|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Oryginalnie wysłał SheTee: [qb]Po dwóch dniach od rejestracji na moim koncie pojawiło się 5E[/qb] ja rejestrowalem sie dzis o 17 z minutami i juz 5 euro jest na mym koncie, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
juz sie rozmnożyło do 22,14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Tylko jak postawic te koncowki w centach/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
nie da się tych centów postawić poprostu jak będziesz wypłacał to wypłać z centami czy jak sie tam ta waluta nazywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
otwiera wam sie ta strona????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Niee ... chyba splajtowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
tez tak pomyslalem, kazdemu po 5 ... ja sam dwa razy sie rejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]tez tak pomyslalem, kazdemu po 5 ... ja sam dwa razy sie rejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] gratuluje geniuszu! Później przez takich idiotów jak ty niektóre buki nieudostępniają promocji dla Polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
zalozylem se dwa konta bo byla okazja, a idiote to se w rodzinie poszukaj zlamasie jeden, bo inaczej nawet nie zauwazysz jak cie marsjanie przeleca lub latajacy spodek w d**ie wyladuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]tez tak pomyslalem, kazdemu po 5 ... ja sam dwa razy sie rejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] ****a przez takich jak ty momentami wstydze sie ze jestem polakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
mam pytanie chcialbym z dobets wyplacic na netellera ale nie wiem co wpisac w dziale Bank ID i name of bank moze ktos wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał zlotnik: [qb]mam pytanie chcialbym z dobets wyplacic na netellera ale nie wiem co wpisac w dziale Bank ID i name of bank moze ktos wie?[/qb] bank ID to jest chyba twój numer konta bank name to nazwa banku.Ale nie jestem na 100 % pewien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Mam pytanie czy jak sie rejestruje w dobets to czy od razu musze wypełnic pole Bank ID?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał Rivaldo: [qb] Oryginalnie wysłał zlotnik: [qb]mam pytanie chcialbym z dobets wyplacic na netellera ale nie wiem co wpisac w dziale Bank ID i name of bank moze ktos wie?[/qb] bank ID to jest chyba twój numer konta bank name to nazwa banku.Ale nie jestem na 100 % pewien.[/qb] sorry pomyliłem się Bank ID to jest chyba kod swift czy coś takiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Oryginalnie wysłał Rivaldo: [qb]Mam pytanie czy jak sie rejestruje w dobets to czy od razu musze wypełnic pole Bank ID?[/qb] Nie musisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Czemu sie nie moge zarejestrowac.Wszystkie pola wypełniam oprócz Bank ID ,Bank Name i acount.Wciskam save i jak chce sie zalogować to mi pisze Sie haben sich falsch angemeldet. Bitte versuchen Sie es nochmalse .Pomóżcie please.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Moze przy logowaniu wpisujesz zle haslo lub usera. Sprawdz lepiej maila ktorego na pewno dostales od nich zaraz po rejestracji. A jesli chodzi o sama rejestracje to sprawdz czy wypelniasz wszystkie pola oznaczone gwiazdka. Przeciez to takie proste...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał Silent: [qb]Moze przy logowaniu wpisujesz zle haslo lub usera. Sprawdz lepiej maila ktorego na pewno dostales od nich zaraz po rejestracji. A jesli chodzi o sama rejestracje to sprawdz czy wypelniasz wszystkie pola oznaczone gwiazdka. Przeciez to takie proste...[/qb] Już 30 min.minęło i żadnego maila nie otrzymałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> znowu przyszlo 30 euro na moje konto hahah , wyslali 30 euro 2x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) w przeciagu 2 tygodni. Na razie sie nie oddzywam do nich, jak napisza maila to zwroce kase jakos. zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka