|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ? No, że musisz tak w filmie przyjąć ich tradycje itp>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Zmiana na innego trenera tutaj nie wchodzi chyba w grę  jeżeli takie coś nastapi to będzie to trener zagraniczny a ten jeszcze więcej powoła obcokrajowców  bo polski trener nie wierze że by został następcą smudy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
pamietam, ze z olisadebe byla podobna dyskusja. wiele osob go nie chcialo w reprezentacji, a jak wygral nam eliminacje to stal sie prawie ze idolem wielu tych ludzi, ktorzy go nie chcieli. oczywiscie to troche inny przyklad niz meliksona, ale pokazuje nasza narodowa 'stalosc' w ocenach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Teraz nawet mówi Stenka w filmie, że w Izraelu większość starszych mówi lepiej po polsku niż niejeden Polak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ? No, że musisz tak w filmie przyjąć ich tradycje itp> to wszystko zalezy od sytuacji zyciowej, planow - prognoz - ciezki temat ale nie porownywalbym tego postawy Maora, ktory nie ukrywa ze chce sie wypromowac w naszej kadrze - bo tam czeka z otwartymi rekoma Smuda i wiadomo, ze go pryjmie - nie ukrywajac, iz caly czas czuje sie Żydem i jest Żydem - Polska to reklama, przygoda, szansa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Dokładnie Polacy będą robić pod siebie ze szczęscia jeżeli Obraniaki Meliksony wygrają nam coś tak jak to było z Olim,m a fakty są takie jakby nie on to byśmy nie grali wtedy na Mś
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia. Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą, poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków" w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ? No, że musisz tak w filmie przyjąć ich tradycje itp> to wszystko zalezy od sytuacji zyciowej, planow - prognoz - ciezki temat ale nie porownywalbym tego postawy Maora, ktory nie ukrywa ze chce sie wypromowac w naszej kadrze - bo tam czeka z otwartymi rekoma Smuda i wiadomo, ze go pryjmie - nie ukrywajac, iz caly czas czuje sie Żydem i jest Żydem - Polska to reklama, przygoda, szansa Ja tu nie popieram i chwalę jego decyzji-próbuje tylko pokazać, że Polacy to hipokryci i przyjmują pewne postawy a potem bardzo szybko zmieniają poglądy i zapominają co mówili wcześniej....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia. Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą, poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków" w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich. Dla mnie będzie święto bo trzeba kibicować tym których mamy  smudy nie zmienimy już raczej połowa polaków będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów Dokładnie sie zgadzam z Krystianem !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Ja się powtórzę po raz kolejny albo dajemy szansę wszystkim albo wypie.... te towarzystwo i grają sami polacy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów przeciez tez ludziom sie to nie podobalo - oni przynajmniej probowali ubrac to w 'ladne slowka' - wiadomo, ze byli za slabi na swoje repry wiec Smuda zabram ich do swojego 'smietnika' ale zachowanie Maora to juz BEZCZELNOSC PRZEKRACZAJACA GRANCIE DOBREGO SMAKU
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zmieniamy kibicow to i zmieniamy repre - tym kibicom, ktorzy obecnei chodza na repre jak widac wszystko jedno - ale jakos mnie to nie dziwi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Zmiana na innego trenera tutaj nie wchodzi chyba w grę  jeżeli takie coś nastapi to będzie to trener zagraniczny a ten jeszcze więcej powoła obcokrajowców  bo polski trener nie wierze że by został następcą smudy nie zgodzilbuym sie z Toba... Leo jakos nie powolywal pseudopolakow.. a co do "stalosci" w ocenach to ja jestem staly.. nawet jak wygraja euro to dla mnie to nie bedzie mialo znaczenia, poniewaz to nie beda nasi zawodnicy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
dokladnie:) tekst z piosenki 52 debiec:) Ta,52 Debiec jest autorem... Czego to dzisiaj w szkołach ucza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów przeciez tez ludziom sie to nie podobalo - oni przynajmniej probowali ubrac to w 'ladne slowka' - wiadomo, ze byli za slabi na swoje repry wiec Smuda zabram ich do swojego 'smietnika' ale zachowanie Maora to juz BEZCZELNOSC PRZEKRACZAJACA GRANCIE DOBREGO SMAKU aha czyli hipokryzja lepsza od szcerosci BRAWO
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Zmiana na innego trenera tutaj nie wchodzi chyba w grę  jeżeli takie coś nastapi to będzie to trener zagraniczny a ten jeszcze więcej powoła obcokrajowców  bo polski trener nie wierze że by został następcą smudy nie zgodzilbuym sie z Toba... Leo jakos nie powolywal pseudopolakow..a co do "stalosci" w ocenach to ja jestem staly.. nawet jak wygraja euro to dla mnie to nie bedzie mialo znaczenia, poniewaz to nie beda nasi zawodnicy... hmm a perejro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd?? Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia. Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą, poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków" w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich. dokladnie, krrrroooopa polac mu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
dokladnie:) tekst z piosenki 52 debiec:) Ta,52 Debiec jest autorem... Czego to dzisiaj w szkołach ucza  gosciu, umiesz czytac? napisalem,ze w piodrence tego zespolu jest powyzszye zdanie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|