Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
'Dam dupy za wyjście z grupy' - Franciszek Smuda.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
A moze by go tak przepasac po prostu...


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie badzcie naiwni !!!!!!!!!


Izrael stracil szanse i nagle intersuje go tylko gra dla Polski - w LM sie tez nie wypromuje bo Wisla odpadla

jeszcze niedawno "Na pewno wygramy z Grecja i droga do Euro bedzie otwarta - jestesmy bardzo zmobilizowani" - wynik 0-1


MELIKSON PROMUJ SIE W IZRAELU !!!!!!!!!!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by Geremi
zagrał dwa towarzyskie spotkania, nie o punkty, więc może spokojnie zmienić koszulkę z orzełkiem na piersi.

Nie mam czasu na czytanie całego tematu, bo poruszenie straszne, odpowiedź za odpowiedzią.. Cytuję to co wyżej, bo dziś wpadłem na taką teorię..
Maor grał wyłącznie w meczach towarzyskich, tym samym może zmienić kadrę. ale w naszej będzie grał jeszcze 9 miesięcy TYLKO w towarzyskich.. Czy to aby nie zabieg marketingowy, bo piłkarskie oczy bardziej skierowane są na drużyny hostujące kolejne mistrzostwa, niż na Izrael..?

Może być tak, że zagra parę spotkań na jesieni, coś pokaże, zimą zostanie wytransferowany za granicę (o klubowa piłkę mi chodzi), a w oficjalnych meczach będzie reprezentował (od wiosny np.) Izrael..?

Może to taki plan?

Jeśli chodzi o samego Meliksona, to ma podobno polski paszport, czyli ma prawo by grac w Kadrze. Rozumiem Was, jak chcą grac u nas jakieś wynalazki, wtedy tez się sprzeciwiam..
Ale skoro ktoś ma polski paszport?

Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Jak cos to przygotowalem takie haslo:

"Melikson cwelu promuj sie w Izraelu"

roszcze sobie: 5% od szalikow
10% od koszulek i dresow
20% od bluz

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442


Manuel już przygotowany do Euro grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Self-Confident
Jak cos to przygotowalem takie haslo:

"Melikson cwelu promuj sie w Izraelu"

roszcze sobie: 5% od szalikow
10% od koszulek i dresow
20% od bluz
a ja dorzucam od siebie "Melikson kutasie wara od reprezentacji - grasz tylko w Ekstraklasie". W sam raz na oprawę na dwie przeciwległe trybuny, co do % się dogadamy. Jak coś to PW.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Po co się trudzicie, przecież już jest JŻS grin

ME'12: Szczesny - Piszczek, Arboleda, Perquis, Boenisch - Matushchyk, Obraniak, Melikson, Pekalski, Polanski - Lewandowski.

POLSKA boks

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Arboleda przynajmniej po Polsku mowi, wszystkich innych ktorym sie nie chcialo jezyka nauczyc bym wywalil z kadry, czyli Smuda wylatuje pierwszy.

Myslalem aby zamienic jeden z biletow z polfinalu Euro na mecz Polakow ale widze ze nie ma sensu ogladac bandy przebierancow.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Gaske
ME'12: Szczesny - Piszczek, Arboleda, Perquis, Boenisch - Matushchyk, Obraniak, Melikson, Pekalski, Polanski - Lewandowski.

POLSKA boks


Na ławce jeszcze skazany za korupcję Hermes oraz Roger Guerreiro, i Olisadebe.


Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Z Piszczkiem w składzie to chyba jakiś żart, bo przecież Dudu z Widzewa wskakuje w jego miejsce tworząc:

Dudu, Arboleda, Perquis, Boenisch!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
tym wszystkim kręci menago który jeszcze przed meczem na Cyprze krzyczał jak to będzie ostatni sezon Meliksona w Wisle po świetnych występach w Czempions Lig
nie udało się to teraz jedyna szansa na promocję, sprzedaż i prowizję to EURO laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201




Chaves wypowiada sie o Meliksonie smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Polska jedyny kraj na świecie gdzie Żyd może zostać posłem, premierem czy prezydentem ale nie może grac w piłkarskiej reprezentacji Polski laugh

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/...y-z-antysemickiej,1,4857553,artykul.html

"- Jestem dumny z tego, jak Maor radzi sobie w Wiśle Kraków. Mój syn to profesjonalista i jestem pewny, że dla nowej reprezentacji zrobi wszystko, by ta odniosła jak największe sukcesy. To także wielka szansa dla niego, bo mecze na Euro 2012 z pewnością będą oglądali skauci z najlepszych klubów - dodał."

laugh laugh laugh

A tu onetowskie pranie mozgu:

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/...rezentacji-polski,1,4857424,artykul.html

W opublikowanej przez Onet Sport internetowej sondzie internauci na pytanie "Czy Maor Melikson powinien grać w reprezentacji Polski?" w zdecydowanej większości opowiedzieli się za tym, aby Izraelczyk wzmocnił naszą kadrę.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Arboledy nie bedzie.
Smuda juz z niego zrezygnował.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
Żyd interesy umie robic
lepsza cena bedzie jak wystąpi na Euro 2012

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211





Tssssssoooooooooo?????!!!

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Geremi


Manuel już przygotowany do Euro grin

on spiewa 'marsz marsz bandrowski!' laugh

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1