Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22
lupus #4954066 03/10/2011 19:10
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
O co te zamieszki? Świadczy to tylko o głupocie "kiboli". Droga jest dla pojazdów, nie dla pieszych, jak jakiś najebany baran sobie przez nią przebiega rozmawiając przy tym przez komróke (mogło tak być przecież) to niech ma do siebie pretensje, że leży w piachu.

Bonus: Unibet
mazik #4954070 03/10/2011 19:12
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Zwykły wypadek, z winy pieszego ot co, ale oczywiście trzeba to podciągnąć pod "zawsze i wszędzie policja jebana będzie" - żałosne

Gaske #4954075 03/10/2011 19:13
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Gaske
I policjant mowi, ze to wina kibica, bo szedl w niedozwolonym miejscu.
Tak, bo kurwa jak idzie kilka tysiecy kibicow to patrza gdzie wolno a gdzie nie.
Bezkarne skurwysyny.

puke

znasz szczegoly? wiesz jak bylo? NIE, to po co piszesz takie glupoty?

Piostar #4954098 03/10/2011 19:27
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Policja podobno jechała z przekroczoną prędkośćią ?

To jak oni nie są winni jak też są !

fenomen #4954113 03/10/2011 19:36
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Takie głupie usprawiedliwianie, jakby jechali 50/h to napewno by przeżył wink wlazł na jezdnie to jego wina i tyle
swoją drogą, rozumiem, że jakby to była zwykła osobówka to usprawiedliwiony byłby lincz jegomościa (albo karetka nie na sygnale - wtedy płytami chodnikowymi w lekarza)

Piostar #4954146 03/10/2011 19:49
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
Ewidentna wina kibola, koniec tematu.

Pav #4954248 03/10/2011 20:45
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Pav
Powiedz to tej policjantce co przy próbie reanimacji dostała w głowę płytą chodnikową.

Tak kurwa, na pewno. Chłopak leżał na jezdni, policjantka wisiała nad nim go reanimowała a reszta obecnych tam kibiców Falubazu stała z boku i napierdalała w nich kamieniami. Użyj mózgu debilu jeden z drugim zamiast jak zwykle łykać medialna papke.
Gdyby to kibic przejechał policjanta, to byłby to główny news we wszystkich wiadomościach, a pismaki prześcigałby się w szukaniu dowodów obciążających kierowce, tu robi się wszystko by sprawę zatuszowac i nikt nie poniósł odpowiedzialność.
Nawet nagłówki newsów w jebanym internecie sugerują, że osoba poniosła śmierć w wyniku zamieszek. Żaden ćwierćmózg nie pisałby tu, że jezdnia jest dla samochodów, a jak ktoś na nią wejdzie to można ko bezkarnie przejechać.
Swoja droga psy dobrze wiedziały, że kibice świętują i na mieście jest o tej porze dużo więcej ludzi niż zwykle. Ładnie musiał ten milicjant popierdalać skoro z potrąconego nie było co zbierać.

mazik #4954255 03/10/2011 20:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by mazik
O co te zamieszki? Świadczy to tylko o głupocie "kiboli". Droga jest dla pojazdów, nie dla pieszych, jak jakiś najebany baran sobie przez nią przebiega rozmawiając przy tym przez komróke (mogło tak być przecież) to niech ma do siebie pretensje, że leży w piachu.

rozumiem, że jakby Ci ktos ojca albo matke przejechał 'bo wlazło na jezdnie' to byś pisał to samo?

mat2000 #4954317 03/10/2011 21:11
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by mat2000
rozumiem, że jakby Ci ktos ojca albo matke przejechał 'bo wlazło na jezdnie' to byś pisał to samo?
No nie mów że jakby ojciec wlazł na autostradę i potrącił go samochód to winiłbyś kierowcę. Jeżeli jechali za szybko w terenie zabudowanym i potrącili gościa na pasach to powinni siedzieć. Jeżeli nie to równie dobrze ekipa świętująca po meczu może chodzić po torach i potem zlinczować maszynistę że zabił 4 osoby.

mat2000 #4954424 03/10/2011 22:05
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by mat2000
Użyj mózgu debilu jeden z drugim zamiast jak zwykle łykać medialna papke.
Żaden ćwierćmózg nie pisałby tu, że jezdnia jest dla samochodów, a jak ktoś na nią wejdzie to można ko bezkarnie przejechać.

Nie przypominam sobie żebym tak do Ciebie pisał. Może to normalne w Twoich okolicach prostaku.
Gdzie napisałem, że można bezkarnie przejeżdżać ludzi na ulicy? Idąc Twoim tokiem rozumowania moża za to łazić po ulicach gdzie się chce. Kogo obchodzą jakieś pasy czy inne pierdoły. Ja muszę przejść tu i teraz. A samochód w końcu zatrzyma się w miejscu bo ja chcę przejść.
Rozumiem, że byłeś na miejscu i widziałeś wszystko. Dziwne jest pisanie, że wiedzieli, że pełno ludzi będzie wszędzie i nikogo więcej nie przejechali. Wszystkich ominęli tylko tego jednego biedaka rozjechali?

Pav #4954427 03/10/2011 22:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Pav
Originally Posted by Gaske
Bezkarne skurwysyny.

puke

Powiedz to tej policjantce co przy próbie reanimacji dostała w głowę płytą chodnikową.

Dokładnie. Zwykły wypadek na drodze i mamy do czynienia ze zwyczajną dziczą a nie ludźmi.

Piostar #4954440 03/10/2011 22:18
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Myślicie ze kibice Falubazu planują jakąś zrzutkę, żeby naprawić szkody jakie wyrządzili zwykłym, ciężko pracującym ludziom, których mienie z taką ochotą rozwalali i rozkradali i którzy teraz z własnych pieniędzy muszą pokryć straty?

Coronach #4954480 03/10/2011 22:33
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by Coronach
Myślicie ze kibice Falubazu planują jakąś zrzutkę, żeby naprawić szkody jakie wyrządzili zwykłym, ciężko pracującym ludziom, których mienie z taką ochotą rozwalali i rozkradali i którzy teraz z własnych pieniędzy muszą pokryć straty?
Jeśli to ludzie pokroju mat2000 czyli zwykła dzicz i hołota, co widać po stylu wypowiedzi i argumentacji godnej inteligencji ameby to zapomnij.

Piostar #4954498 03/10/2011 22:42
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Nie, dogadali się z ich ubezpieczycielami i rozpierdolą parę kolejnych mień tych, którzy nie opłacają składek....
Na razie to nie jest nic jasnego w tej sprawie, są relacje przedstawione przez policjantów, wiadomo coś o postronnych świadkach?

Z jednej strony czytam że samochód jechał 50kmh a opisane są jakieś 5 m ślady hamowania?W kolejnym artykule że jechali na interwencje (no ale to jak 50km/h ? na sygnale? Nie usłyszał, może bez albo kogut był zepsuty?) Jakiś monitoring tam był ale z całego zamieszania zapomniano go przeglądnąć? Nie zniknął czasami?
Nikt nie piszę że go przejechali specjalnie, chodzi o to czy nie doszło do tego wypadku także za ich pośrednictwem i nie chcą tego zatuszować (dla dobra sprawy nie prawdy)
Jeśli sobie zapierdalali pustą ulicą przekraczając przepisy to jak najbardziej wina leży po ich stronie bo to oni pilnują porządku, jeśli się nie mylę.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by royalflush
Jeśli sobie zapierdalali pustą ulicą przekraczając przepisy to jak najbardziej wina leży po ich stronie bo to oni pilnują porządku, jeśli się nie mylę.

normalnie w biały dzień zapierdalają ponad 90 km\h w mieście więc nie byłoby w tym nic dziwmego jakby tutaj było tak samo.

Piostar #4954516 03/10/2011 22:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Zgadzam się z Tobą, ale nie mieszajmy dwóch rzeczy:

1. Jest wypadek, trzeba to wyjaśnić, śledzić, można protestować, walczyć żeby nic nie zatuszować, popieram jest za w 100%.

2. Zamieszki, gdzie wyrządza się krzywdę zwykłym ludziom, przeciętnym Kowalskim ,powodując ich straty, które muszą pokryć z prywatnych pieniędzy. I dla mnie to jest dzicz i skurwysyństwo, i jak dla mnie w takich sytuacjach, takie "małpy" w ubraniach od razu w łeb i do pierdla. Takie moje zdanie na ten temat. Jak dla mnie nie ma miejsca w społeczeństwie dla takich ludzi i zachowań.

Coronach #4954524 03/10/2011 22:54
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Najważniejsze informacje według gazety na dziś:

Tusk o zamieszkach: Kto kopie policjantkę w głowę, jest bandytą
Rozbity gang - przywódcy kiboli Elany w rękach CBŚ
'Obrońcy krzyża pójdą głosować. Kibice nie kiwną...'
Postępowanie ws. transparentu "Jihad Legia"
Wszedł na mecz mimo zakazu. Podawał się za brata

hmm

Coronach #4954536 03/10/2011 22:56
Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
(*)

Znalezione w necie :

"Pan Waldemar, jeden z mieszkańców, miał sporo uwag pod adresem policjantów. "Jego zdaniem policja za bardzo starała się wykazać i już wcześniej niepotrzebnie podniosła poziom nerwowości i agresji" - czytamy w Gazecie Lubuskiej.

- Byłem zbudowany tym, jak zielonogórzanie potrafią się bawić - opisuje. - A policja chciała pokazać, że nad tym panuje. Wjeżdżali samochodami w tłum próbując ludzi przegonić na chodniki. To oni okazywali niepotrzebną agresję."

Piostar #4954581 03/10/2011 23:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
"*** nie zgadza się z wersją policji. - Rzecznik policji, który twierdzi, że zabity kibic wbiegł na ulicę, nie mówi prawdy. Ulicą po meczu szło kilkanaście tysięcy ludzi. Kibic szedł razem ze swoją dziewczyną, zachowywał się spokojnie, a nieoznakowany radiowóz, który go potrącił, pędził z prędkością ok. 80 km/h, czego w żadnym razie nie powinien robić. Dziewczynie udało się odskoczyć, natomiast chłopak uderzony lusterkiem radiowozu zmarł - mówi."

W tej chwili wiele wersji, zobaczymy czy policja będzie chciała w ogóle dojść do prawdy.

Kameleon #4954613 03/10/2011 23:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 713
Originally Posted by Kameleon
Najważniejsze informacje według gazety na dziś:

Tusk o zamieszkach: Kto kopie policjantkę w głowę, jest bandytą
Rozbity gang - przywódcy kiboli Elany w rękach CBŚ
'Obrońcy krzyża pójdą głosować. Kibice nie kiwną...'
Postępowanie ws. transparentu "Jihad Legia"
Wszedł na mecz mimo zakazu. Podawał się za brata

hmm
Elementarna psychologia, manipulacja wybraną grupą społeczną.
Nie trzeba chyba tłumaczyć, że ludzie zachowują się emocjonalnie, wywołując określone emocje można spodziewać się określonej reakcji.
Najsilniejszą emocją jest strach.
Najpierw wskazuje się wroga. Najlepiej wywołującego strach właśnie. Następnie epatuje się ciągłym atakiem na emocje: kibole to, kibole tamto. Ludzie, którzy w życiu nie byli na stadionie (90% społeczeństwa) zaczyna wierzyć, że to siedlisko najgorszych morderców, że bezpieczniej jest siedzieć w więzieniu między najgorszymi mordercami niż na stadionie między "kibolami".
Następnie siebie ukazujemy jako jedynego sprawiedliwego, bez którego nic już nie uratuje tego świata bez barbarzyńcami, mordercami, mafiozami, czyli tymi wszystkim strasznymi ludzmi co na mecze chodzą...

Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1