|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Panowie, Panowie ja Was proszę.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Słońca nie mają długiej ławki => ok Ale w orlando brak Doolinga(?), Nelsona(?), Outlawa=>(ławka) Cato, Hilla =>(podst.) w związku z tym ja sie pytam kim mają wygrać te spotkanie? Ławka słońc (Barbosa, Diaw, House, Jackson) w porównaniu z tą dzisiejszą orlando -Niebo a ziemia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
brawo za analize haha dobra dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wlasnie zagralem w expie za 1,45 phoenix choc ich nie lubie. Kursy leca w dol na phoenix, w unibecie w ciagu minuty z 1,45 na 1,38. Nie dziwne. Ja na Orlando w tym składzie nie postawiłbym złamanego grosza!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
nie no Barbossa w I piatce, a jackson? Kto to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Zostaje tylko Diaw i house <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poza tym Pho mialo w tym sezonie juz przedziwaczne wpadki. jak chocby z rowno zdziesiatkowanym sacramento prawe 30 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Dooling dzis juz zagra.
Koniec sagi Artesta idie do Kings za Peje. haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
brawo za analize haha dobra dobra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wlasnie zagralem w expie za 1,45 phoenix choc ich nie lubie. Kursy leca w dol na phoenix, w unibecie w ciagu minuty z 1,45 na 1,38. Nie dziwne. Ja na Orlando w tym składzie nie postawiłbym złamanego grosza! a postawilbys na seattle zlamanego grosza jak grali w phoenix ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> to jest nba gdzie prawie kazdy moze wygrac z kazdym
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 11
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 11 |
czy over 207 w ORLANDO-PHOENIX ma sens. Bo jak dla mnie powinno być spoko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
nie no Barbossa w I piatce, a jackson? Kto to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Zostaje tylko Diaw i house <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poza tym Pho mialo w tym sezonie juz przedziwaczne wpadki. jak chocby z rowno zdziesiatkowanym sacramento prawe 30 pkt. Zamiast Barbosy oczywiście miałbyć Jones <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> któy też potrafi rzucić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Dooling dziś wraca do gry w Orlando po 5 meczach absencji także mają jednego grajka więcej. A i to jakaś przesada mając w Rosterze 15 graczy i 4 z problemami zdrowotnymi (Hill, Cato, Nelson, Outlaw) niech ktoś nie pisze głupot że mają tylko do gry 7 graczy bo zawsze w maire możliwości ktoś z tej 11 może wejść na parkiet żeby na chwile odciążyć graczy z pierwszej piątki. Mi szkoda szczególnie Nelsona który ostatnio był w bardzo dobrej formie i z nim Magic mogliby ten mecz pociągnąć w swoją strone. Jest to gracz który z tygodnia na tydzien robi postępy w tej lidze. Szczególnie w pamieci utkwił mi jego bardzo dobry mecz w tamtym sezonie z Phoenix u siebie przegrany tylko 2 pkt i niecelny rzut Nelsona za 3 w ostatniej akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Salvador ,daj pokój z tym Orlando <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Rozumiem,ze ich lubisz,ale pisac od razu,ze to ekipa z potencjałem , ale daj pan spokój....
Podstarzały Francis,schorowany Hill,Turek,Cato i kilku przeciętnych grajków,to potencjał,który maks mógłby sie załapać z ósmego miejsca na PO na słabiutkim wschodzie(nie liczac Pistons). Naprawde nie widze w nich nic wielkiego,jej miejsce w szeregu mniej więcej ukazauje ich potencjał
Co do dzisiejszych meczy:
Phoenix-słoneczka może i nie mają ławki,ale nawet w pięciu powinni wciagać nosem takie Orlanda,ostatnio mimo wtopy z Sonics prezentują się całkiem zdrowo i dzis powinni dać rade Magikom,do tego osłabionym.
Phila-nie lubie grać 76-ek,bo to makabrycznie nieobliczalna ekipa,ale z takimi ogórkami,jakimi sa w tym roku Kings,to dadzą sobie rade,a Krzysiu pewno się o to postara.
Memphis-handi 9,jakie znalazłem w betako,wziołem z pocałowaniem w ręke,Miami niczym mnie nie powala,taka zbieranina emerytów,sępących na tytuł Paytonów,kilku pykaczy i Gruby,który dziś pzretestuje Gasola,żadna rewelka,a misie całkiem nieźle sobie poczynają,nie za bardzo wieże w ich wygraną,ale tez nie wieże w ich pogrom...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
aha Miami to też niezawodny Wade,ale czasem gra zbyt szalone akcje i zbyt egoistyczne,taka tańsza kopia Kobiego,z tym ,że koleś musi popracować nad rzutami z dystansu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Zadymy z Artestem ciag dalszy. Kings odrzucili trade, bo kules nie chcial tam isc wiec prawdopodobnie pacers go zawiesza bez obowiazku mu placenia. co za wrzod z tego artesta, po tym co dla niego zrobili takie szopki im odwala.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Zadymy z Artestem ciag dalszy. Kings odrzucili trade, bo kules nie chcial tam isc wiec prawdopodobnie pacers go zawiesza bez obowiazku mu placenia. co za wrzod z tego artesta, po tym co dla niego zrobili takie szopki im odwala. mów co chcesz,ale po tym,jak się nawalał z całym sektorem Detroit,jest moim idolem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
to chyba tylko Twoim bo jak po zadymie znajomy z Indianapolis bronil go i nie dal o nim zleg oslowa powiedziec tak teraz chyba Artest jest pierwszy na jego czarnej liscie. Facet pozbawia ich szansy walki o mistrzostwow bo mieli taka szanse rok temu, rujnuje im sezon, kilku kolegow idzie za nim w trybuny za co ladnie bekneli, bo zawieszenie kosztowalo ich sporo $$$$$$, a co wiecej po calym zajsciu wszyscy od zawodnikow, po trenerow, dzialaczy i kibicow go wspierali a tu nagle odwala im takie szopki. szkoda slow nie wiem kto jest gorszy, Artest czy TO w NFL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Ogladam orlando i chlopaki niezle sie prezentuja az w szoku jestem juz kasa na 1 polowe poszla sie rypać ciekawe jak bedzie od konca.
[color:"red"]rozumiem złość , ale nie klniemy w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by kewin; 25/01/2006 07:26.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
to chyba tylko Twoim bo jak po zadymie znajomy z Indianapolis bronil go i nie dal o nim zleg oslowa powiedziec tak teraz chyba Artest jest pierwszy na jego czarnej liscie. Facet pozbawia ich szansy walki o mistrzostwow bo mieli taka szanse rok temu, rujnuje im sezon, kilku kolegow idzie za nim w trybuny za co ladnie bekneli, bo zawieszenie kosztowalo ich sporo $$$$$$, a co wiecej po calym zajsciu wszyscy od zawodnikow, po trenerow, dzialaczy i kibicow go wspierali a tu nagle odwala im takie szopki. szkoda slow nie wiem kto jest gorszy, Artest czy TO w NFL. mi chodzi tylko o ta bójke,ale mówie to z lekkim pzrekąsem,bo faktycznie niczym innym od roku nie może zaimponować i w 100% zgadzam się z Tobą,ze jest głównym gwoździem do trumny Pacers i gościu sieje straszny ferment w ekipie,ale mistrzostwa to bardziej ich pozbawiły kontuzje i Detroit... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Moim zdaniem powinni sie go pozbyc koncem zeszlego sezonu, mieliby spokoj, a teraz znow ich w durnia zrobil.
Snoopol sluszne porownanie do TO, obaj mlodzi bogaci utalentowani, ale probemy z psycha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
a wujek Salvador powtorzy. ta druzyna ma potencjal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Atakiem i rzutami za 3 to można wygrać ASG, albo Streetballa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A pistons jak to pistons. Mozna porównać do Federera ... 2 kwarty równo .. a potem odjazd ... i juz ich nie było widać. 34-5 .. o rekord bedzie cięzko. Mówi się wogole o tym w Detroit ? Priorytet to chyba mistrzostwa. Rekordy niech pobija Kobe i jego Lakersi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Postawiłem na Detroit z handi jak pisałem na pierwszej stronie, i żadnych klopotów nie sprawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Orlando 111-102 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|