (calf) are sidelined indefinitely.
INDIANA PACERS - *Center Scot Pollard (back) is doubtful for Tuesday's game against Cleveland. Forward Ron Artest (wrist/personal) is on the inactive list. Forward Jonathan Bender (knee) are sidelined indefinitely.
LOS ANGELES CLIPPERS - Forward Corey Maggette (foot) is sidelined indefinitely.
LOS ANGELES LAKERS - Guard Aaron McKie (knee) and forwards Slava Medvedenko (herniated disc) and Laron Profit (Achilles) are sidelined indefinitely.
MEMPHIS GRIZZLIES - Guard Damon Stoudamire (knee) is expected to miss the remainder of the season.
MIAMI HEAT - Center Earl Barron (back) is sidelined indefinitely.
MILWAUKEE BUCKS - Guard Charlie Bell (knee) and forward Joe Smith (knee) are sidelined indefinitely.
MINNESOTA TIMBERWOLVES - *Guards Troy Hudson (flu), Richie Frahm (foot) and forward Nikoloz Tskitishvili (ankle) and center Michael Olowokandi (dental) are questionable for Tuesday's game against Detroit.
NEW JERSEY NETS - *Forwards Vince Carter (back) and Lamond Murray (head) is questionable for Wednesday's game against the LA Clippers. Guard Jeff McInnis (knee) is sidelined indefinitely.
NEW ORLEANS/OKLAHOMA CITY HORNETS - No significant injuries.
NEW YORK KNICKS - Guard Stephon Marbury (shoulder) is probable for Wednesday's game against Sacramento . Forward Antonio Davis (suspension) is eligible to return on January 30th against Atlanta.
ORLANDO MAGIC - *Guard Jameer Nelson (foot) is expected to miss Tuesday's game against Phoenix. *Guard Keyon Dooling (suspension) is eligible to return for Tuesday's game. Center Kelvin Cato (ankle) and forward Grant Hill (groin) are sidelined indefinitely.
PHILADELPHIA 76ERS - Forward Jamal Mashburn (knee) is sidelined indefinitely.
PHOENIX SUNS - Forwards Amare Stoudemire (knee) and Brian Grant (knee) are sidelined indefinitely.
PORTLAND TRAIL BLAZERS - Guard Jarrett Jack (ankle) is questionable for Wednesday's game against Denver. Forward Darius Miles (knee) is sidelined indefinitely.
SACRAMENTO KINGS - Guard Bonzi Wells (strained right groin) is sidelined indefinitely.
SAN ANTONIO SPURS - *Forward Robert Horry (abdominal) is doubtful for Tuesday's game against Charlotte. Guard Manu Ginobili (ankle) is sidelined indefinitely.
SEATTLE SUPERSONICS - Forward Danny Fortson (knee) is doubtful for Wednesday's game against Utah. Center Vitaly Potapenko (back) is sidelined indefinitely.
TORONTO RAPTORS - Center Rafael Araujo (shoulder) is questionable for Wednesday's game against Chicago. Guard Alvin Williams (knee) is sidelined indefinitely.
UTAH JAZZ - Forward Carlos Boozer (hamstring) is sidelined indefinitely.
WASHINGTON WIZARDS - Center Etan Thomas (personal) is probable for Wednesday's game against Boston. Forward Jarvis Hayes (knee) is sidelined indefinitely.
Note: The NBA Injury File will be transmitted daily beginning at 9 a.m. (ET), with periodic updates throughout the day, and after all games are final.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Ciekawy mecz odbędzie się w Orlando. Magic zdziesiątkowani przez kontuzje, grają właściwie 7 zawodnikami, a w Phoenix pełna paka i wkurwienie po przegramym meczu po dwóch dogrywkach z Seattle. Myślę, że dzisiaj wezmą srogi rewanż na grających w kratkę (ostatnio 4 zwycięstwa!) Magic.
Phoenic Suns @ Orlando Magic - 1(-6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
brawo za analize haha dobra dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wlasnie zagralem w expie za 1,45 phoenix choc ich nie lubie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Dziwi mnie troche ten optymizm forumowiczów apropo Słońc.
Co prawda nie mam zamiaru tutaj wyglaszać żadynch herezji, o ewentualnym zwycięstwie Magic... ale @1.45 na Suns na away... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Piszecie, że Orlando nie ma ławki, tak jakby Finiks miało. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Każdy ich porażka po dogrywkach wynika z tego, że mają krótką ławkę, i nie opanowali dobrze gry w defensywie... o czym mogą świadczyć nagminnie łapane faule. Choć o tej obronie i o faulach to dość sporne. Grająć cały mecz + dogrywki w 6-7 ... dobrze brniac... czy slabo broniac ... nie jest trudno złapać 6 fauli.
Ja dzisiaj zagrałem tylko mistrzów. Tylko nie tych aktualnych, a przyszłych.
Cavs.. odpuscilem z racji... na rzekomą absencje LJ.
Philadelfi jakos nie czuje. Wczoraj Bosotnu nie czułem a weszło.
Po cichu zerkałem na ofertę na jutro i spodobalo mi sie kilka spotkan. Misie za @1.58 z Wilkami... zobaczymy, co pokażą oba zespoly dzisiaj. Jezeli Wilki dzisiaj jakims cudem wygrają... to zagra sie ostro Memphis.
Cavs jak dzisiaj przegrają ... to do przemyślenia.
Houston ! 3-13 u siebie ! La Skandale ! obowiązkowo na jakies combo trzeba wrzucić... pomimo śmiesznego @1.3
FSIO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 803 |
Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers 2 (+6,5) Indiana ostatnio przegrałą z Atlantą, ale grali na wysokim procencie z gry no i ONeal pokazał się z dobrej strony. Dziasiaj liczę na wyrównany mecz i moze się Indiana zmieści w handicapie.
Philadelphia 76ers - Sacramento Kings 1 1,45 Phila gra u siebie solidniej (13-7) niż Sacramento na wyjazdach (5-12). Myślę, że Webber postara sie o dobry mecz przeciwko starym kolegom, a o pomoc ze strony Iversona może być spokojny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
co do Orlando powiem tak:
Moim zdaniem Orlando to druzyna o najbardziej niewykorzystanym potencjale. Jednak wczesniej czy pozniej musza zaczac wygrywac. I to calymi seriami, bo skald to oni maja na walke o najwyzsze cele. To znaczy umiejetnosci czysto koszykarskie bo roznie to u nich bywa w sferze metalnej a przede wszystkim checi. I normalnie pewnie bym napisal ze oni nigdy nie zaczna przez to wygrywac ale od razu nasuwa mi sie skojarzenie z chocby R.Wallecem, Hamiltonem i billupsem, bo wlsciwie 3 sezony temu bysmy jeszcze mogli spokojnie powiedziec to smao o nich. A na dzien dziejszy malo kto sobie wyobraza ze to nie oni siegna po mistrzostwo. Dlatego po kazdym lepszym meczu Magikow zadaje sobie pytanie: czy to juz? Kiedy sie obudza? I moze teraz bo styl w jakim zagrali w II polowie przeciwko (jakby nie patzrec nieco gorszym, ale preferujacym ten sam styl gry) Sacramento budzi wielkie nadzieje. 25 pkt Kroli w calej II polowie nie bylo tylko spowodowane ich kalectwem (choc w pewnej czesci napewn) ale fantastyczna obrona Magikow. Naprawde za niektore akcje w defensywie wielki respekt dla Orlando. Czy powtorza ten mecz ciezko powiedziec, ale zawsze jest tez opcja ze Sloneczka moga byc zmeczone maratonem z Seatlle. Wszak Fanatykk napsial ze dzis Orlando zagra 7demka. Przeciez Sloneczka tez graja taka liczba zawodnikow. ja w kazdym badz razie tego nie ruszam, choc napewno nie da sie wykluczyc pewnego i efektownego zwyciestwa. obie druzyny nierowne i ciezko powiedzic czy dzis zagraja na ++,--,+-,-+.
Mnie dzis natomiast kusi Indiana. Po prostu Cavsow bez LeBrona jakos nie widze i sobie nie wyobrazam. To wszystko na 3,15 napewno biore.
Super apetycznie wyglada jak juz niektorzy zauwazyli Detroit. jak juz psialem ich mozna pokonac tylko silna lawka i wyrownanym skladem. A pod nieobecnosci Hudsona u minn wyglada strasznie. No i jeszcze brak Olowwandiego. garnettowi bedzie samemu niezykle ciekzo pod koszmi z Wallceami, a Rusheed pewnie nie raz go w meczu wyciagnie na obwod co spokojnie w razie niepowodze powinno zaowocowac wieloma zbiortkami w ofensywie i ponowieniom akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
o widze ze tak dlugo pisalem ze niektorzy mnie zdarzyli z niktorymi uwagami wyprzedzic.Ale to dobrze ze zdania mamy podobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
troche nie na temat dzisiejszych meczy ale przyda sie na przyszlosc Jak podaje serwis informacyjny bloomberg.com, zawodnik Indiany Pacers Ron Artest został w końcu przetransferowany do innego klubu. Zespołem, który zatrudni zawodnika uznawanego niedawno za jednego z najlepszych obrońców w NBA będzie Sacramento Kings. W przeciwną stronę powędruje Peja Stojaković
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
brawo za analize haha dobra dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wlasnie zagralem w expie za 1,45 phoenix choc ich nie lubie. Kursy leca w dol na phoenix, w unibecie w ciagu minuty z 1,45 na 1,38.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|