Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 35 1 2 3 4 5 6 34 35
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by craax
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ?


No, że musisz tak w filmie przyjąć ich tradycje itp>

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Zmiana na innego trenera tutaj nie wchodzi chyba w grę smile jeżeli takie coś nastapi to będzie to trener zagraniczny a ten jeszcze więcej powoła obcokrajowców smile bo polski trener nie wierze że by został następcą smudy

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
pamietam, ze z olisadebe byla podobna dyskusja. wiele osob go nie chcialo w reprezentacji, a jak wygral nam eliminacje to stal sie prawie ze idolem wielu tych ludzi, ktorzy go nie chcieli. oczywiscie to troche inny przyklad niz meliksona, ale pokazuje nasza narodowa 'stalosc' w ocenach

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Teraz nawet mówi Stenka w filmie, że w Izraelu większość starszych mówi lepiej po polsku niż niejeden Polak...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by okocha
Originally Posted by craax
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ?


No, że musisz tak w filmie przyjąć ich tradycje itp>

to wszystko zalezy od sytuacji zyciowej, planow - prognoz - ciezki temat ale nie porownywalbym tego postawy Maora, ktory nie ukrywa ze chce sie wypromowac w naszej kadrze - bo tam czeka z otwartymi rekoma Smuda i wiadomo, ze go pryjmie - nie ukrywajac, iz caly czas czuje sie Żydem i jest Żydem - Polska to reklama, przygoda, szansa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Dokładnie Polacy będą robić pod siebie ze szczęscia jeżeli Obraniaki Meliksony wygrają nam coś tak jak to było z Olim,m a fakty są takie jakby nie on to byśmy nie grali wtedy na Mś

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia.
Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą,
poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków"
w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by craax
Originally Posted by okocha
Originally Posted by craax
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ?


No, że musisz tak w filmie przyjąć ich tradycje itp>

to wszystko zalezy od sytuacji zyciowej, planow - prognoz - ciezki temat ale nie porownywalbym tego postawy Maora, ktory nie ukrywa ze chce sie wypromowac w naszej kadrze - bo tam czeka z otwartymi rekoma Smuda i wiadomo, ze go pryjmie - nie ukrywajac, iz caly czas czuje sie Żydem i jest Żydem - Polska to reklama, przygoda, szansa


Ja tu nie popieram i chwalę jego decyzji-próbuje tylko pokazać, że Polacy to hipokryci i przyjmują pewne postawy a potem bardzo szybko zmieniają poglądy i zapominają co mówili wcześniej....

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia.
Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą,
poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków"
w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich.


Dla mnie będzie święto bo trzeba kibicować tym których mamy smile smudy nie zmienimy już raczej połowa polaków będzie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów
Dokładnie sie zgadzam z Krystianem !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Ja się powtórzę po raz kolejny albo dajemy szansę wszystkim albo wypie.... te towarzystwo i grają sami polacy cop

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów
przeciez tez ludziom sie to nie podobalo - oni przynajmniej probowali ubrac to w 'ladne slowka' - wiadomo, ze byli za slabi na swoje repry wiec Smuda zabram ich do swojego 'smietnika' ale zachowanie Maora to juz BEZCZELNOSC PRZEKRACZAJACA GRANCIE DOBREGO SMAKU

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zmieniamy kibicow to i zmieniamy repre - tym kibicom, ktorzy obecnei chodza na repre jak widac wszystko jedno - ale jakos mnie to nie dziwi

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by aktorek
Zmiana na innego trenera tutaj nie wchodzi chyba w grę smile jeżeli takie coś nastapi to będzie to trener zagraniczny a ten jeszcze więcej powoła obcokrajowców smile bo polski trener nie wierze że by został następcą smudy

nie zgodzilbuym sie z Toba...
Leo jakos nie powolywal pseudopolakow..

a co do "stalosci" w ocenach to ja jestem staly..
nawet jak wygraja euro to dla mnie to nie bedzie mialo znaczenia, poniewaz to nie beda nasi zawodnicy...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by guma

dokladnie:)
tekst z piosenki 52 debiec:)


Ta,52 Debiec jest autorem...
Czego to dzisiaj w szkołach ucza blush

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

to oczywiste - jest tylko 1 problem, NIEKTÓRZY NIE ROZUMIEJĄ ŻE TO JEST MAORA PRACA, z której się utrzymuje, ciekawe tylko, gdzie byli ci WIELCY PATRIOCI przy powoływaniach dla Beniszów, Obraniakow itd... szkoda słów
przeciez tez ludziom sie to nie podobalo - oni przynajmniej probowali ubrac to w 'ladne slowka' - wiadomo, ze byli za slabi na swoje repry wiec Smuda zabram ich do swojego 'smietnika' ale zachowanie Maora to juz BEZCZELNOSC PRZEKRACZAJACA GRANCIE DOBREGO SMAKU

aha czyli hipokryzja lepsza od szcerosci
BRAWO

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by aktorek
Zmiana na innego trenera tutaj nie wchodzi chyba w grę smile jeżeli takie coś nastapi to będzie to trener zagraniczny a ten jeszcze więcej powoła obcokrajowców smile bo polski trener nie wierze że by został następcą smudy

nie zgodzilbuym sie z Toba...
Leo jakos nie powolywal pseudopolakow..

a co do "stalosci" w ocenach to ja jestem staly..
nawet jak wygraja euro to dla mnie to nie bedzie mialo znaczenia, poniewaz to nie beda nasi zawodnicy...

hmm a perejro?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by okocha
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

Żyd jest Żydem i poglądy ma takie same od urodzenia.
Żeby nie było nie jestem żadnym rasistą czy szowinistą,
poprostu huj mnie strzela jak widze "nie polaków"
w tej reprze. Aktorek pytasz jak sie bede czuł podczas meczy na Euro? własnie o to chodzi że nie weim, a to powinno być święto narodowe, a szczerze wątpie że dla mnie takie będzie. Może dla Ciebie tak ale nie dla wszystkich.

dokladnie, krrrroooopa
polac mupiwo

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by guma

dokladnie:)
tekst z piosenki 52 debiec:)


Ta,52 Debiec jest autorem...
Czego to dzisiaj w szkołach ucza blush

gosciu, umiesz czytac?
napisalem,ze w piodrence tego zespolu jest powyzszye zdanie...

Strona 4 z 35 1 2 3 4 5 6 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, kamel, aker), 2,825 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,231
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1