Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2
a ja mam podobny problem ,chciałem załapać się na bonus wpłaciłem w sobotę 200zł przez przelew24 dziś wysyłam pytanie do suportu,ponieważ nie mam żadnej kasy na koncie a oni mi odpowiadają abym złożył reklamację do przelew24(gdzie nigdy tam nie miałem problemów, u innych buków przelew realizowany natychmiastowo bez znaczenia czy to zwykły dzień czy święto}.
więc uważajcie z tym bonusem ,bo zaczynam mieć obawy o swoje pieniądze.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
dady ten e-mail który od nich dostałeś jest po prostu śmieszny, oni co najwyżej mogliby zglaszać cokolwiek to Organów na Malcie tak więc nawet jeśli dowód byłby podrobiony nie przejmował bym się ich smiesznym prawem bo ma się nijak do Polskiego.

Szkoda kaski, pisz do LGA, postrasz baranów z BAH, napisz że za pomówienia złożyć skargę do LGA, tam im opisz całą sytuację, wszystko można zalatwić, a jesli jest tak jak piszesz do BAH będzie musiał podkulic ogon i wypłacić kase, nikt nie może okradać graczy

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by Rossikossi
A wysłałeś im to zdjęcie z dowodem w ręku?

Walczak napisal:

"Mi też BAH kazał wyslac dowód trzymany przy RYJU, wyslałem ale kasy nie odzyskałem"

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
az mi sie nie chce wierzyc w to, co czytam, w koncu bah (pomimo paranoicznej marży) to jeden z bardziej powaznych bukow na rynku, w koncu bet365 (pomimo limitowania, o ktorym zreszta coraz rzadziej slychac, moze troche rozluznili limitowanie? - podobnie jak bwin?), to tez jeden z powazniejszych (reliable) bukow na rynku.

Sprawa pewnie poszla o jakies bonusy, ale zarzut, ze ktos sfalszowal paszport albo sfotografowana twarz przy dowodzie sie nie zgadza z twarza na dowodzie, to ja juz nie wiem... nie bardzo mi sie chce wierzyc w az takie przekrety robione przez bah o jakies tysiac zlotych...

nie kumam, pewnie znamy tylko relacje jednej strony.



Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
tu bardziej chyba chodzi o sam fakt, jak mozna prosic o takie zdjecie przy twarzy ("ala" przestepca z metryką) wydawac sie mozna ze to juz ponad kompenetencje jakiekolwiek buka (nawet egzotyka)

Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by jazdagz
tu bardziej chyba chodzi o sam fakt, jak mozna prosic o takie zdjecie przy twarzy ("ala" przestepca z metryką) wydawac sie mozna ze to juz ponad kompenetencje jakiekolwiek buka (nawet egzotyka)

no ja tez jestem tym zniesmaczony, ale tak sadze, ze nawet te porzadne buki, jesli czegos takiego żądają, to musza byc niezle zdesperowani iloscia przekretow Polakow na bonusach (bo watpie, czy żądaliby np. od Holendra, zeby sie fotografowal z prawem jazdy przy twarzy)? Zrobilismy sobie po prostu, jako Polacy, złą sławę (duplikowaniem bonusów/kont) (to nie zarzut do osob wypowiadajacych sie w tym wątku, ktore mogą byc bogu ducha winne, tylko taka ogolna uwaga).

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Bombej22
Originally Posted by Rossikossi
A wysłałeś im to zdjęcie z dowodem w ręku?

Walczak napisal:

"Mi też BAH kazał wyslac dowód trzymany przy RYJU, wyslałem ale kasy nie odzyskałem"


a czy on pisal ,ze to byl jego dowod ?

nikogo nie oskarzam ,ale buk moze miec podejrzenia (graniczace z pewnoscia) ,ze ktos nie gra na swoim koncie - kaze wyslac dowod przy twarzy ... jesli wysle to wcale nie oznacza ,ze to jego konto , bo moze miec dobrego kumpla(na ktorego jest konto) , ktoremu wytlumaczyl jak sie sprawy maja i ten zrobil sobie zdjecie twarzy z dowodem, sporo osob jednak nie bedzie miala takiej mozliwosci (np. konto zalozone na kumpla z ktorym sie ostro poklocil , na dziewczyne z ktora juz nie jest ,itp.) i wtedy sprawa dla buka jest jasna

jezeli dobrze pamietam (nie licze tych postow sprzed kilku tygodni ze sprawa o podrobienie paszportu) to od zadnego usera , ktorego sprawa dotyczy nie padly slowa ,ze to jego konto ...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by z o ® r o
Originally Posted by mez
Originally Posted by walczak
Mi też BAH kazał wyslac dowód trzymany przy RYJU, wyslałem ale kasy nie odzyskałem, takie *****

Hmmm , az sie wierzyc nie chce ... Na pewno nie macie sobie nic do zarzucenia ?
Inni potrafią walczyć z bukiem o 100zł, składać skargi do SBR do IBAS, gotowi są iść na policję, do sądu, a tu chłopaki jakoś tak dziwnie pogodzeni z utratą tych 2 tysięcy. Skończyło się na napisaniu posta na forum. Czy tylko ja odczytuję tu coś między wierszami?


Ja myślę tak samo jak Ty, tygrysku smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
zobaczymy w październiku wypłacam bonus + depozyt x 3 zobaczymy czy problemy jakieś będą robić napisze po wypłacie tutaj czy były jakieś problemy.

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3
Originally Posted by dadycool
heheh dwa posty dalej chwalilem ich a teraz patrzcie co mi napsiali. ogolnie gralem tam od lat co jakis czas wyplacalem pieniadze nie duze w sumie sumy ale okolo 1000zl
dzis zlecilem takowa wyplate z rana dostalem meila z prosba o weryfickacje konta ktora zrobiolem juz dawno raz ale co tam chca to wyslalem im to.
A oni stwierdzili ze podrobilem swoj paszport ?? szok
i napisali cos takiego:

Witaj XXXXXX
Zgodnie z kodeksem karnym z dnia 06. Czerca 1997, Rozdzial XXXVII: Przestępstwa przeciwko obrotowi pieniędzmi i papaierami wartościowymi informujemy, że:

Artykuł 312 k.k jasno i czytelnie przedstawia postępowanie przeciwko fełszerzom posługującym się dokumentem w celu pozyskania środka trwałego lub pienieżnego niezgodnie w prawem.

Art. 312. Kto puszcza w obieg podrobiony albo przerobiony pieniądz, inny środek płatniczy albo dokument określony w art. 310 § 1, który sam otrzymał jako prawdziwy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Art. 310. § 1. Kto podrabia albo przerabia polski albo obcy pieniądz, inny środek płatniczy albo dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie uczestnictwa w spółce lub z pieniędzy, innego środka płatniczego albo z takiego dokumentu usuwa oznakę umorzenia, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
Art. 314. Kto, w celu użycia w obrocie gospodarczym, podrabia albo przerabia znak urzędowy, mający stwierdzić upoważnienie lub wynik badania albo w obrocie publicznym używa przedmiotów opatrzonych takimi podrobionymi albo przerobionymi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Zgodnie z powyższymi informacjami zawiadamiamy, że w najbliższych dniach zostaną powiadomione organy ścigania w XXXX w celu wszczęcia postępowania karnego, w związku z podrobieniem dokumentu.

Dalszą korespondencje uważamy za zakończoną. a Wszelkie informacje na temat Pana danych mamy prawo udostępnić

Serdecznie pozdrawiamy

heheh to juz masakra jakas jest.. co to ma byc.
spotkal sie ktos z czyms takim?
i w ogole czy oni maja prawo mnei straszyc policja przeciez gra u nich wedle naszego nowego prawa jest nielegalna

Odrazu mowie dokuemntow nie podrobilem bo jak przejżycie posty wczesniej lat nawte kilka temu to zawsze sie o nich dobrze wypowiadalem. moze nei chca mnie juz obslugiwac uznali ze jestem dla nich zagrozeniem jako gracz nie wiem o co kaman.
ale fakt jest taki czy moge sie z nimi klucic czy oni w ogole jako podmiot nie zarejestrowany w Polsce moga na policje złożyć jekiekolwiek zawiadomienie?

Nie chodzi o dokumenty bo sa ok ale chodzi o to że jak moga to moge miec przerąbane w związku z tym że tam w ogoel gralem

Dadycool, otrzymalem wczoraj bardzo podobna grozbe policja. Wplacilem 700zl, otrzymalem 350zl bonusu i juz na drugi dzien obrot mialem wykonany a na koncie ponad 5000zl, oczywiscie prosili o dowod osobisty przy wyplacie, wyslalem, a po paru minutach grozba policja i konto natychmiast zamkniete. Powiedz mi czy BAH spelnil te obietnice w stosunku do Ciebie? Miales jakies problemy?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Jeśli ktoś miał tylko jedno konto, z adresem IP nie powiązanym z innymi kontami i wysłał prawdziwy skan to nie ma siły żeby bah nie wypłacił kasy. Przecież dla nich to są grosze. Nie licząc marży bah to... bardzo dobry buk więc nie chce mi się wierzyć, że wina leży po ich stronie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
a nie łatwiej zagadać na livechacie i wprost zapytać się o co chodzi?. Z 2 lata temu miałem z nimi kłopot bo nie chcieli mi przyznać bonusu, to po awanturze na livechacie nawet zadzwonił jakiś Polak wyjaśnić sprawę. Co prawda guzik wskórałem, ale kontakt był.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Netteler posiada live-chat? Bo za cholerę nie mogę znaleźć.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Originally Posted by kamil077
Netteler posiada live-chat? Bo za cholerę nie mogę znaleźć.
Tfuu, proszę o usunięcie

Dołączył: Aug 2011
Posty: 7
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 7
Jeżeli było tylko jedno konto/bonus na IP/adres itp to na pewno BAH wypłaci kasę. Generalnie nigdy nie miałem z żadnym bukiem/MB problemów jeżeli grałem uczciwie, jak robiłem przekręty to były problemy. Sądze , że nie chcą Ci wypłacic kasy bo pozakładałes wiele kont albo w inny sposób chciałeś ich przyciąć smile

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3
Coś ten dadycool od 2 tyg nie udziela sie na forum, już go zamknęli? laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 365
wypłata po 4 godz na moneybookers , mimo ze nie minął czas do zlecenia wypłaty według warunków bonusu to po dokonaniu obrotu wypłacili wszystko.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 273
Originally Posted by kamil_rks
wypłata po 4 godz na moneybookers , mimo ze nie minął czas do zlecenia wypłaty według warunków bonusu to po dokonaniu obrotu wypłacili wszystko.

To był bonus powrotny / reaktywacyjny ( 100% , maks. 150 euro)?
Wypłata to kilkanaście/kilkadziesiąt euro czy może raczej kilkaset ?

Dostałem ofertę tego bonusa, ale po negatywnych wpisach w tym temacie zastanawiam się czy wpłacać...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by cinek1234
Originally Posted by kamil_rks
wypłata po 4 godz na moneybookers , mimo ze nie minął czas do zlecenia wypłaty według warunków bonusu to po dokonaniu obrotu wypłacili wszystko.

To był bonus powrotny / reaktywacyjny ( 100% , maks. 150 euro)?
Wypłata to kilkanaście/kilkadziesiąt euro czy może raczej kilkaset ?

Dostałem ofertę tego bonusa, ale po negatywnych wpisach w tym temacie zastanawiam się czy wpłacać...

Oferuja Ci 6 stow za friko a Ty sie zastanawiasz ? Bierz poki daja

Zauwaz ,ze gdy padly podejrzenia o posiadanie kilku kont co do osob majacych problemy z bah...to zadna z osob nie zaprzeczyla i nagle przestali sie udzielac ...to chyba mowi wszystko wiec , jesli masz tylko jedno konto i nic nigdy nie kombinowales to absolutnie nie musisz sie nic obawiac

mez #4952211 02/10/2011 18:22
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3
Originally Posted by mez
Originally Posted by cinek1234
Originally Posted by kamil_rks
wypłata po 4 godz na moneybookers , mimo ze nie minął czas do zlecenia wypłaty według warunków bonusu to po dokonaniu obrotu wypłacili wszystko.

To był bonus powrotny / reaktywacyjny ( 100% , maks. 150 euro)?
Wypłata to kilkanaście/kilkadziesiąt euro czy może raczej kilkaset ?

Dostałem ofertę tego bonusa, ale po negatywnych wpisach w tym temacie zastanawiam się czy wpłacać...

Oferuja Ci 6 stow za friko a Ty sie zastanawiasz ? Bierz poki daja

Zauwaz ,ze gdy padly podejrzenia o posiadanie kilku kont co do osob majacych problemy z bah...to zadna z osob nie zaprzeczyla i nagle przestali sie udzielac ...to chyba mowi wszystko wiec , jesli masz tylko jedno konto i nic nigdy nie kombinowales to absolutnie nie musisz sie nic obawiac

JA MAM 1 KONTO I CO? ŁYSO CI?

Strona 11 z 19 1 2 9 10 11 12 13 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1