|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Atakiem i rzutami za 3 to można wygrać ASG, albo Streetballa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A pistons jak to pistons. Mozna porównać do Federera ... 2 kwarty równo .. a potem odjazd ... i juz ich nie było widać. 34-5 .. o rekord bedzie cięzko. Mówi się wogole o tym w Detroit ? Priorytet to chyba mistrzostwa. Rekordy niech pobija Kobe i jego Lakersi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mowi sie o tym w stanach, nie o rekordzie ale o 70 wygranych. Ostatnio zeszlo to na drugi plan wobec wyczynow Kobe. Sami zawodnicy nie przywiazuja do tego uwagi. Przed sezonem postawili sobie za cel miec najlepszy bilans w lidze by w razie czego mecz 7 finalow byl w Detroit.. Wszyscy zawodnicy do dzis pamietaja mecz 7 w San Antoni i w ich odczuciu nie byli gorsi w tej rywalizacji a gdyby mecz 7 byl w Detroit to obronili by tytul. Jak nie bedzie kontuzji to na dzien dzisiejszy nikt nie ma szans z Pistons w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Popatrzcie na jedną rzecz w każdym teamie nba zdarzają się kontuzje które wykluczją graczy na kilka spotkań, tygodni a nawet miesięcy, w każdym oprócz Pistons.Z pośród graczy pierwszej piątki + 3 głownych rezerwowych na dzień dzisiejszy spotkanie opuściła raptem jedna osoba i to na dodate nie przez uraz tylko zawieszenie (Arroyo 1 spotkanie). Tak więc kontuzje muszą się zdarzyć prędzej czy później gdyż wątpie żeby gracze ci byli bezurazowi a co za tym idzie w momencie absencji któregoś z graczy na pewno będa zdarzały się gorsze mecze Pistons a co za tym idzie przyjdzie gorsza seria i kilka porażek. Jeśli nawet nie zdarzy się to w regular seazon to w play off a to może się dla nich źle skończyć. Dziwie się troche trenerowi który tak szafuje zdrowiem swoich podstawowych graczy którzy praktycznie co mecz grają po blisko 40 minut i gra głownie 8-9 graczy gdy ma kompletną kadre poza Hunterem który nie gra od początku sezonu. Jak to się skonczy to się okaże. W zeszłym sezonie Heat przegrali z Pistons nie tylko dlatego że byli słabsi ale głownie przez kontuzje w play offach podstwowych graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Bed Boys nie chorują, i nie mają kotnuzji ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A tak na poważnie to wydaje mi sie, że Pistons pod koniec sezonu dadzą nam na sobie zarobić. Jezeli beda mieli zapewnione 1 miejsce w NBA, a szans na rekord nie bedzie z pewnością będą odpuszczać spotkania... i szlifować forme na PO. Ale to daleko przyszłośc...
|
|
|
Link skopiowany do schowka