Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49520 20/01/2004 04:24
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]Kurcze a jak mam sie zalogowac bo podaje username i pasword i nie chce mi sie zalogowac.[/qb]
nie ty jeden. mam ten sam problem. moze na noc serwer wylaczaja bo ich polacy z kasy opier.... hihihi jutro sprobujemy pozdrawiam papa

Bonus: Unibet
#49521 20/01/2004 04:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Bo gdy sie zarejestrowałem to w miejscu username mialem jakis numer.Ale jako username wybralem cos innego (pewne slowo).I teraz nie wiem co zrobic?Pomóżcie.

#49522 20/01/2004 14:20
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
czy ktos z was zakladal ostatnio (czyli max.tydzien temu) konto na dobets i dostal od nich kase? ja czekam ale ciagle nic. moze juz po ... pozdrawiam

#49523 20/01/2004 14:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Kurcze czy wy tez nie mozecie sie zalogowac?Bo ja mam od wczoraj problemy.I mam pytanie co wpisujecie w miejsce username czy numer ktory widzialem po rejestracji czy swoj własny user?

#49524 20/01/2004 18:32
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Oryginalnie wysłał Rivaldo:
[qb]Kurcze czy wy tez nie mozecie sie zalogowac?Bo ja mam od wczoraj problemy.I mam pytanie co wpisujecie w miejsce username czy numer ktory widzialem po rejestracji czy swoj własny user?[/qb]
W miejsce username wpisujesz swojego usera jakiego wybrales sobie podczas rejestracji.

#49525 20/01/2004 19:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Co jest z tym dobetsem nie moge sie zalogowac przeciez przyslali mi maila z moim userem i paswordem wpisuje to i nic nie moge sie zalogowac.Pomózcie nie wiem co robić.

#49526 20/01/2004 20:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
zarejestrowalem sie u nich wczoraj wieczorem a ma koncie dalej zero. wiecie moze czy ta promocja dalej jest? czy ktos z was dostal ostatnio od nich kase? pozdrawiam i czekam na odpowiedz ...

#49527 21/01/2004 02:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
czekam na kase od piatku z dobets 80 GBP narazie nie dochodza jak przyjada dam znac a co do tego czy promocja jeszcze jest to nie wiem

#49528 21/01/2004 22:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Quote
A ja mam pytanie tego typu jaka jest najnizsza mozliwa wyplata bo widze ze wyplacacie juz od 30 euro a tak kojarze ze jak sie rejestrowalem to byla mowa o 50 wiec dajcie znac jak to jst .z gory dzieki.pozdrawiam
PONAWIAM PYTANIE

#49529 21/01/2004 23:21
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
Wiecie czy jeszcze jest ta promocja 5E free ??
z góry dziękuje za odpowiedź

#49530 21/01/2004 23:30
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
A ja mam już kłopot z glowy -postawiłem wczoraj calą kase na Arsenal i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .

#49531 22/01/2004 00:17
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb]
Quote
A ja mam pytanie tego typu jaka jest najnizsza mozliwa wyplata bo widze ze wyplacacie juz od 30 euro a tak kojarze ze jak sie rejestrowalem to byla mowa o 50 wiec dajcie znac jak to jst .z gory dzieki.pozdrawiam
PONAWIAM PYTANIE[/qb]
ja wyplacalem 30E

#49532 22/01/2004 00:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
...wyplacales (i Ci to nie wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czy wyplaciles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49533 22/01/2004 00:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]Wiecie czy jeszcze jest ta promocja 5E free ??
z góry dziękuje za odpowiedź[/qb]
ja czekam od poniedzialku wieczor i ciagle zero. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> chyba juz po ...

#49534 22/01/2004 04:13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
invalid user or password

you are already logged-in
your old session will be closed !

co to znaczy bo odkad sie zarejestrowałem nie moge sie zalogowac a wpisuje to co na maila od nich dostałem co robic?

#49535 22/01/2004 08:07
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]...wyplacales (i Ci to nie wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czy wyplaciles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
wyplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i mam juz na koncie w mbank.

#49536 22/01/2004 11:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
hysio ile czasu czeklaes az doszly od momentu zlecenia im wyplaty bo ja czekam od piatku i tez do mbanku zlecilem wyplate?

#49537 22/01/2004 21:26
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
wkońcu mi dali te 5E hhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49538 23/01/2004 00:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]wkońcu mi dali te 5E hhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Werpin i ile czekales ?
Bo ja sie rejestrowalem dzis, to kiedy moge sie kasy spodziewac ?

pozdr

#49539 23/01/2004 00:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał Coin:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]wkońcu mi dali te 5E hhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Werpin i ile czekales ?
Bo ja sie rejestrowalem dzis, to kiedy moge sie kasy spodziewac ?
pozdr[/qb]
kurde ja juz czekam poltorej tygodnia a oni nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
wyslalem maila to napisali ze promocji nie ma 'at hte moment'

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1