Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
SylwioDominika i modelowy przykład jak rozpierniczyć temat.

Był podany regulamin i stosujmy się do niego.

Anfa podaje zagadkę. Uczestnicy zabawy zadają pytania (pogrubione, jedno w jednym poście) - anfa odpowiada tak lub nie. Kto skuma piszę "wysyłam rozwiązanie".

Nie potrzeba to milionów postów, dywagacji, domniemań, wyśmiewania i innych pierdół nie wnoszących do tematu poza zamętem niczego. Dziękuje.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
czy burmistrza zastrzelił uczestnik pogrzebu z zemsty?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by hanele
a może, nie zasugerował tylko czy ksiądz powiedział, ze zabił burmistrz?


poniekąd +1

Originally Posted by hanele
czy burmistrza zastrzelił uczestnik pogrzebu z zemsty?


tak+1

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
czy był to zbiorowy lincz?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
czy ksiądz był prawdziwy? wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Originally Posted by Sylwiaa
co by mu to dało że zwiałby z kościoła?Przecież już wszyscy wiedzieli ,że on jest mordercą. I gdzie by uciekł? Na księżyc ? laugh

Było powiedziane ,że nie było ani celowości ani niecelowości w działaniu burmistrza, a więc była to autozbrodnia w afekcie grin

Może być na odwrót, czyli ,że ksiądz nie wytrzymał i strzelił do burmistrza, ale czarnej kurwy raczej nie było by stać na taki ''czyn''.
Sory za OT

Weż babo idż i zgaś światło za sobą albo jak to mówił tyson ''do garów k*rwa''
Jak masz kłopoty z własną świadomością do idz do psychiatryka , a nie psujesz zabawę innym.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by Ludwiczek
Originally Posted by Sylwiaa
co by mu to dało że zwiałby z kościoła?Przecież już wszyscy wiedzieli ,że on jest mordercą. I gdzie by uciekł? Na księżyc ? laugh

Było powiedziane ,że nie było ani celowości ani niecelowości w działaniu burmistrza, a więc była to autozbrodnia w afekcie grin

Może być na odwrót, czyli ,że ksiądz nie wytrzymał i strzelił do burmistrza, ale czarnej kurwy raczej nie było by stać na taki ''czyn''.
Sory za OT

Weż babo idż i zgaś światło za sobą albo jak to mówił tyson ''do garów k*rwa''
Jak masz kłopoty z własną świadomością do idz do psychiatryka , a nie psujesz zabawę innym.
hm..a może burmistrz, jak to mają w zwyczaju urzedasy grin , przyjechał w ostatniej chwili i nie słyszał co mówi ksiadz smirk tongue , wiec dominika...staraj siębardziej i bez epitetów proszę, bo mnie mierzą mad

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
I co dalej z tym tematem ?

ps. obiecuję że będę grzeczna jak owieczka smile

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1