Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
drzwii tez nie pasuja, byla mowa, ze pod wplywem jego slow i przemowienia ktos do niego strzelil CELOWO, a nie przypadkiem

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
kto mógł znać przemówienie burmistrza? Ktos z jego pracowników albo jego żona.

Żona burmistrza dowiedziała się że ma romans i zastrzeliła najpierw tę kobietę a później męża?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
a gdzie tu mowa o jakiejs kobiecie
to kochanica burmistrza tak? ;]

Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
burmistrz byl bratem bnlziniakiem mordercy, ktory zabil czlowieka , ktorego jest pogrzeb?

chyba o to chodzi

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
trup w trumnie też został zamordowany.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by byczydzien
burmistrz byl bratem bnlziniakiem mordercy, ktory zabil czlowieka , ktorego jest pogrzeb?

chyba o to chodzi


czyli morderca zabił nie tego co trzeba .

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by hanele
czy została zamordowana przez burmistrza


que?


nie zauwazyłam wcześniej, ale chodziło mi o to, czy burmistrz był mordercą chowanej osoby?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Sylwiaa
Originally Posted by byczydzien
burmistrz byl bratem bnlziniakiem mordercy, ktory zabil czlowieka , ktorego jest pogrzeb?

chyba o to chodzi


czyli morderca zabił nie tego co trzeba .


i wrócił żeby zabić tego właściwego.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
może ksiądz sie wygadał z ostatniej spowiedzi tego, którego był pogrzeb? wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Czy przyczyną śmierci/pogrzebu osoby był burmistrz?

Tzn czy osoba zmarła dzięki wspamniałomyślnemu burmistrzowi?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by hanele
czy w przemówieniu burmistrza, było zdanie typu "zabij mnie glino? wink

nie

Originally Posted by Sylwiaa
ten pierwszy trup to kobieta?

nieistotne

Originally Posted by byczydzien
poniewaz to sa absurdalne zagadki

czy to byl pogrzeb burmistrza, ktory wlasnie przemawial?

nie x ilość pytań grin
Originally Posted by hanele
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by hanele
czy została zamordowana przez burmistrza


que?


nie zauwazyłam wcześniej, ale chodziło mi o to, czy burmistrz był mordercą chowanej osoby?


tak+1

Originally Posted by hanele
może ksiądz sie wygadał z ostatniej spowiedzi tego, którego był pogrzeb? wink

dobrze krążysz smile

Originally Posted by Geremi
Czy przyczyną śmierci/pogrzebu osoby był burmistrz?

Tzn czy osoba zmarła dzięki wspamniałomyślnemu burmistrzowi?

tak

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
a wiec, czy ksiądz coś wspomniał w mowie pożegnalnej na temat mordecy?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by byczydzien
drzwii tez nie pasuja, byla mowa, ze pod wplywem jego slow i przemowienia ktos do niego strzelil CELOWO, a nie przypadkiem


ale wcześniej było powiedziane że ani burmistrz ani ksiądz nie miał zginąć . Więc nie ma celowości a z drugiej strony jest celowosc . Poplątane ...:D

Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
pewnie burmistrz sie spowiadal, chlapnął ze on zabil, ksiadz spowiadal go i znal wszystko , mowe przegnalna tak ulozyl ze bylo jasne kto zabil lub malo brakowalo ,wtedy burmistrz nie wytrzymal i zabil kleche ,
jestem troszke pijany wiec jak cos nie zrozumialem to sorki.

Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
heh jednak jestem pijany
pozdro

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by hanele
a wiec, czy ksiądz coś wspomniał w mowie pożegnalnej na temat mordecy?

tak +1

Originally Posted by hugodewolf
pewnie burmistrz sie spowiadal, chlapnął ze on zabil, ksiadz spowiadal go i znal wszystko , mowe przegnalna tak ulozyl ze bylo jasne kto zabil lub malo brakowalo ,wtedy burmistrz nie wytrzymal i zabil kleche ,
jestem troszke pijany wiec jak cos nie zrozumialem to sorki.


no jakby ten bełkot ułożyć w całość to na dobrą sprawę pół rozwiązania tu jest grin

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by hugodewolf
pewnie burmistrz sie spowiadal, chlapnął ze on zabil, ksiadz spowiadal go i znal wszystko , mowe przegnalna tak ulozyl ze bylo jasne kto zabil lub malo brakowalo ,wtedy burmistrz nie wytrzymał I STRZELIŁ SOBIE W ŁEB .


no jakby ten bełkot ułożyć w całość to na dobrą sprawę pół rozwiązania tu jest grin


poprawiłam grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
no, ale wtedy burmistrz by raczej zwiał z kościoła, aniżeli jeszcze dziekował, więc hm...pytanie:
czy ksiądz świadomie, z premedytacją, zasugerował, kto zabił?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
a może, nie zasugerował tylko czy ksiądz powiedział, ze zabił burmistrz?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
co by mu to dało że zwiałby z kościoła?Przecież już wszyscy wiedzieli ,że on jest mordercą. I gdzie by uciekł? Na księżyc ? laugh

Było powiedziane ,że nie było ani celowości ani niecelowości w działaniu burmistrza, a więc była to autozbrodnia w afekcie grin

Może być na odwrót, czyli ,że ksiądz nie wytrzymał i strzelił do burmistrza, ale czarnej kurwy raczej nie było by stać na taki ''czyn''.



Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1