|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11 |
www.redbet.com [ redbet.com] kod partnerski : meczpl Temat do rozwiązywania problemow. Zanim zadasz pytanie.. koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu - KLIK
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ja mam pytanie, jak to jest dokladnie z tymi dzisiejszymi meczami na US OPEN - odwolanymi przez deszcz? Przykladowo moj mecz, musi ZAKONCZYC SIE maksymalnie stricte o 18:30 we czwartek zeby byl rozliczony? Czy np czekamy do konca dnia do czwartku? Z gory dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Napisalem 18:30 bo przy podaniu typu na dzisiaj godzina meczu to była wlasnie 18:30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
z powodu katastrofy lotniczej mecz Ufa-Atlant został przerwany, rozumiem, że w takim wypadku typ zostaje anulowany, a ja mogę podać typ zastępczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11 |
Ja mam pytanie, jak to jest dokladnie z tymi dzisiejszymi meczami na US OPEN - odwolanymi przez deszcz? Przykladowo moj mecz, musi ZAKONCZYC SIE maksymalnie stricte o 18:30 we czwartek zeby byl rozliczony? Czy np czekamy do konca dnia do czwartku? Z gory dzięki Typ jest normalnie liczony .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Danielsan program mi wyliczyl ze masz +709 (za #5 masz +300 [max]) - sprawdzalem 2 razy i wedlug mnie sie zgadza.. jak mozesz przelicz jeszcze raz swoje typy, bo moze sie pomylilem, choc raczej mysle ze jest dobrze policzone. Reklamacje w tym temacie
Pzdr, Riva.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Typ zastepczy Danielsana z dnia 7.09 zaliczony.. wiec Twoj wynik na ten moment to: +769, czyli sie zgadza Przy okazji gratuluje niezlego wyniku na polmetku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Riva, wszystko się zgadza, dziś nie trafiłem, zatem +669, dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
W regulaminie jest!
--W ciągu miesiąca należy podać co najmniej 10 typów. Gracz który w miesiącu nie poda minimum 10 typów, nie będzie uwzględniany w klasyfikacji końcowej konkursu.--
Moje pytanie jest takie, w takim razie dzis swój 1 typ podał dam1305 maksymalnie do konca gry może podac 6 typów. Nie bedzie wiec klasyfikowany, czy można grac zdarzenie takie jak kolega dam1305 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11 |
Nie mozna To,ze ktos nie zapozna sie dokladnie z regulaminem rozpoczynajac zabawe to juz nie nasza wina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 211
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2011
Posty: 211 |
Ale za to nabiore troche doswiadczena i na pazdziernik juz sie mnie bojcie!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11 |
nagrody za klasyfikacje macie juz na kontach . 45 dni jest na wykonanie obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
zgadza się  a kiedy nagroda specjalna? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11 |
Do 10 dnia miesiaca jest czas na dopisanie nagrod
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
spoko maroko, tak tylko spytałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2011
Posty: 1 |
Witam,
Czy analizy podawane przeze mnie w tym konkursie / u Was na forum mogą się pojawić również w konkursach na innych forach? Zaznaczam, że to moje autorskie analizy i w zdecydowanej większości, albo nawet wyłącznie pod tym samym nickiem.
Pozdrawiam, dabugev
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Pod tym samym nickiem tak.. pod innym podchodzi pod plagiat.. wiadomo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jak się zapisze teraz, będę mógł podawać propozycje do konkursu jeszcze w tym miesiącu czy dopiero na listopad ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,401 Likes: 11 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
Witam jak możecie mi zmienić w mojej analizie na dzisiaj typ na over 3,5 kurs 3,22 zapomniałem ze w innym buku teraz jest konkurs a tam takiego AH nie ma Dzięki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|