Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 29 1 2 19 20 21 22 23 28 29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by J - 23
Wie ktos gdzie w tarnowie znajduje sie sklep z ciuchami z serii oldschool ??

http://allegro.pl/z6160cc-t-shirt-oldschool-roz-m-skateshop-net-pl-i1802838779.html
a oni maja sklep? tongue
kupowalem u nich na allegro kiedys koszulke, jak dobrze pamietam to sprowadzaja z USA i prowadzili sprzedaz tylko przez internet no chyba ze cos sie zmienilo lub jakis inny sklep ma takie ciuchy tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Zna ktos strone z pelnymi wersjami gier do sciagniecia? Np. fifa itp.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
peb.pl, isohunt.com

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Witam!

Gdzie zjem dobre śniadanie w Gdańsku? Czekam na jakieś propozycje wink
Co warto zobaczyć? (nie chodzi mi o zabytki czy muzea, bo te znam). Tylko bardziej czy jest może teraz jakaś fajna wystawa w Gdańsku, albo jakaś inna interesująca rozrywka?
Będę przejazdem jutro i w pt, dlatego zależy mi na możliwie szybkiej odpowiedzi.

PS. Ostatnio mocno zapracowany jestem, więc nawet nie miałem czasu zapytać o to wujka google - liczę,że pomożecie piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Jezeli chodzi o jedzenie, to PUB Rugbuś na ulicy DO Studzienki. Polecam schab po bolońsku oraz wieprzowine w curry. Jak tam mieszkałem to było moje ulubione żarcie :-)

Co do atrakcji to jest tego, park Oliwski, cała starowka, arena bałtycka :-)

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Porozdzielało mi w niektórych wierszach wyrazy w wyjustowanym tekście w programie WORD. Żeby zobrazować, wygląda to mniej więcej tak, że w jednym wierszu są np 3 wyrazy, jeden z lewej strony, jeden w środku, jeden po prawej i między nimi duże odstępy. Czy znów w innym wierszu więcej wyrazów ale też za duże odstępy. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Proszę o pomoc

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by radeke
Porozdzielało mi w niektórych wierszach wyrazy w wyjustowanym tekście w programie WORD. Żeby zobrazować, wygląda to mniej więcej tak, że w jednym wierszu są np 3 wyrazy, jeden z lewej strony, jeden w środku, jeden po prawej i między nimi duże odstępy. Czy znów w innym wierszu więcej wyrazów ale też za duże odstępy. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Proszę o pomoc
wyglada jakby na koncu wiersza byl naciskany shift+enter lub za duzo spacji, najprawdopodoniej wystarczy cofnac nastepny wiersz, czyli ustawic kursor przed pierwszym znakiem i nacisnac (lub naciskac do skutku az sie przesunie na gore) 'backspace' grin innej mozliwosci nie widze tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jaką farbą mogę pokryć farbę akrylowo - lateksową?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Akrylową.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dzienki piwo

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Panowie, zrobiłby mi ktoś ciekawy plakacik dotyczący turniejów piłki nożnej..? W dobrej cenie rzecz jasna smile Materiały posłałbym mailem. Najlepiej jeszcze dziś.. smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Kupic auto dostawcze do firmy za gotowke czy lepiej w leasing brac, wartosc auta okolo 20.000 netto. Z ktorego sposobu wiecej wroci mi do "kieszeni" tj. z vatu i z kosztow przychodu. Prosze o dokladne wytlumaczenie. Z gory dzieki.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Zapomnialem ... auto w leasing bedzie oczywiscie nowsze (nie starsze niz 5 lat), wiec i drozsze 30.000 netto

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by wwwujek
Panowie, zrobiłby mi ktoś ciekawy plakacik dotyczący turniejów piłki nożnej..? W dobrej cenie rzecz jasna smile Materiały posłałbym mailem. Najlepiej jeszcze dziś.. smile

Nikt..? frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
gnacik wiem, ze sie grafika zajmuje i z tego co pamietam jest w tym naprawde dobry!

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Pomoże ktoś ogarnąć najlepszą trasę ze Szczecina do Szklarskiej Poręby. Może jest ktoś z Gorzowa lub Zielonej Góry co pokonuje tą trasę regularnie bo ja będę debiutował na tym szlaku smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
potrzebuje pomocy, otóz zainstalowałem sobie program bearshare, jednak po chwili z niego zrezygnowałem, w panelu sterowanie go odinstalowalem, ale pozostal maly problem, otoz w przegladarce explorer otwierajac kolejna zakladke pojawia sie na zakladce logo bearshare i od razu zakladka searchberashare, jak to wylaczyc chcialbym aby kolejna zakladka byla pusta
dzieki

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Alex powinienes na tym logo bearshare lub koło niego móc lewym/prawym kliknac i wtedy odfajkowujesz to.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Siedziałem na dołku dziś mnie wypuścili .
Siedziałem za wybicie szyby w sklepie z włamaniem.
Tzn byłem z ziomkiem wczoraj po libacji .
I wybiliśmy szybę . On wyjął maszynki itd wartość tego 62 zł
Poddałem się dobrowolnej karze podpisałem też że ja też to niby ukradłem nie wiedziałem co zrobić . Poddałem się dobrowolnej karze zawiasy 6 miesięcy na 3 lata . Grzywna 300 zł oraz zapłacenie szkód/
Można się od tego odwołać ?
Czy ma to jakiś sens bo dużo tego dostałem

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Zawiasy więc izi. Zapłać i bądź grzeczny.

Gratuluje "ziomka" złodzieja blush

Strona 21 z 29 1 2 19 20 21 22 23 28 29

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1