|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Olewają zespoły ten puchar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
bramkarz i obrona Wisly dno  bramkarz przy obu nie mial sznas.. obrona fakt padka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ale bramkarz,to naprawde kapa,zachował sie jak przy karnym. Mimo to licze,ze moga ogarnac,choc jak narazie graja jak równy z równym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Olewają zespoły ten puchar  chyba Twój "zespół" mój np wygrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
wiedzialem, ze tu spacerku nie bedzie. Flota jest piekielnie mocna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
bramkarz i obrona Wisly dno  bramkarz przy obu nie mial sznas.. obrona fakt padka przy 2 mógł sie troche lepiej zachowac jak na moje a nie klasc sie i czekac co zrobi napastnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Ładnie gra nawet flota ,znaczy bardziej mądrze bo to Wisła w posiadaniu piłki ale jedno podanie i 2-1 dla gospodarzy ... ale Wisła powinna to wygrać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Wątpię w to że wiśle się zechce po przerwie gonić wynik nastawili się już na T-mobile i mają gdzieś puchar Polski tak bylo również w tamtym roku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
widze Wisla wszystko olewa, na swoich kibicach konczac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Wątpię w to że wiśle się zechce po przerwie gonić wynik nastawili się już na T-mobile i mają gdzieś puchar Polski tak bylo również w tamtym roku Kolego, ale to W z dużej litery...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Rafi jaja se robisz? Przeciez pierwsza bramka to Jovaniciowi pod reka przeszlo.. nie widziales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Rafi jaja se robisz? Przeciez pierwsza bramka to Jovaniciowi pod reka przeszlo.. nie widziales? dobra ale jakim cudem na 6 metrze byl koles bez krycia i spokonie pakuje pilke w bramke..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Rafi jaja se robisz? Przeciez pierwsza bramka to Jovaniciowi pod reka przeszlo.. nie widziales? dobra ale jakim cudem na 6 metrze byl koles bez krycia i spokonie pakuje pilke w bramke.. No to wiadomo ale napisales ze bramkarz bez szans przy obu bramkach to sie odnioslem do tego bo to nieprawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Rafi jaja se robisz? Przeciez pierwsza bramka to Jovaniciowi pod reka przeszlo.. nie widziales? dobra ale jakim cudem na 6 metrze byl koles bez krycia i spokonie pakuje pilke w bramke.. No to wiadomo ale napisales ze bramkarz bez szans przy obu bramkach to sie odnioslem do tego bo to nieprawda. skoro masz taki zajebisty refleks ze obronisz taki strzal z 6 metra to ok.. bardziej wina obrony niz bramkarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
po co na sile chcesz wyjsc z bledu? refleks lol.. przeszla mu pod/kolo reki i spokojnie powinien ją sparowac do boku ale zawalil tak samo jak i obrona, ktora nadaje sie do tarcia chrzanu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,075 |
bet365 nie ma live z Wisły??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
ja powiem tak ... srodek obrony kto by na nim w Wisle nie gral to do wymiany ... ja nie wiem jak mistrz polski moze miec tak slabych zawodnikow na ta pozycje ( to naprawde jest niezrozumiale dla mnie ) ... co do bramkarza niby to tylko 2 bramkarz ale tez do wymiany ( brakuje mi Angelo Huguesa )  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
No to wiadomo ale napisales ze bramkarz bez szans przy obu bramkach to sie odnioslem do tego bo to nieprawda. przy drugiej mógł się dynamicznie rzucić po nogi napastnika, może by się przestraszył, a może spokojnie minął i strzelił do pustej już bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
No to wiadomo ale napisales ze bramkarz bez szans przy obu bramkach to sie odnioslem do tego bo to nieprawda. przy drugiej mógł się dynamicznie rzucić po nogi napastnika, może by się przestraszył, a może spokojnie minął i strzelił do pustej już bramki zgadzam sie, tez wydawalo mi sie, ze przy drugiej mogl bardziej skrocic kat, a wygladalo to jakby stanal w miejscu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|