Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 22 1 2 4 5 6 7 8 21 22
Tetfol #4955147 04/10/2011 03:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Tetfol
Nie rozumiem kompletnie tych kibiców. PO to populiści ale przecież PiS to jeszcze więksi zamordyści.

zamykanie stadionow, prześladowania kibiców, delegalizacja pokera, najwieksza liczba podsłuchów ever - faktycznie Pis był gorszy

Bonus: Unibet
Piostar #4955165 04/10/2011 03:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
olejmy totalnie wybory niech widza ze glosuje tylko 20% spoleczesntawa otumanione przez tv i tyle, kazdy kladzie pale na polityke i ludzi rzadzacych. niech wladza widzi ze zaintersowali tylko 20% spoleczenstwia i niech lepiej ta kase dadza na edukacje czy sluzbe zdrowia

Dziabor #4955181 04/10/2011 04:07
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Dziabor
olejmy totalnie wybory niech widza ze glosuje tylko 20% spoleczesntawa otumanione przez tv i tyle, kazdy kladzie pale na polityke i ludzi rzadzacych. niech wladza widzi ze zaintersowali tylko 20% spoleczenstwia i niech lepiej ta kase dadza na edukacje czy sluzbe zdrowia
polać mu piwo

Piostar #4955218 04/10/2011 05:06
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
od 1:30 widać kolesia w długich blond włosach,to nie on czasami?

[Linked Image]

ponoć ten ze zdjecia również miał "przyjemność" być na tym wyjeździe

kfjatek #4955260 04/10/2011 13:06
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by kfjatek


Jeszcze chyba nie było..

Łagodna ta policja w Holandii. Powinni te bydło 10x mocniej pałować i filmik powinien się skończyć po minucie...

Piostar #4955276 04/10/2011 13:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Conrad szedles kiedys w tkim tlumie szedles z kibicami na mecz bo po twoich wypowiedziach wydaje mi sie ze nigdy

Piostar #4955285 04/10/2011 13:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak idę na mecz to nie szukam pyskówek z policją.

Wyskoczy jakiś łysy łeb z mordą to dostanie pałą.

Szedłem nie raz w tłumie, obok policja, i nic się nie stało.

Conrad #4955286 04/10/2011 13:47
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Bardziej bym się przejmował takimi rzeczami, gdzie niby w "wolnym" kraju można zostać powalonym na ziemię i skutym zupełnie za nic, albo gdzie kobiety dostają gazem po twarzach bez powodu.


Conrad #4955507 04/10/2011 16:21
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by kfjatek


Jeszcze chyba nie było..

Łagodna ta policja w Holandii. Powinni te bydło 10x mocniej pałować i filmik powinien się skończyć po minucie...

Na tym filmie nie ma żadnych przesłanek, żeby stwierdzić, że kibice zachowywali się w taki sposób, by działania psów były adekwatne do sytuacji. Była presja czasu, kibice chcieli zdążyć na mecz, a ci ich trzymali pewnie na jakimś wygnajewie bez powodu. Kto wie czy to nie chodziło o te vouchery. Wcale się nie dziwie, że pojawiło się zdenerwowanie, bo nie po to ktoś jedzie tyle kilometrów, żeby jakaś czarna k..a cię zatrzymała w szczerym polu i oznajmiła, że koniec jazdy. Ale nawet jeśli zdenerwowanie było, to nie widzę na tym filmie, by była uzasadniona potrzeba bezsensownego pałowania wszystkich jak leci i spychania tłumu w drogę bez wyjścia. Nie rozumiem jak można pisać takie rzeczy, że bydło powinno 10x mocniej dostać. Znasz tych ludzi? Jesteś pewny, że wszyscy czy nawet ktokolwiek z nich zasłużył, żeby dostać z policyjnej pałki w głowę? Być może wśród tych kibiców byli amatorzy mocniejszych wrażeń, pewnie był też margines i patologia, ale byli też normalni ludzie o ugruntowanej pozycji społecznej, którzy jechali na mecz swojej drużyny i dostali przez łeb od walącej na oślep policji. Ich też nazywasz bydłem i uważasz, że powinni mocniej dostać?

kkslech #4955527 04/10/2011 16:28
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
"Donald Tusk poinformował również, że z informacji, które dostał od komendanta głównego policji, wynika, że policjanci wracali ze służby, z prędkością 40 km/h."

no i wyszło szydło z worka
to ten pojebany kibic biegł pewnie z 80 km/h i dlatego biedne pieski nie zdążyły zareagować wink

ps. a tuż przed pisali,że jechali na interwencje laugh
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła
w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.

Piostar #4955557 04/10/2011 16:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Czyli jednak zamiotą pod dywan.

AGASSI #4955578 04/10/2011 16:51
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by AGASSI
"Donald Tusk poinformował również, że z informacji, które dostał od komendanta głównego policji, wynika, że policjanci wracali ze służby, z prędkością 40 km/h."

no i wyszło szydło z worka
to ten pojebany kibic biegł pewnie z 80 km/h i dlatego biedne pieski nie zdążyły zareagować wink

ps. a tuż przed pisali,że jechali na interwencje laugh
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła
w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.

Komendant główny policji stwierdził, że to było nawet 30 km/h. blush Niebawem się okaże, że tak naprawdę to radiowóz stał w miejscu...

Piostar #4955610 04/10/2011 17:02
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Na stronie skwk są dwie relacje z tego wyjazdu + fotki.
Przed wjazdem do miasta podobno zatrzymywali każdego na polskich blachach, bez okazania vouchera na bilet (wiele osób miało do odebrania na miejscu od znajomych) nie przepuszczali dalej bez żadnego wyjaśnienia lub lądowali na komendzie, reszta była kierowana do stref kibica które wyglądem przypominał jakiś azyl dla zakażonych więc nic dziwnego że ktoś się tam wkurwiał i unosił skoro nie uzyskiwał żadnych wyjaśnien, a napierdalanie pałą po głowie to już czyste skurwysyństwo i brak kompetencji.
Sporo osób, chyba 80 (nie pamiętam)zostało zatrzymanych za posiadanie fałszywych biletów które wymienili za vouchery, meczu oczywiście nie zobaczyli.Jak się potem okazało takie bilety przekazał klub Twente bo były łączone ze sobą szeregowo tylko w paru papier był inny laugh
Oczywiście żadne z tych działań nie było zapowiedziane ani wyjaśniane.

Gdyby to u nas doszło do takich atrakcji to większość tutaj piała by jakie to polaczki zacofane i jaką mamy renomę renomę.A tak jak zwykle sami jesteśmy sobie winni laugh

Piostar #4955617 04/10/2011 17:06
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Wina nie wina, jak to z policją bywa zazwyczaj.... wszystko idzie pod dywan.

ALE

Czy ku.rwa znowu banda debili musiała roz.jebać pół miasta? Stacja benzynowa i do tego prywatne samochody? Jest pretekst (słuszny czy nie słuszny) to nie oznacza, że można zrobić wypad na miasto i rozdu.pczyć co po drodze się napotka. Za to do pierdla, albo lepiej do robót społecznych na wiele lat i odpracować żeby w dupie zaszczypało, bo rozje.bać to łatwo....

Piostar #4955627 04/10/2011 17:10
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zadyma-na-meczu-9-latkow-spotkanie-przerwano,1,4869743,region-wiadomosc.html

AGASSI #4955771 04/10/2011 18:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by AGASSI
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła
w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.

I rozumiem, że za każdym razem była to Twoja winna a nie tego jełopa co przebiegał przez jezdnię, i że jeśli wyszedłeś do poszkodowanego to byłoby to normalne jeśli jego kolesie rzucali by w ciebie kostką brukową celem trafienia Cię w łeb? smirk

Piostar #4955777 04/10/2011 18:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jeszcze sie poklocicie o to czy mial moz wypite, albo czy gosc za kieornwica byl sumiennym policjantem...

Conrad #4955960 04/10/2011 19:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by AGASSI
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła
w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.

I rozumiem, że za każdym razem była to Twoja winna a nie tego jełopa co przebiegał przez jezdnię, i że jeśli wyszedłeś do poszkodowanego to byłoby to normalne jeśli jego kolesie rzucali by w ciebie kostką brukową celem trafienia Cię w łeb? smirk

a Ty oczywiscie swiatowy inteligent kolejny raz wrzucasz wszystkich do jednego worka - POGRATULOWAC

Piostar #4956017 04/10/2011 20:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 398
Niestety, monitoring miejski nie zarejstrował momentu wypadku. Zarejstrować udało mu się jednak kilkunastu nowych uczestników zajść po samym wypadku...

Wino #4956256 04/10/2011 21:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Strona 6 z 22 1 2 4 5 6 7 8 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1