Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18
Dołączył: Sep 2011
Posty: 140
member
member
Dołączył: Sep 2011
Posty: 140
kiedy zaczynamy zabawę???



____________
Startujemy już niebawem. Wieczorem będzie szczegółowe info wink

Last edited by Platini; 26/09/2011 16:17.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Kilka osób pytało mnie o możliwość rozwinięcia możliwości typowania:
chcą grać kartki, rożne itd.

Podstawek fajnie podsunął, że wówczas trzeba podać po meczu, gdzie byśmy typowali takie rozwiązanie, źródło z możliwością sprawdzenia typowanego zdarzenia.
Czekam na Wasze opinie - jeśli nie będzie problemu dodam do regulaminu, który za chwilę zmodyfikuję.

I jeszcze odnośnie podliczeń - KAŻDY będzie sam podsumowywał typy, ja je jedynie sprawdzę. Kto nie podsumuje trzech kolejek bez uprzedzenia mnie o tym wypadnie z zabawy.
Nauczony doświadczeniem nie będzie taryfy ulgowej.

Czekam na Wasze wpisy.

Niebawem przedstawię jak widzę rozgrywki pucharu Primery piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Każdy zapisany otrzymał ode mnie namiary na wpłatę wpisowego.
Jeśli kogoś pominąłem to informujcie.

mario145
- do Ciebie nie mogłem wysłać priva. Jak tylko przeczytasz info wyczyść skrzynkę i daj znać.

Wpłacajcie jak najszybciej.

Ostateczny termin wpłaty - 4 październik

piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Liczba osób zapisanych jest imponująca hura
Czekamy na kolejnych chętnych!

Nie możemy jeszcze ustalić podziału nagród, jak to wszystko będzie wyglądało ale już teraz mogę napisać,
że jeśli każdy wpłaci terminowo zwycięzca IV edycji wzbogaci się o przynajmniej 1000zł hura piwo

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
Nagroda główna za wygranie konkursu 1000 zł kopara

Platini -dobra robota piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Panie i Panowie - można już podawać typy na pierwszą kolejkę cool

Czekam na wpłaty wpisowego - na razie wpłaciło 10 osób. Liczę, że każdy kto się zapisał wpłaci.
Wiecie ile osób musi wpłacić, by wpłynęły do mnie dodatkowe środki wink

Mam nadzieję, że pamiętacie o bukach z jakich możecie korzystać, o potrzebie robienia podliczeń.

uwaga Zrezygnowałem z jednej środowej kolejki na rzecz Puchary Primery.
Jeśli wszystkie zapisane osoby wpłacą nie będzie potrzeby robienia eliminacji. Wówczas naniosę lekkie poprawki do PP i będzie można się bawić.

Tak więc - do dzieła! Wpłacać i typować gwizdek !

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Na chwilę obecną wpłaciło stosunkowo mało osób.
Przypomnę, że jutro jest ostatni dzień na wpłaty.

Nie ma spełnionego wymogu 15 osób, które wpłacą więc jeśli to się nie zmieni to arturro, który zagwarantował 500zł przy takiej ilości osób grających nie wpłaca na moje konto tej sumy i wówczas pula do podziału będzie mniejsza.

Decydujcie - wiecie o ile możecie grać cool

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no dalej panowie robic wplaty, tyle osob chetnych (30) a tu wplacila tylko garstko, wstyd

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dokładnie, wstyd wink
Liczę jednak, że się dziś to zmieni i jak wrócę i spojrzę na konto pojawi się sporo wpłat.
Jedna osoba napisała mi, że dopiero w czwartek da radę zrobić przelew - ok, nie ma problemu, poczekam. Ważne, że poinformowała.
Kilka osób pisało, że dokonało wpłaty więc będzie niebawem pewnie zaksięgowana.
Do dzieła z wpłatami boks !

Jutro zobaczę ile ich będzie, czy arturro ma 500zł dopłacać wink

Aktualny stan wpłat w pierwszym poście z zapisami piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Tabela będzie po najbliższej kolejce. W sobotę pewnie dopiero (jak będzie okazja wink ) podział nagród, gdyż przelewy jeszcze są księgowane i wówczas będę wiedział ile osób wpłaciło.

uwaga Dziś zaksięgowany został przelew, gdzie w tytule nie ma loginu z forum tylko: Konkurs. Proszę tą osobę o info na priv. Podać jeszcze swoje dane bym to mógł zweryfikować wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Do niektórych osób nie wiem jak pisać. Deklarują, że wpłacą (niektóre niby wpłaciły) a później czekam, czekam i nic.
Trudno, wasza sprawa. Jest na chwilę obecną 23 wpłaty - jedna idzie, jutro jeśli to nie ściema będzie.
Więc pewnie jutro ostateczny podział nagród przedstawię.
Kto nie wpłacił nie gra w konkursie - to chyba jasne.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
Platini wyznacz konkretny termin wpłat np.środa godz.20.00. Nie ma co się bawić i czekać czy ktoś jeszcze łaskawie wpłaci. Skoro zgłosił się do konkursu to wiedział, że trzeba wpłacić wpisowe.Czasu na wpłaty było bardzo dużo.Dzisiaj kręci, że wpłacił, a jutro będzie kręcił, że nie miał czasu zrobić podsumowania i podać typów itp. itd.Lepiej bawić się w mniejszym gronie, ale z ludźmi odpowiedzialnymi i dorosłymi.

pozdrawiam

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Też tak uważam. Czekam do jutra jak piszesz do godziny 20.00
Kto nie wpłaci odpada i raczej nigdy nie zagra w naszym konkursie.
I może ogólnie w konkursach ..

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wpłaciło 25 osób.
Jedna pisała wczoraj, że przelew wyszedł - czekamy aż dotrze.
Jeden dziś zaksięgowany u mnie. Dwie osoby nie raczyły się odezwać na moje pytanie. Jedna tłumaczyła się brakiem neta przez kilka dni..
Grono liczne więc i zabawa będzie pewnie dobra więc przed najbliższą kolejką po tych problemach z wpłatami będziecie mieli podział o co walczycie cool

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jedna osoba niby wpłaciła więc poczekam a teraz nie mam z nią żadnego kontaktu.
Więc podział miał być na weeku ale będzie najpóźniej w środę wieczorem, gdyż najbliższe dni to praktycznie zero czasu będę miał.

uwaga W Pucharze proszę pamiętać, że typujemy mecze z udziałem TYLKO hiszpańskich drużyn.

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
piwo

Chciałem oficjalnie podziękować gumie za to, że poprawił mój źle podliczony wynik z drugiej kolejki. Szacunek i uznanie za gre Fair smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dobrze, mamy już skład w jakim zagramy w tym sezonie cool
Bawi się 26 osób, których wpisowe dostałem na konto.
Z wpisowego mamy 1300zł, do tego dochodzi 500zł od arturro i 100zł od haku.
Całość daje 1900zł

Podział nagród:

Zwycięzca IV edycji konkursu - 1000zł
II miejsce - 300zł
III miejsce - 200zł

Zwycięzca Pucharu Primery - 350zł

Gracz, który osiągnie najlepszy wynik w pojedynczej kolejce - 50zł


Jest więc o co walczyć boks !

W najbliższym czasie (tak do czwartku) może mnie nie być na necie - wszelkie pytania, kwestie sporne w tym czasie kierować do arturro jak coś.

Pamiętajcie, że gramy jutro PP. Pary znane, zasady jak w lidze.
Lekka korekta nastąpiła, gdyż otrzymałem w końcu wpłatę od seneki1, który zagra z Bea73 w Pucharze.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
uwaga Ważna kwestia odnośnie Pucharu Primery - osoby, które grają na wyjeździe mają do dyspozycji maksymalnie 12j.
Osoby u siebie normalnie 10j.
Jest to mały handi jak bramka na wyjeździe z tym, że tutaj można też stracić wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
nie gram w konkursie, ale co z handicapem własnego boiska? tongue To u siebie sie gra łatwiej czyż nie?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
W tej lidze, tym bardziej zabawie nie ma handi własnego placu grin
Atak na wyjeździe preferowany tongue

Last edited by Platini; 18/10/2011 03:25.
Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Lukasz111, rafal08, burbon, Akhu, alfa, aker, forty), 2,658 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,923
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1