Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 51 1 2 15 16 17 18 19 50 51
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by HERBI
jakie szanse dajecie Przysieznemu??

Hala to jego najlepsza anwierzchnia, cos czuje ze bedzie gral jak z 2-3 lata temu cop ownowal swegoc czasu kazdego ITF'a, a jak zagral w challu to byl bardzo dobry wynik.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Carreno Busta po win 1/10

Petkovic 2-0 2/10

boks

o żesz kurde , nie żal Ci kasy ? ja mam Carreno..

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Ferrero
Youzhny
Malisse

i co jeszcze na dzis smirk

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
o patrze Busta ma 3-0 , ale krrrrrropa ty sie tak nie podniecaj , bo tu sie na 1 breaku nie skończy, tutaj bedzie zaraz odrobienie strat , stawiam ze zaraz bedzie juz tylko 3-2* , wspomnicie moje słowa !

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Uve87
Ferrero
Youzhny
Malisse

i co jeszcze na dzis smirk
Granollers +1,5seta 2,2

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Tomek narazie trzyma za ryj profesora.

wink

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by Uve87
Ferrero
Youzhny
Malisse

i co jeszcze na dzis smirk

tez biore Komara ooo , przyniose Ci farta

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
http://www.weszlo.com/tv,v,1528-Burkhardt_i_Kukol_zostali_w_oslej_lawce

laugh laugh

Buremu sie należało bo to jest pseudopiłkarz, miałem okazje osobiście z nim sie styknąć na turnieju halowym , minęło pół h turnieju Bury nie zagrał jeszcze meczu a już organizował łyche laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
mannarino @2.1 boks

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by NiUNiU
mannarino @2.1 boks

Polski Fedex to jest rycerz jesieni.

nie obstawialem, ale jestem za naszym ktos musi do Kubota dobic znowu do TOP100

boks

Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by NiUNiU
mannarino @2.1 boks

Polski Fedex to jest rycerz jesieni.

nie obstawialem, ale jestem za naszym ktos musi do Kubota dobic znowu do TOP100

boks


a ja może pogram ale sam nie wiem na Misiaka

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by tennisMaster
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Carreno Busta po win 1/10

Petkovic 2-0 2/10

boks

o żesz kurde , nie żal Ci kasy ? ja mam Carreno..

to ój bet nie Twój tongue boks

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
był ktoś na Polska - Hiszpania w Sopocie na fed cupie , radwanska i domachowska wyszly w singlu , ja ogladalem caly mecz domachowskiej z suarez navarro , pamietam rozgrzewka domachowska zajebiscie serwuje , 1-sze 10 serwisow na rozgrzewce wchodzi , kibice mowia no , tu jest szansa na punkt dla Polski , zaczyna sie mecz Domachowska bodajze 11 podwojnych w 1-szych 3 gemach laugh laugh laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by tennisMaster
był ktoś na Polska - Hiszpania w Sopocie na fed cupie , radwanska i domachowska wyszly w singlu , ja ogladalem caly mecz domachowskiej z suarez navarro , pamietam rozgrzewka domachowska zajebiscie serwuje , 1-sze 10 serwisow na rozgrzewce wchodzi , kibice mowia no , tu jest szansa na punkt dla Polski , zaczyna sie mecz Domachowska bodajze 11 podwojnych w 1-szych 3 gemach laugh laugh laugh

Ogladalem w TV, to byla po prostu smierc Domachowskiej na dlugie lata dla repry te mecze z Hiszpania i Belgia.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
że tak mam takie zapytanie , jest ktoś z 3 miasta i miałby ochote pograć godzinke w tenisa dzisiaj , pogoda jest spoko , warto wykorzystać bo sezon sie konczy smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Petkovic walka ma być 2-0 boks

Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
widze ze Petka ostro trzyma swoj serwis... od bp dla Suarez do deuce laugh

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by tennisMaster
był ktoś na Polska - Hiszpania w Sopocie na fed cupie , radwanska i domachowska wyszly w singlu , ja ogladalem caly mecz domachowskiej z suarez navarro , pamietam rozgrzewka domachowska zajebiscie serwuje , 1-sze 10 serwisow na rozgrzewce wchodzi , kibice mowia no , tu jest szansa na punkt dla Polski , zaczyna sie mecz Domachowska bodajze 11 podwojnych w 1-szych 3 gemach laugh laugh laugh

Ogladalem w TV, to byla po prostu smierc Domachowskiej na dlugie lata dla repry te mecze z Hiszpania i Belgia.

jak wchodziłem do SKT to była końcówka martinez z radwanska , i tam ISIA nie zrobila na mnie zadnego wrażenia , ale Domachowska dała popis , wogule , najbardziej zaskoczył mnie sztab obydwu drużyn który u nas liczył kilka osób łącznie z zawodniczkami , a u Hiszpanek z 20-25 osób

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Berdych bron podania boks

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Ołówek szok

Strona 17 z 51 1 2 15 16 17 18 19 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,095 gości, oraz 17 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1