"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49500 15/01/2004 01:19
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
ja tez wyslalem 30 e ale jeszcze nie doszlo. moze to moje 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#49501 15/01/2004 01:42
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
norbi ile czekales na kaske od momentu wyplaty? i czy po zaakceptowaniu wyplaty tez na potwierdzeniu nie bylo danych twojego banku? bo ja wpisalem a jak zaakceptowalem to w miejsu gdzie sa dane banku nie pisalo nic. a 30 e ubylo

#49502 15/01/2004 02:00
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
moj numer konta w mbanku nie miescil sie na ich stronie wiec pisalem duzo maili do nich z informacja o moim koncie. duzo, bo prze cale swieta oraz do 30 grudnia wogole nie odpowiadali. Moze natrafili podwojnie n aktorychs mail i stad ta fajowa pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na kase czekalem ponad 8 dni jakos tak

#49503 15/01/2004 02:06
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
a to ja jeszcze poczekam bo wyplacalem w niedziele wiec dopiero 3dni a jak nie przyjda to sobie popisze troche do nich ale dzieki za odpowiedz narka

#49504 15/01/2004 03:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
norbi mozesz mi napisac tresc e-maila do nich bo tez mam w mbanku i na stronie sie niemiesci a chce wyplacic od nich kase dzieki wielkie

#49505 15/01/2004 04:48
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Good evening.
I requested about payout my 30 euro , but i didn't get You my bank account information.
Now i'm doing it:
bank account,
IBAN: [tu wpisujesz pelny numer konta IBAN]
SWIFT: BREXPLPWMUL
name and address of bank: "Bre Bank S.a. - Mbank" al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź POLAND
best regards
xxxxxxx yyyyyyy.
Plesase answer me about this payout.

#49506 15/01/2004 19:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
norbi no i mam zagadake wyslalem takiego e-maila jak napisales a oni mi przysali cos takiego co robi??
Hello!
You have to turn on the button "pay out", because the money is still on your
account!
kind regards,
Margita Litzke

#49507 15/01/2004 21:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
musisz poprostu wypłaciś tą kase ile bys chciał jest tam opcja wypłaty i nawet jak nie podałes konta to mozna zrobic wypłatę

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49508 15/01/2004 21:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
dawid czyli jak im e-mail z wyplata wyslalem to teraz tylko pay out mimo ze na stronie nie ma danych tylko w mailu im wyslalem dane banku i jzu wplynie kasa na moje konto /?

#49509 15/01/2004 22:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Co jest z tą rejestracja już chyba 10 razy probowałem i nic.Czyzby wstrzymali.Pomózcie.

#49510 15/01/2004 22:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
tak dokładnie możesz tylko po tym pay oucie przypomnieć się jeszcze raz w @ pozdro

#49511 16/01/2004 00:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
no to zlecilem wyplate 80 GBP zobaczymy jak to wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49512 16/01/2004 18:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
A ja mam pytanie tego typu jaka jest najnizsza mozliwa wyplata bo widze ze wyplacacie juz od 30 euro a tak kojarze ze jak sie rejestrowalem to byla mowa o 50 wiec dajcie znac jak to jst .z gory dzieki.pozdrawiam

#49513 20/01/2004 02:19
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
czekalem 9 dni i sie doczekalem za 30E przyszlo 139,79zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49514 20/01/2004 02:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
A czy ta promocja jeszcze obowiazuje.I ile trzeba miec lat 18 czy wiecej?

#49515 20/01/2004 02:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]Rivaldo nie mosisz miec 18 lat ,zaloguj sie i jutro powinienes miec 5 E free.
aha i chyba trzeba wyslac do nich maila
hysio to oni w zlotowkach wyplacaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???[/qb]
Dzieki i jesli mozesz to powiedz jeszcze co im napisac w tym mailu.

#49516 20/01/2004 03:00
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
mam pytanie apropos tego dobets.daja kase po zalogowaniu czy wysyla sie do nich jakiegos maila w zwiazku z tym?i jaka jest minimalna wyplata?dzieki za odpowiedz

#49517 20/01/2004 03:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]HYSIO
wytlumacz mi jak mozna wplacic EURO na konto PLN?.
wplacili na konto(pln)bankowe czy na karte mbanku(pln)?
pytam bo mam u nich z 50 E i jesli oni rzeczywiscie wyplacaja to moze tez skorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
dzieki.[/qb]
Jeśli zlecisz wypłatę &#8364;50, to mBank je odbierze i automatycznie przeliczy na złotówki.

#49518 20/01/2004 04:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Kurcze a jak mam sie zalogowac bo podaje username i pasword i nie chce mi sie zalogowac.

#49519 20/01/2004 04:19
Dołączył: Jul 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 61
sprawdź caps lock`a

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1