|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
SylwioDominika i modelowy przykład jak rozpierniczyć temat.
Był podany regulamin i stosujmy się do niego.
Anfa podaje zagadkę. Uczestnicy zabawy zadają pytania (pogrubione, jedno w jednym poście) - anfa odpowiada tak lub nie. Kto skuma piszę "wysyłam rozwiązanie".
Nie potrzeba to milionów postów, dywagacji, domniemań, wyśmiewania i innych pierdół nie wnoszących do tematu poza zamętem niczego. Dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
czy burmistrza zastrzelił uczestnik pogrzebu z zemsty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
a może, nie zasugerował tylko czy ksiądz powiedział, ze zabił burmistrz? poniekąd +1 czy burmistrza zastrzelił uczestnik pogrzebu z zemsty? tak+1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
czy był to zbiorowy lincz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
czy ksiądz był prawdziwy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
co by mu to dało że zwiałby z kościoła?Przecież już wszyscy wiedzieli ,że on jest mordercą. I gdzie by uciekł? Na księżyc ? Było powiedziane ,że nie było ani celowości ani niecelowości w działaniu burmistrza, a więc była to autozbrodnia w afekcie Może być na odwrót, czyli ,że ksiądz nie wytrzymał i strzelił do burmistrza, ale czarnej kurwy raczej nie było by stać na taki ''czyn''. Sory za OT Weż babo idż i zgaś światło za sobą albo jak to mówił tyson ''do garów k*rwa'' Jak masz kłopoty z własną świadomością do idz do psychiatryka , a nie psujesz zabawę innym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
co by mu to dało że zwiałby z kościoła?Przecież już wszyscy wiedzieli ,że on jest mordercą. I gdzie by uciekł? Na księżyc ? Było powiedziane ,że nie było ani celowości ani niecelowości w działaniu burmistrza, a więc była to autozbrodnia w afekcie Może być na odwrót, czyli ,że ksiądz nie wytrzymał i strzelił do burmistrza, ale czarnej kurwy raczej nie było by stać na taki ''czyn''. Sory za OT Weż babo idż i zgaś światło za sobą albo jak to mówił tyson ''do garów k*rwa'' Jak masz kłopoty z własną świadomością do idz do psychiatryka , a nie psujesz zabawę innym. hm..a może burmistrz, jak to mają w zwyczaju urzedasy  , przyjechał w ostatniej chwili i nie słyszał co mówi ksiadz  , wiec dominika...staraj siębardziej i bez epitetów proszę, bo mnie mierzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
I co dalej z tym tematem ? ps. obiecuję że będę grzeczna jak owieczka
|
|
|
Link skopiowany do schowka