|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
ja tez wyslalem 30 e ale jeszcze nie doszlo. moze to moje 30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
norbi ile czekales na kaske od momentu wyplaty? i czy po zaakceptowaniu wyplaty tez na potwierdzeniu nie bylo danych twojego banku? bo ja wpisalem a jak zaakceptowalem to w miejsu gdzie sa dane banku nie pisalo nic. a 30 e ubylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
moj numer konta w mbanku nie miescil sie na ich stronie wiec pisalem duzo maili do nich z informacja o moim koncie. duzo, bo prze cale swieta oraz do 30 grudnia wogole nie odpowiadali. Moze natrafili podwojnie n aktorychs mail i stad ta fajowa pomylka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na kase czekalem ponad 8 dni jakos tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
a to ja jeszcze poczekam bo wyplacalem w niedziele wiec dopiero 3dni a jak nie przyjda to sobie popisze troche do nich ale dzieki za odpowiedz narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
norbi mozesz mi napisac tresc e-maila do nich bo tez mam w mbanku i na stronie sie niemiesci a chce wyplacic od nich kase dzieki wielkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
Good evening. I requested about payout my 30 euro , but i didn't get You my bank account information. Now i'm doing it: bank account, IBAN: [tu wpisujesz pelny numer konta IBAN] SWIFT: BREXPLPWMUL name and address of bank: "Bre Bank S.a. - Mbank" al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź POLAND best regards xxxxxxx yyyyyyy. Plesase answer me about this payout.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
norbi no i mam zagadake wyslalem takiego e-maila jak napisales a oni mi przysali cos takiego co robi?? Hello! You have to turn on the button "pay out", because the money is still on your account! kind regards, Margita Litzke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
musisz poprostu wypłaciś tą kase ile bys chciał jest tam opcja wypłaty i nawet jak nie podałes konta to mozna zrobic wypłatę
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
dawid czyli jak im e-mail z wyplata wyslalem to teraz tylko pay out mimo ze na stronie nie ma danych tylko w mailu im wyslalem dane banku i jzu wplynie kasa na moje konto /?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Co jest z tą rejestracja już chyba 10 razy probowałem i nic.Czyzby wstrzymali.Pomózcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
tak dokładnie możesz tylko po tym pay oucie przypomnieć się jeszcze raz w @ pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
no to zlecilem wyplate 80 GBP zobaczymy jak to wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
A ja mam pytanie tego typu jaka jest najnizsza mozliwa wyplata bo widze ze wyplacacie juz od 30 euro a tak kojarze ze jak sie rejestrowalem to byla mowa o 50 wiec dajcie znac jak to jst .z gory dzieki.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
czekalem 9 dni i sie doczekalem za 30E przyszlo 139,79zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
A czy ta promocja jeszcze obowiazuje.I ile trzeba miec lat 18 czy wiecej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]Rivaldo nie mosisz miec 18 lat ,zaloguj sie i jutro powinienes miec 5 E free. aha i chyba trzeba wyslac do nich maila hysio to oni w zlotowkach wyplacaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???[/qb] Dzieki i jesli mozesz to powiedz jeszcze co im napisac w tym mailu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
mam pytanie apropos tego dobets.daja kase po zalogowaniu czy wysyla sie do nich jakiegos maila w zwiazku z tym?i jaka jest minimalna wyplata?dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał artnow: [qb]HYSIO wytlumacz mi jak mozna wplacic EURO na konto PLN?. wplacili na konto(pln)bankowe czy na karte mbanku(pln)? pytam bo mam u nich z 50 E i jesli oni rzeczywiscie wyplacaja to moze tez skorzystam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . dzieki.[/qb] Jeśli zlecisz wypłatę €50, to mBank je odbierze i automatycznie przeliczy na złotówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Kurcze a jak mam sie zalogowac bo podaje username i pasword i nie chce mi sie zalogowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 61 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka