olejmy totalnie wybory niech widza ze glosuje tylko 20% spoleczesntawa otumanione przez tv i tyle, kazdy kladzie pale na polityke i ludzi rzadzacych. niech wladza widzi ze zaintersowali tylko 20% spoleczenstwia i niech lepiej ta kase dadza na edukacje czy sluzbe zdrowia
olejmy totalnie wybory niech widza ze glosuje tylko 20% spoleczesntawa otumanione przez tv i tyle, kazdy kladzie pale na polityke i ludzi rzadzacych. niech wladza widzi ze zaintersowali tylko 20% spoleczenstwia i niech lepiej ta kase dadza na edukacje czy sluzbe zdrowia
Bardziej bym się przejmował takimi rzeczami, gdzie niby w "wolnym" kraju można zostać powalonym na ziemię i skutym zupełnie za nic, albo gdzie kobiety dostają gazem po twarzach bez powodu.
Łagodna ta policja w Holandii. Powinni te bydło 10x mocniej pałować i filmik powinien się skończyć po minucie...
Na tym filmie nie ma żadnych przesłanek, żeby stwierdzić, że kibice zachowywali się w taki sposób, by działania psów były adekwatne do sytuacji. Była presja czasu, kibice chcieli zdążyć na mecz, a ci ich trzymali pewnie na jakimś wygnajewie bez powodu. Kto wie czy to nie chodziło o te vouchery. Wcale się nie dziwie, że pojawiło się zdenerwowanie, bo nie po to ktoś jedzie tyle kilometrów, żeby jakaś czarna k..a cię zatrzymała w szczerym polu i oznajmiła, że koniec jazdy. Ale nawet jeśli zdenerwowanie było, to nie widzę na tym filmie, by była uzasadniona potrzeba bezsensownego pałowania wszystkich jak leci i spychania tłumu w drogę bez wyjścia. Nie rozumiem jak można pisać takie rzeczy, że bydło powinno 10x mocniej dostać. Znasz tych ludzi? Jesteś pewny, że wszyscy czy nawet ktokolwiek z nich zasłużył, żeby dostać z policyjnej pałki w głowę? Być może wśród tych kibiców byli amatorzy mocniejszych wrażeń, pewnie był też margines i patologia, ale byli też normalni ludzie o ugruntowanej pozycji społecznej, którzy jechali na mecz swojej drużyny i dostali przez łeb od walącej na oślep policji. Ich też nazywasz bydłem i uważasz, że powinni mocniej dostać?
"Donald Tusk poinformował również, że z informacji, które dostał od komendanta głównego policji, wynika, że policjanci wracali ze służby, z prędkością 40 km/h."
no i wyszło szydło z worka to ten pojebany kibic biegł pewnie z 80 km/h i dlatego biedne pieski nie zdążyły zareagować
ps. a tuż przed pisali,że jechali na interwencje BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.
"Donald Tusk poinformował również, że z informacji, które dostał od komendanta głównego policji, wynika, że policjanci wracali ze służby, z prędkością 40 km/h."
no i wyszło szydło z worka to ten pojebany kibic biegł pewnie z 80 km/h i dlatego biedne pieski nie zdążyły zareagować
ps. a tuż przed pisali,że jechali na interwencje BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.
Komendant główny policji stwierdził, że to było nawet 30 km/h. Niebawem się okaże, że tak naprawdę to radiowóz stał w miejscu...
Na stronie skwk są dwie relacje z tego wyjazdu + fotki. Przed wjazdem do miasta podobno zatrzymywali każdego na polskich blachach, bez okazania vouchera na bilet (wiele osób miało do odebrania na miejscu od znajomych) nie przepuszczali dalej bez żadnego wyjaśnienia lub lądowali na komendzie, reszta była kierowana do stref kibica które wyglądem przypominał jakiś azyl dla zakażonych więc nic dziwnego że ktoś się tam wkurwiał i unosił skoro nie uzyskiwał żadnych wyjaśnien, a napierdalanie pałą po głowie to już czyste skurwysyństwo i brak kompetencji. Sporo osób, chyba 80 (nie pamiętam)zostało zatrzymanych za posiadanie fałszywych biletów które wymienili za vouchery, meczu oczywiście nie zobaczyli.Jak się potem okazało takie bilety przekazał klub Twente bo były łączone ze sobą szeregowo tylko w paru papier był inny Oczywiście żadne z tych działań nie było zapowiedziane ani wyjaśniane.
Gdyby to u nas doszło do takich atrakcji to większość tutaj piała by jakie to polaczki zacofane i jaką mamy renomę renomę.A tak jak zwykle sami jesteśmy sobie winni
Wina nie wina, jak to z policją bywa zazwyczaj.... wszystko idzie pod dywan.
ALE
Czy ku.rwa znowu banda debili musiała roz.jebać pół miasta? Stacja benzynowa i do tego prywatne samochody? Jest pretekst (słuszny czy nie słuszny) to nie oznacza, że można zrobić wypad na miasto i rozdu.pczyć co po drodze się napotka. Za to do pierdla, albo lepiej do robót społecznych na wiele lat i odpracować żeby w dupie zaszczypało, bo rozje.bać to łatwo....
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.
I rozumiem, że za każdym razem była to Twoja winna a nie tego jełopa co przebiegał przez jezdnię, i że jeśli wyszedłeś do poszkodowanego to byłoby to normalne jeśli jego kolesie rzucali by w ciebie kostką brukową celem trafienia Cię w łeb?
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.
I rozumiem, że za każdym razem była to Twoja winna a nie tego jełopa co przebiegał przez jezdnię, i że jeśli wyszedłeś do poszkodowanego to byłoby to normalne jeśli jego kolesie rzucali by w ciebie kostką brukową celem trafienia Cię w łeb?
a Ty oczywiscie swiatowy inteligent kolejny raz wrzucasz wszystkich do jednego worka - POGRATULOWAC
Niestety, monitoring miejski nie zarejstrował momentu wypadku. Zarejstrować udało mu się jednak kilkunastu nowych uczestników zajść po samym wypadku...