"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#49304 05/02/2004 22:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
No wlasnie dziala juz Wam unibet? Caly dzien dzis echo.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#49305 05/02/2004 22:45
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Wysłałem meila z zapytaniem co się dzieje. Zobaczymy może wkrótce odpiszą.

#49306 05/02/2004 23:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
no jak im padl serwer to chyba nie dzisiaj odpisza, a ciagle nie dziala , mialem Eurolige obstawic na AEK mocno singla, ciekawe czy wejdzie :rolleyes: wczoraj tez nie dzialal ale to dobrze bo na Waszyngton mialem dac heh

#49307 06/02/2004 00:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
Ja miałem zagrać na Milan+Partizan, i co???

#49308 06/02/2004 02:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
no i dobrze ze nie dzialal AEK - Barca 64:70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49309 06/02/2004 02:24
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Od paru godzin nie przysłali odpowiedzi, a co do Milany to w 21 minucie drugiej połowy przegrywa 2:1, więc nie żałuj ziom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#49310 06/02/2004 02:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Dzis juz pewnie nie ruszy...ale weekend sie zbliza!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Wiec mam nadzieje ze jutro juz bedzie dzialal i z tym przeswiadczenieniem udaje sie na spoczynek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49311 06/02/2004 12:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ja nie mogę...co się z tym Unibetem porobiło...?!? pamięta ktoś numer infoliniii ten co się zaczyna od 00800 ?

#49312 06/02/2004 13:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 19
Juz od wczoraj wsio szlag trafil. Nie moge nic obstawic - stronka wogole sie nie otwiera.
Zmienilem booka z Expektu na Unibet bo tam burdel maja co chwila a teraz w Unibet wsio rozje***e.
Tak apropo to gra w Unibet jest duzo lepsz niz w Expekt. Mi brakuje tylko kursow mniejszych niz 1 zł (w Expekcie mozna bylo zagrac chyba po 0,5 a w systemowych po 0,1 zl). Oferta jest duzo lepsza i wieksza niz Expekcie. Tylko co oni teraz od******...?
Chyba czeka mnie kolejna przesiadaka a tak mi unich dobrze szlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#49313 06/02/2004 13:45
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 513
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]ja nie mogę...co się z tym Unibetem porobiło...?!? pamięta ktoś numer infoliniii ten co się zaczyna od 00800 ?[/qb]
008004611225

#49314 06/02/2004 14:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
dzwoniłem do nich. jakiś koleś mi powiedział, że dziś jest od 10 i jeszcze nic nie wie i sprawdzi w dziale technicznym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> podobno wczoraj mieli jakieś problemy z połączeniami a co dzisiaj mają dowiem sie za 15 minut.

#49315 06/02/2004 14:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]ja nie mogę...co się z tym Unibetem porobiło...?!? pamięta ktoś numer infoliniii ten co się zaczyna od 00800 ?[/qb]
008004611225..daj znac gdy sie dowiesz co sie z nimi dzieje

#49316 06/02/2004 14:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ja *******ę...dowiedziałem sie, że oczekują, że będzie działał dzisiaj, ale czy w pierwszej części dnia czy w drugiej trudno im powiedzieć...technicy podobno pracują... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: no i nie mogę obstawić Davis Cup-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#49317 06/02/2004 14:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 13
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]ja *******ę...dowiedziałem sie, że oczekują, że będzie działał dzisiaj, ale czy w pierwszej części dnia czy w drugiej trudno im powiedzieć...technicy podobno pracują... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: no i nie mogę obstawić Davis Cup-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
w expekt przyjmują na Davis Cup:
10:55 Mirnyi - Safin Davis Cup 2.60 1.45
10:55 Voltchkov - Andreev Davis Cup 2.25 1.60
11:55 Pavel - Kratochvil Davis Cup 1.15 4.92
11:55 Schalken - Dancevic Davis Cup 1.10 6.75
12:55 Clement - Ancic Davis Cup 1.37 2.92
13:25 Hanescu - Federer Davis Cup 6.25 1.10
13:25 Verkerk - Larose Davis Cup 1.09 6.68
13:55 Novak - Nadal-Parera Davis Cup 1.60 2.30
14:25 Ascione - Ljubicic Davis Cup 2.00 1.75
14:55 El Aarej - Coria Davis Cup 7.25 1.05
15:25 Stepanek - Robredo Davis Cup 2.12 1.67
16:25 Arazi - Nalbandian Davis Cup 3.75 1.25
20:55 Ginepri - Melzer Davis Cup 1.17 4.67
22:25 Roddick - Koubek Davis Cup 1.05 7.75

#49318 06/02/2004 15:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
u mnie chodzi...

#49319 06/02/2004 15:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
już działaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

#49320 06/02/2004 15:48
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Z czego się cieszysz ?Chyba z tego ,że już możesz przegrywać kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49321 06/02/2004 16:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
znowu padlo??
a byly piekne staweczki na skoki

#49322 06/02/2004 16:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Cieszę się, bo mogłem dziś zobaczyć wygrane kupony z minionej nocy, cieszę się także z tego, że znowu obstawię i kolejny raz powiększę profity, bo widocznie ja w przeciwieństwie do ciebie pomnażam swoje zasoby na koncie gracza drogi przedmówco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#49323 06/02/2004 16:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
jesli dziala u ciebie, to rowniez sie ciesze kochany przedmowco, hehe

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Akhu, rymoholik, Sensei, betowiec, Lukasz111, $-man, forty, 11kera11, aker, latajaca_holenderka, alfa), 2,773 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1