|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał Rivaldo: [qb]Kurcze a jak mam sie zalogowac bo podaje username i pasword i nie chce mi sie zalogowac.[/qb] nie ty jeden. mam ten sam problem. moze na noc serwer wylaczaja bo ich polacy z kasy opier.... hihihi jutro sprobujemy pozdrawiam papa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Bo gdy sie zarejestrowałem to w miejscu username mialem jakis numer.Ale jako username wybralem cos innego (pewne slowo).I teraz nie wiem co zrobic?Pomóżcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
czy ktos z was zakladal ostatnio (czyli max.tydzien temu) konto na dobets i dostal od nich kase? ja czekam ale ciagle nic. moze juz po ... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Kurcze czy wy tez nie mozecie sie zalogowac?Bo ja mam od wczoraj problemy.I mam pytanie co wpisujecie w miejsce username czy numer ktory widzialem po rejestracji czy swoj własny user?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Oryginalnie wysłał Rivaldo: [qb]Kurcze czy wy tez nie mozecie sie zalogowac?Bo ja mam od wczoraj problemy.I mam pytanie co wpisujecie w miejsce username czy numer ktory widzialem po rejestracji czy swoj własny user?[/qb] W miejsce username wpisujesz swojego usera jakiego wybrales sobie podczas rejestracji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Co jest z tym dobetsem nie moge sie zalogowac przeciez przyslali mi maila z moim userem i paswordem wpisuje to i nic nie moge sie zalogowac.Pomózcie nie wiem co robić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
zarejestrowalem sie u nich wczoraj wieczorem a ma koncie dalej zero. wiecie moze czy ta promocja dalej jest? czy ktos z was dostal ostatnio od nich kase? pozdrawiam i czekam na odpowiedz ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
czekam na kase od piatku z dobets 80 GBP narazie nie dochodza jak przyjada dam znac a co do tego czy promocja jeszcze jest to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
A ja mam pytanie tego typu jaka jest najnizsza mozliwa wyplata bo widze ze wyplacacie juz od 30 euro a tak kojarze ze jak sie rejestrowalem to byla mowa o 50 wiec dajcie znac jak to jst .z gory dzieki.pozdrawiam PONAWIAM PYTANIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
Wiecie czy jeszcze jest ta promocja 5E free ?? z góry dziękuje za odpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
A ja mam już kłopot z glowy -postawiłem wczoraj calą kase na Arsenal i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Oryginalnie wysłał thomasss13: [qb] A ja mam pytanie tego typu jaka jest najnizsza mozliwa wyplata bo widze ze wyplacacie juz od 30 euro a tak kojarze ze jak sie rejestrowalem to byla mowa o 50 wiec dajcie znac jak to jst .z gory dzieki.pozdrawiam PONAWIAM PYTANIE[/qb] ja wyplacalem 30E
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
...wyplacales (i Ci to nie wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czy wyplaciles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]Wiecie czy jeszcze jest ta promocja 5E free ?? z góry dziękuje za odpowiedź[/qb] ja czekam od poniedzialku wieczor i ciagle zero. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> chyba juz po ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
invalid user or password
you are already logged-in your old session will be closed ! co to znaczy bo odkad sie zarejestrowałem nie moge sie zalogowac a wpisuje to co na maila od nich dostałem co robic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]: [qb]...wyplacales (i Ci to nie wyszlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) czy wyplaciles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] wyplacilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i mam juz na koncie w mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
hysio ile czasu czeklaes az doszly od momentu zlecenia im wyplaty bo ja czekam od piatku i tez do mbanku zlecilem wyplate?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
wkońcu mi dali te 5E hhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]wkońcu mi dali te 5E hhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Werpin i ile czekales ? Bo ja sie rejestrowalem dzis, to kiedy moge sie kasy spodziewac ? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
Oryginalnie wysłał Coin: [qb] Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]wkońcu mi dali te 5E hhe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Werpin i ile czekales ? Bo ja sie rejestrowalem dzis, to kiedy moge sie kasy spodziewac ? pozdr[/qb] kurde ja juz czekam poltorej tygodnia a oni nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wyslalem maila to napisali ze promocji nie ma 'at hte moment'
|
|
|
Link skopiowany do schowka