|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora... Zjebali go za takie zachowanie i teraz nie jest gotowy ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora... jak zydek wszedl na Mecz.pl to zrozumial ze robi zle i wolal odpuscic bo nie wiadomo co go na ulicy moze spotkac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
co do bramkarza niby to tylko 2 bramkarz ale tez do wymiany ( brakuje mi Angelo Huguesa )  ...  (chyba na ławce)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co do bramkarza niby to tylko 2 bramkarz ale tez do wymiany ( brakuje mi Angelo Huguesa )  ...  (chyba na ławce) nie gadaj on jak bronil to zawsze smiesznie bylo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora... jak zydek wszedl na Mecz.pl to zrozumial ze robi zle i wolal odpuscic bo nie wiadomo co go na ulicy moze spotkac  No jednak z takimi to nie ma sensu prowadzić dyskusji, ma odwagę powiedzieć co myśli i od początku tego nie ukrywał, ale najlepiej ze skulonym ogonem anonimowo kogoś obrażać,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
i całe trybyny: an-ge-lo! an-ge-lo! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora... ale co tu odszczekiwać? gość sam albo z pomocą swojego menago zorientował się jaka nagonka jest na niego w środowisku medialno kibicowskim w związku z wyrażeniem chęci gry w rep. Polski i teraz próbuje wyjść obronną ręką z tego zamieszania... Myślał, że Polski naród cały taki głupi jest jak Smuda i PZPN i wezmą go z otwartymi ramionami do repry mimo tego co mówił wcześniej... Ja tam swojego stanowiska nie zmieniam...  pastowanym kabanom, NIE dla tego całego szajsowatego zaciągu zagranicznego w reprezentacji Polski... Polska ( reprezentacja) dla Polaków!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora... Odszczekac ? Chyba tym bardziej podtrzymac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Poszło na lekko Wisłe, 5.50 wydaje się value.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Poszło na lekko Wisłe, 5.50 wydaje się value. Jak najbardziej,mysle ze ok 70 min,Flota lekko siadzie kondycyjnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/zwrot-akcji-ws-maora-meliksona-nie-jestem-jeszcze-,1,4858619,artykul.html
Ciekawe, czy craax i jemu podobni będzie miał odwagę odszczekać swoje brednie na temat Maora... ale co tu odszczekiwać? gość sam albo z pomocą swojego menago zorientował się jaka nagonka jest na niego w środowisku medialno kibicowskim w związku z wyrażeniem chęci gry w rep. Polski i teraz próbuje wyjść obronną ręką z tego zamieszania... Myślał, że Polski naród cały taki głupi jest jak Smuda i PZPN i wezmą go z otwartymi ramionami do repry mimo tego co mówił wcześniej... Ja tam swojego stanowiska nie zmieniam...  pastowanym kabanom, NIE dla tego całego szajsowatego zaciągu zagranicznego w reprezentacji Polski... Polska ( reprezentacja) dla Polaków!!! Pretensje można mieć do Pzpn-u i Smudy ale nie do niego!!! On myśli o swojej karierze i o tym powiedział i tego nie ukrywał!!! O to mi chodzi, czy ktoś umie tu czytać ze zrozumieniem?? Czy Maor chociaż raz powiedział,że czuje się Polakiem i chce reprezentować barwy bo jest dumny z tego, iż jest Polakiem?? Nie!! Więc dlaczego wyzywacie go od idiotów itp?? Hipokryzja Polaków jest porażająca...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Poszło na lekko Wisłe, 5.50 wydaje się value. Jak najbardziej,mysle ze ok 70 min,Flota lekko siadzie kondycyjnie. Szybko wróciłes do gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
ALe jaja z tym BItonem  nikt więcej nie strzela tylko on
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
ALe jaja z tym BItonem  nikt więcej nie strzela tylko on ale w Europie strzelają wszyscy tylko nie on 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Przypomnijcie za ile Biton przyszedl do Wisly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Przypomnijcie za ile Biton przyszedl do Wisly? na razie chyba za nic, bo jest wypożyczony z opcją wykupu. Kwota nieujawniona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
kurwa, ale seta Ilieva. Mega piłka Jirsaka.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|