Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 22 1 2 3 4 5 21 22
Piostar #4948026 30/09/2011 18:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

Bonus: Unibet
mat2000 #4948028 30/09/2011 18:40
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by zostać modem_MLS
Originally Posted by simons1986
Cała Legła powinna dostac dozywotni zakaz stadnionowych, dziadkowie tych gówniarzy ryzykowali zyciem aby pomoc Zydom a Ci takie teksty, brak slow !

A ty powinieneś dostać w łeb za takie mądrości wypisywane w internecie. Poza tym wtedy nie było Żydów, tylko byli żydzi. A jak nie widzisz różnicy to jesteś debilem niedouczonym smile


Chyba raczej Ty jestes niedouczony.
Byli Żydzi i żydzi,nie było Izraelitów(w sensie prawnym,administracyjnym).

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
i jeszcze ciekawostka:
[Linked Image]

gw bardziej zydowskie od samych zydow.

jbrach #4948376 30/09/2011 21:56
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by jbrach
Quote
z naszych nieoficjalnych informacji wynika również, że policja wspólnie ze stowarzyszeniem "Nigdy Więcej" i Inicjatywą Stop Wojnie będzie badać, czy stylizowany na arabską czcionkę napis kiboli Legii nie układa się w znany w kibolskim światku napis JŻS (Jeb.. Żydów Sk...) o sprawie będziemy informowali na bieżąco
konie


Ale przecież litery "d" i "l" na tym transparencie w sposób oczywisty kojarzą się z kominem obozu w Auschwitz.

W ogóle ktoś powinien wnioskować by każdy kto na stadionie nie miał jarmułki oraz nie klaskał po bramkach dla Hapoelu dostał zakaz stadionowy oraz grzywnę za antysemityzm.

Bzyku #4949332 01/10/2011 05:03
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Ogladnalem dzis w necie mecz Lechia - Belchatow. Poziom sportowy zawodow, jak i sedziowanie to parodia futbolu. Na trzezwo sie tego nie da ogladac - moze stad pomysl na piwko na stadionach ? grin

Az sie nie chce wierzyc, ze z tego cyrku ktos chce zrobic zrobic teatr kopara







Piostar #4949361 01/10/2011 06:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Super transparent, brawo za akcję. piwo

Piostar #4950425 01/10/2011 22:09
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Biorąc pod uwagę, że jutro przyjeżdża Wisła, to mógłby to być transparent wielokrotnego użytku. smile

Conrad #4951050 02/10/2011 01:21
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Kibice gości oficjalnie nie będą obecni na tym meczu. Początkowo zamówili oni pełną pulę biletów (476), ale okazało się, że nie sa w stanie zebrać nawet takiej liczby chętnych, żeby opłacało się wynajmować jeden autokar (...)

ktoś tu się ostatnio produkował jak to polonia sobie dobrze radzi w Stolicy laugh

Piostar #4953236 03/10/2011 00:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081


Nieco lepszy wstęp do meczu dla kibiców niż wymiana proporczyków, uśmiech i uścisk dłoni. smile

Conrad #4953276 03/10/2011 01:05
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867

Piostar #4953312 03/10/2011 01:13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
http://lobuz.sportifo24.pl/482,chrystus-ze-swiebodzina-za-falubazem

świry smile

Piostar #4953656 03/10/2011 05:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
W ubiegłym roku Adebayor przeżył w Angoli atak terrorystyczny na autokar reprezentacji Togo, w którym zginęły trzy osoby. Piłkarz był w szoku - jedna z ofiar zmarła w jego ramionach - i zawiesił swoją karierę.

To tego wydarzenia dotyczyły przyśpiewki kiboli Arsenalu. "Trzech martwych w Angoli, powinno być czterech, Adebayor, Adebayor", "to powinieneś być ty, to ty powinieneś być zastrzelony w Angoli" - śpiewali.

Piostar #4953675 03/10/2011 11:48
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
W niedzielny wieczór i noc cała Zielona Góra świętowała zdobycie tytułu drużynowego mistrza Polski przez żużlowców Falubazu. Niestety, po fecie doszło do tragedii. Pod kołami policyjnego busa zginął kibic Falubazu. W mieście wybuchły zamieszki.

Po meczu klub żużlowy zorganizował wielką fetę z udziałem zawodników i kibiców. Do wypadku doszło przed godziną trzecią rano, gdy kibice wracali do domów. Według relacji świadków kibic nagle znalazł się na jezdni i został potrącony przez policjantów jadących nieoznakowanym autem.

Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W miejscu tragedii, gdzie trwały czynności, było bardzo niebezpiecznie. Ulica wygląda jak pobojowisko, wszędzie pełno szkła i kamieni. Na pobliskim parkingu salonu samochodowego zdemolowanych zostało kilka nowych aut, zniszczenia są także na stacji paliw. Sytuacja pomiędzy kibicami a policją była bardzo napięta. Funkcjonariusze użyli armatki wodnej oraz broni gładkolufowej, gdyż wzburzeni kibice rzucali na ulicę w kierunku policjantów kamienie i butelki.



Zawsze i wszędzie..

Gaske #4953676 03/10/2011 12:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Przed czwartkowym meczem przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na oprawę. Jej wynik przeszedł NaSze najśmielsze oczekiwania- dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać... 30127,42zł! To ok.5 tys. złotych więcej, niż wynosił poprzedni rekord. Po raz kolejny pokazaliście, że jesteście najlepszymi kibicami w Polsce. Zebrane fundusze z pewnością umożliwią nam realizację ambitnych projektów opraw, które zaplanowaliśmy w najbliższym czasie.

Po raz kolejny dziękujemy za Waszą hojność, mając również nadzieję, że czwartkowy rekord zostanie jeszcze nie raz pobity!

Dokładny wynik:
100zł -> 5 sztuk
50zł -> 15 sztuk
20zł -> 213 sztuk
10zł -> 710 sztuk
5zł -> 1683 sztuk
2zł -> 2403 sztuk
1zł -> 2808 sztuk
50gr -> 1586 sztuk
20gr -> 1715 sztuk
10gr -> 2932 sztuk
5gr -> 787 sztuk
2gr -> 686 sztuk
1gr -> 615 sztuk

51 euro 47centów
7 dolarów amerykańskich
200 000 000 dolarów zimbabwijskich
5 quetalez gwatemalskich
1 korona duńska
10 kurus tureckich
1,2 kuny chorwackiej
35 stotinek bułgarskich
2,2 korony czeskiej
100 forintów
1 żeton do automatów
3 kupony z Żabki


Nieznani Sprawcy


chyba nowy rekord kraju wink

Piostar #4953677 03/10/2011 12:26
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
I policjant mowi, ze to wina kibica, bo szedl w niedozwolonym miejscu.
Tak, bo kurwa jak idzie kilka tysiecy kibicow to patrza gdzie wolno a gdzie nie.
Bezkarne skurwysyny.

puke

Marcel #4953702 03/10/2011 13:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Marcel
W ubiegłym roku Adebayor przeżył w Angoli atak terrorystyczny na autokar reprezentacji Togo, w którym zginęły trzy osoby. Piłkarz był w szoku - jedna z ofiar zmarła w jego ramionach - i zawiesił swoją karierę.

To tego wydarzenia dotyczyły przyśpiewki kiboli Arsenalu. "Trzech martwych w Angoli, powinno być czterech, Adebayor, Adebayor", "to powinieneś być ty, to ty powinieneś być zastrzelony w Angoli" - śpiewali.


a Conrad twierdzi, ze poziom dopingu na wyspach jest wyzszy niż w Polsce i jeszcze wiele wody w Wisłę upłynie zanim im dorownamy... oby nie...

Gaske #4953752 03/10/2011 14:55
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
boli


Gaske #4954027 03/10/2011 18:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by Gaske
Bezkarne skurwysyny.

puke

Powiedz to tej policjantce co przy próbie reanimacji dostała w głowę płytą chodnikową.

Piostar #4954032 03/10/2011 18:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Co to ma do rzeczy?

Strona 3 z 22 1 2 3 4 5 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1