|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Iran przynajmniej robi co trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
nie bedzie meczu na polsacie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
polsat sport chyba tylko i pewnie hd itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
niemki git  iran tak to lecialo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Iran 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
nie bedzie meczu na polsacie?  Nie bedzie chyba, powinnismy kurwa zbojkotowac te stacje za te pierdolone reklamy i robienie widzow w chuja w zwiazku z transmisjami, nie widzialem tego ale podobno cale studio po formule pokazali, a potem na kilka minut wlaczyli mecz Polek, skandal!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Co sie tak spinasz? To prywatna tv i mogą robić co chcą. Dobrze robią. Chcą w ten sposób zachęcić ludzi do Cyfrowego Polsatu. Sam bym tak robił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Delecta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Iran lekko nawet z hc, ale Czeszki słabiutko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Co sie tak spinasz? To prywatna tv i mogą robić co chcą. Dobrze robią. Chcą w ten sposób zachęcić ludzi do Cyfrowego Polsatu. Sam bym tak robił  widac wlasnie ze robia co chca, wytlumacz mi w takim razie po co po formule pokazali kilka minut meczu Polek, jaki w tym jest sens? jesli nie pokazuja calego meczu od poczatku to ja kompletnie nie wiem o co kaman w pokazywaniu kilku ostatnich minut meczu? nie pamietasz jak Polacy grali bodajze w MS z Brazylia a oni pokazywali schejbal i jej 'szpilki na krupowkach', przeciez na quasi byla niezla zadyma z tego powodu, wszyscy sie wkurwiali ze nie moga obejrzec transmisji, a takimi zagraniami na 100% nie przyciagaja potencjalnych klientow cyfrowego polsatu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 220 |
Czemu mecz delecty sie jeszcze nie zaczal?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Czemu mecz delecty sie jeszcze nie zaczal? jak się nie zaczął? Delecta 1-0 prowadzi w setach,na bet365 masz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 220 |
Czemu mecz delecty sie jeszcze nie zaczal? jak się nie zaczął? Delecta 1-0 prowadzi w setach,na bet365 masz Aha to fajnie wiedziec. Widocznie strona plusligi nie dziala jeszcze do konca prawidlowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 4,388 |
Delecta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2011
Posty: 1,276 |
Co sie tak spinasz? To prywatna tv i mogą robić co chcą. Dobrze robią. Chcą w ten sposób zachęcić ludzi do Cyfrowego Polsatu. Sam bym tak robił  widac wlasnie ze robia co chca, wytlumacz mi w takim razie po co po formule pokazali kilka minut meczu Polek, jaki w tym jest sens? jesli nie pokazuja calego meczu od poczatku to ja kompletnie nie wiem o co kaman w pokazywaniu kilku ostatnich minut meczu? nie pamietasz jak Polacy grali bodajze w MS z Brazylia a oni pokazywali schejbal i jej 'szpilki na krupowkach', przeciez na quasi byla niezla zadyma z tego powodu, wszyscy sie wkurwiali ze nie moga obejrzec transmisji, a takimi zagraniami na 100% nie przyciagaja potencjalnych klientow cyfrowego polsatu! Celowe działanie i normalna konkurencja rynku, kupujesz oglądasz a na polsacie cyfrowym i siata i i mma , boks, liga europejska.itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
DO PRZOOOOODUUU POOOOLSKOOOOOOOOOOOOOOOO
MARSZ MARSZ DABROWSKI Z ZIEMI WLOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZLACZYM SIE Z NARODEM
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Jak myslicie Polki mają jakieś szanse na Winn, ja myśle że maja i kurs 3.6 trzeba wziąć :Boks:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1,876 |
Delecta +1,5 seta @1,45 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Polsat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2009
Posty: 597 |
nie bedzie meczu na polsacie?  Nie bedzie chyba, powinnismy kurwa zbojkotowac te stacje za te pierdolone reklamy i robienie widzow w chuja w zwiazku z transmisjami, nie widzialem tego ale podobno cale studio po formule pokazali, a potem na kilka minut wlaczyli mecz Polek, skandal!!! albo LM co wybieraja - Barca-Szachtar zamiast MU-Chelsea 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|