Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49480 06/01/2004 22:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]Po dwóch dniach od rejestracji na moim koncie pojawiło się 5E[/qb]
ja rejestrowalem sie dzis o 17 z minutami i juz 5 euro jest na mym koncie, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#49481 07/01/2004 21:46
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
juz sie rozmnożyło do 22,14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49482 09/01/2004 00:28
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Tylko jak postawic te koncowki w centach/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49483 09/01/2004 12:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
nie da się tych centów postawić poprostu jak będziesz wypłacał to wypłać z centami czy jak sie tam ta waluta nazywa

#49484 10/01/2004 22:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
otwiera wam sie ta strona????????????

#49485 10/01/2004 22:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Niee ... chyba splajtowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49486 10/01/2004 22:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
tez tak pomyslalem, kazdemu po 5 ... ja sam dwa razy sie rejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49487 11/01/2004 13:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,642
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]tez tak pomyslalem, kazdemu po 5 ... ja sam dwa razy sie rejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
gratuluje geniuszu! Później przez takich idiotów jak ty niektóre buki nieudostępniają promocji dla Polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49488 11/01/2004 18:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
zalozylem se dwa konta bo byla okazja, a idiote to se w rodzinie poszukaj zlamasie jeden, bo inaczej nawet nie zauwazysz jak cie marsjanie przeleca lub latajacy spodek w d**ie wyladuje

#49489 12/01/2004 00:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Prawda boli :rolleyes:

#49490 12/01/2004 04:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]tez tak pomyslalem, kazdemu po 5 ... ja sam dwa razy sie rejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
****a przez takich jak ty momentami wstydze sie ze jestem polakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49491 12/01/2004 20:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
mam pytanie chcialbym z dobets wyplacic na netellera ale nie wiem co wpisac w dziale Bank ID i name of bank moze ktos wie?

#49492 12/01/2004 20:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał zlotnik:
[qb]mam pytanie chcialbym z dobets wyplacic na netellera ale nie wiem co wpisac w dziale Bank ID i name of bank moze ktos wie?[/qb]
bank ID to jest chyba twój numer konta bank name to nazwa banku.Ale nie jestem na 100 % pewien.

#49493 12/01/2004 20:11
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Mam pytanie czy jak sie rejestruje w dobets to czy od razu musze wypełnic pole Bank ID?

#49494 12/01/2004 20:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zlotnik:
[qb]mam pytanie chcialbym z dobets wyplacic na netellera ale nie wiem co wpisac w dziale Bank ID i name of bank moze ktos wie?[/qb]
bank ID to jest chyba twój numer konta bank name to nazwa banku.Ale nie jestem na 100 % pewien.[/qb]
sorry pomyliłem się Bank ID to jest chyba kod swift czy coś takiego.

#49495 12/01/2004 20:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]Mam pytanie czy jak sie rejestruje w dobets to czy od razu musze wypełnic pole Bank ID?[/qb]
Nie musisz.

#49496 12/01/2004 20:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Czemu sie nie moge zarejestrowac.Wszystkie pola wypełniam oprócz Bank ID ,Bank Name i acount.Wciskam save i jak chce sie zalogować to mi pisze Sie haben sich falsch angemeldet.
Bitte versuchen Sie es nochmalse .Pomóżcie please.

#49497 12/01/2004 20:43
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Moze przy logowaniu wpisujesz zle haslo lub usera. Sprawdz lepiej maila ktorego na pewno dostales od nich zaraz po rejestracji.
A jesli chodzi o sama rejestracje to sprawdz czy wypelniasz wszystkie pola oznaczone gwiazdka. Przeciez to takie proste...

#49498 12/01/2004 20:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Moze przy logowaniu wpisujesz zle haslo lub usera. Sprawdz lepiej maila ktorego na pewno dostales od nich zaraz po rejestracji.
A jesli chodzi o sama rejestracje to sprawdz czy wypelniasz wszystkie pola oznaczone gwiazdka. Przeciez to takie proste...[/qb]
Już 30 min.minęło i żadnego maila nie otrzymałem.

#49499 14/01/2004 22:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
ale jaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> znowu przyszlo 30 euro na moje konto hahah , wyslali 30 euro 2x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))) w przeciagu 2 tygodni. Na razie sie nie oddzywam do nich, jak napisza maila to zwroce kase jakos. zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1