|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. z sacramento vaska gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Kamke jedzie na 6-0 niedobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. wchodze na forum sobie poczytać i ostatni post oczywiście ty. I mówisz ze nie grasz wszystiego... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
kamke 6-0 , za bardzo izi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. chyba najlepszy Ignatik, umiejętności młodego Białorusina zdecydowanie większe od Wolmaransa. @1.66 wygląda nie najgorzej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. wchodze na forum sobie poczytać i ostatni post oczywiście ty. I mówisz ze nie grasz wszystiego...  ojj tam , daj typki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Do zastanowienia ten Uładzimir
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 3,018 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. wchodze na forum sobie poczytać i ostatni post oczywiście ty. I mówisz ze nie grasz wszystiego...  ojj tam , daj typki a sam nie możesz zatypować? tylko brać od innych to każdy umie. wysil się troche skup się na jakimś meczu przeanalizuj to i typuj a nie na pałe od rana całą oferte przerabiasz. ale twoja kasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
a ten Nielsen tez fajnei wyglada , umiejetnosci wyzsze niz Monroe , Johnson ma mega forme przed Sacramento wygrał turniej bez straty seta , w kwalach rozjechał rywali m.in Klaasena , wczoraj spokojnie 2-0 z Ballem , gra z Borvanowem , troche anonimowym graczem ale majacym ujemny bilans strasznie na hardzie i już wiekowym , logika każe wskazać na młodego Amerykanina.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. wchodze na forum sobie poczytać i ostatni post oczywiście ty. I mówisz ze nie grasz wszystiego...  ojj tam , daj typki a sam nie możesz zatypować? tylko brać od innych to każdy umie. wysil się troche skup się na jakimś meczu przeanalizuj to i typuj a nie na pałe od rana całą oferte przerabiasz. ale twoja kasa. Konsultuje , tak jak każdy tutaj z każdym , odczep się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
ale go kamke jedzieeee......;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
ale lipa jak skreczuje Ruben , juz poprosil o lekarza ,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Macie coś z Sacramento , tak mi sie rzucaja w oczy Johnson z Borvanowem bo młody ma super forme ostatnio i Nielsen z Monroe. wchodze na forum sobie poczytać i ostatni post oczywiście ty. I mówisz ze nie grasz wszystiego...  ojj tam , daj typki a sam nie możesz zatypować? tylko brać od innych to każdy umie. wysil się troche skup się na jakimś meczu przeanalizuj to i typuj a nie na pałe od rana całą oferte przerabiasz. ale twoja kasa. co sie go czepiasz, nie chcesz to mu typow nie podawaj, ludzie niektorzy to dramat 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
ale lipa jak skreczuje Ruben , juz poprosil o lekarza , To bedzie po tym gemie, no krecz musowo na moje oko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Hell co ty tam masz z czelków, oprócz skarpety ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Na Kemke to promocje dali normalnie  De La Nava 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Ruben nie kreczuj , dograj
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Hell co ty tam masz z czelków, oprócz skarpety ? Gucia, Rubena
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|