|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
'Dam dupy za wyjście z grupy' - Franciszek Smuda.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie badzcie naiwni !!!!!!!!!
Izrael stracil szanse i nagle intersuje go tylko gra dla Polski - w LM sie tez nie wypromuje bo Wisla odpadla
jeszcze niedawno "Na pewno wygramy z Grecja i droga do Euro bedzie otwarta - jestesmy bardzo zmobilizowani" - wynik 0-1
MELIKSON PROMUJ SIE W IZRAELU !!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
zagrał dwa towarzyskie spotkania, nie o punkty, więc może spokojnie zmienić koszulkę z orzełkiem na piersi. Nie mam czasu na czytanie całego tematu, bo poruszenie straszne, odpowiedź za odpowiedzią.. Cytuję to co wyżej, bo dziś wpadłem na taką teorię.. Maor grał wyłącznie w meczach towarzyskich, tym samym może zmienić kadrę. ale w naszej będzie grał jeszcze 9 miesięcy TYLKO w towarzyskich.. Czy to aby nie zabieg marketingowy, bo piłkarskie oczy bardziej skierowane są na drużyny hostujące kolejne mistrzostwa, niż na Izrael..? Może być tak, że zagra parę spotkań na jesieni, coś pokaże, zimą zostanie wytransferowany za granicę (o klubowa piłkę mi chodzi), a w oficjalnych meczach będzie reprezentował (od wiosny np.) Izrael..? Może to taki plan? Jeśli chodzi o samego Meliksona, to ma podobno polski paszport, czyli ma prawo by grac w Kadrze. Rozumiem Was, jak chcą grac u nas jakieś wynalazki, wtedy tez się sprzeciwiam.. Ale skoro ktoś ma polski paszport? Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Jak cos to przygotowalem takie haslo:
"Melikson cwelu promuj sie w Izraelu"
roszcze sobie: 5% od szalikow 10% od koszulek i dresow 20% od bluz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jak cos to przygotowalem takie haslo:
"Melikson cwelu promuj sie w Izraelu"
roszcze sobie: 5% od szalikow 10% od koszulek i dresow 20% od bluz a ja dorzucam od siebie "Melikson kutasie wara od reprezentacji - grasz tylko w Ekstraklasie". W sam raz na oprawę na dwie przeciwległe trybuny, co do % się dogadamy. Jak coś to PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Po co się trudzicie, przecież już jest JŻS  ME'12: Szczesny - Piszczek, Arboleda, Perquis, Boenisch - Matushchyk, Obraniak, Melikson, Pekalski, Polanski - Lewandowski. POLSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Arboleda przynajmniej po Polsku mowi, wszystkich innych ktorym sie nie chcialo jezyka nauczyc bym wywalil z kadry, czyli Smuda wylatuje pierwszy.
Myslalem aby zamienic jeden z biletow z polfinalu Euro na mecz Polakow ale widze ze nie ma sensu ogladac bandy przebierancow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ME'12: Szczesny - Piszczek, Arboleda, Perquis, Boenisch - Matushchyk, Obraniak, Melikson, Pekalski, Polanski - Lewandowski. POLSKA  Na ławce jeszcze skazany za korupcję Hermes oraz Roger Guerreiro, i Olisadebe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
Z Piszczkiem w składzie to chyba jakiś żart, bo przecież Dudu z Widzewa wskakuje w jego miejsce tworząc:
Dudu, Arboleda, Perquis, Boenisch!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
tym wszystkim kręci menago który jeszcze przed meczem na Cyprze krzyczał jak to będzie ostatni sezon Meliksona w Wisle po świetnych występach w Czempions Lig nie udało się to teraz jedyna szansa na promocję, sprzedaż i prowizję to EURO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Polska jedyny kraj na świecie gdzie Żyd może zostać posłem, premierem czy prezydentem ale nie może grac w piłkarskiej reprezentacji Polski 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/...y-z-antysemickiej,1,4857553,artykul.html "- Jestem dumny z tego, jak Maor radzi sobie w Wiśle Kraków. Mój syn to profesjonalista i jestem pewny, że dla nowej reprezentacji zrobi wszystko, by ta odniosła jak największe sukcesy. To także wielka szansa dla niego, bo mecze na Euro 2012 z pewnością będą oglądali skauci z najlepszych klubów - dodał."  A tu onetowskie pranie mozgu: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/...rezentacji-polski,1,4857424,artykul.html W opublikowanej przez Onet Sport internetowej sondzie internauci na pytanie "Czy Maor Melikson powinien grać w reprezentacji Polski?" w zdecydowanej większości opowiedzieli się za tym, aby Izraelczyk wzmocnił naszą kadrę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Arboledy nie bedzie. Smuda juz z niego zrezygnował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 410 |
Żyd interesy umie robic lepsza cena bedzie jak wystąpi na Euro 2012
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
on spiewa 'marsz marsz bandrowski!' 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|