|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
SPARTAK MOSKWA 3:0 30min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> TORPEDO ZIL 0:1 30 min :eek: ROTOR 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 34min WPISUJCIE INNE WYNIKI NA ZYWO
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
ROTOR 0:2 HT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
ROTOR 1:2 :rolleyes: do 64min SPARTAK 5:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak 100proc to 100proc do 64 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
ROTOR 1:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> TORPEDO ZIL 0:4 :rolleyes: SPARTAK 5:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wydaje mi sie ze raczej na tym forum nie piszemy wynikow live. Chyba ze sie myle (jestem tu od niedawna)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2 |
NIe mylisz się.Moderator jest chyba na wakacjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Macie jakiś problem bo nie wiem o co chodzi :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,431 Likes: 2 |
Elgato udajesz, czy nie wiesz.Wyniki mają oddzielny dział.Tam są wszystkie wyniki.Po co to dublować?Kliknij na Wyniki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Na pochybel!!!
Elgato jak juz podajemy wyniki - to tylko na czacie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
No to wielkie sorry że zepsułem wam dzień łamiąc tak istotną rzecz jak regulamin i że podałem wyniki. Penie wielu z was to uraziło . Obiecuję że się poprawie. Przepraszam że żyję.!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka