|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
a oni maja sklep?  kupowalem u nich na allegro kiedys koszulke, jak dobrze pamietam to sprowadzaja z USA i prowadzili sprzedaz tylko przez internet no chyba ze cos sie zmienilo lub jakis inny sklep ma takie ciuchy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Zna ktos strone z pelnymi wersjami gier do sciagniecia? Np. fifa itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Witam! Gdzie zjem dobre śniadanie w Gdańsku? Czekam na jakieś propozycje Co warto zobaczyć? (nie chodzi mi o zabytki czy muzea, bo te znam). Tylko bardziej czy jest może teraz jakaś fajna wystawa w Gdańsku, albo jakaś inna interesująca rozrywka? Będę przejazdem jutro i w pt, dlatego zależy mi na możliwie szybkiej odpowiedzi. PS. Ostatnio mocno zapracowany jestem, więc nawet nie miałem czasu zapytać o to wujka google - liczę,że pomożecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Jezeli chodzi o jedzenie, to PUB Rugbuś na ulicy DO Studzienki. Polecam schab po bolońsku oraz wieprzowine w curry. Jak tam mieszkałem to było moje ulubione żarcie :-)
Co do atrakcji to jest tego, park Oliwski, cała starowka, arena bałtycka :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Porozdzielało mi w niektórych wierszach wyrazy w wyjustowanym tekście w programie WORD. Żeby zobrazować, wygląda to mniej więcej tak, że w jednym wierszu są np 3 wyrazy, jeden z lewej strony, jeden w środku, jeden po prawej i między nimi duże odstępy. Czy znów w innym wierszu więcej wyrazów ale też za duże odstępy. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Proszę o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
Porozdzielało mi w niektórych wierszach wyrazy w wyjustowanym tekście w programie WORD. Żeby zobrazować, wygląda to mniej więcej tak, że w jednym wierszu są np 3 wyrazy, jeden z lewej strony, jeden w środku, jeden po prawej i między nimi duże odstępy. Czy znów w innym wierszu więcej wyrazów ale też za duże odstępy. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Proszę o pomoc wyglada jakby na koncu wiersza byl naciskany shift+enter lub za duzo spacji, najprawdopodoniej wystarczy cofnac nastepny wiersz, czyli ustawic kursor przed pierwszym znakiem i nacisnac (lub naciskac do skutku az sie przesunie na gore) 'backspace'  innej mozliwosci nie widze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jaką farbą mogę pokryć farbę akrylowo - lateksową?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
dzienki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, zrobiłby mi ktoś ciekawy plakacik dotyczący turniejów piłki nożnej..? W dobrej cenie rzecz jasna  Materiały posłałbym mailem. Najlepiej jeszcze dziś.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Kupic auto dostawcze do firmy za gotowke czy lepiej w leasing brac, wartosc auta okolo 20.000 netto. Z ktorego sposobu wiecej wroci mi do "kieszeni" tj. z vatu i z kosztow przychodu. Prosze o dokladne wytlumaczenie. Z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Zapomnialem ... auto w leasing bedzie oczywiscie nowsze (nie starsze niz 5 lat), wiec i drozsze 30.000 netto
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, zrobiłby mi ktoś ciekawy plakacik dotyczący turniejów piłki nożnej..? W dobrej cenie rzecz jasna  Materiały posłałbym mailem. Najlepiej jeszcze dziś..  Nikt..? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
gnacik wiem, ze sie grafika zajmuje i z tego co pamietam jest w tym naprawde dobry!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Pomoże ktoś ogarnąć najlepszą trasę ze Szczecina do Szklarskiej Poręby. Może jest ktoś z Gorzowa lub Zielonej Góry co pokonuje tą trasę regularnie bo ja będę debiutował na tym szlaku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
potrzebuje pomocy, otóz zainstalowałem sobie program bearshare, jednak po chwili z niego zrezygnowałem, w panelu sterowanie go odinstalowalem, ale pozostal maly problem, otoz w przegladarce explorer otwierajac kolejna zakladke pojawia sie na zakladce logo bearshare i od razu zakladka searchberashare, jak to wylaczyc chcialbym aby kolejna zakladka byla pusta dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Alex powinienes na tym logo bearshare lub koło niego móc lewym/prawym kliknac i wtedy odfajkowujesz to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Siedziałem na dołku dziś mnie wypuścili . Siedziałem za wybicie szyby w sklepie z włamaniem. Tzn byłem z ziomkiem wczoraj po libacji . I wybiliśmy szybę . On wyjął maszynki itd wartość tego 62 zł Poddałem się dobrowolnej karze podpisałem też że ja też to niby ukradłem nie wiedziałem co zrobić . Poddałem się dobrowolnej karze zawiasy 6 miesięcy na 3 lata . Grzywna 300 zł oraz zapłacenie szkód/ Można się od tego odwołać ? Czy ma to jakiś sens bo dużo tego dostałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Zawiasy więc izi. Zapłać i bądź grzeczny. Gratuluje "ziomka" złodzieja 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|