|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
pisałem ze3razy moze nawet wiecej ,przed meczem, że Tobias darmo. Piekny dzien 6/6 z tenisa:) no ja po fatalnym poczatku jak Kamke dogra bede 400 in plus  Ja dzisiaj taki sam plus narazie  jeszcze Sacramento i wieczorek w Mons dobrze rozpykajmy i będzie kapitalnie  Nie no takiego gówna juz nie gram, wystarczy ze na 300 singla zamyka Kuznetsov 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
domaitis] domaitis]@tennismaster chcesz powiedziec, ze bedziesz tu siedział cały wieczor  a sprawi Ci to przykrość? szczerze ? TAK szczerze ? a czemu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
domaitis] domaitis]@tennismaster chcesz powiedziec, ze bedziesz tu siedział cały wieczor  a sprawi Ci to przykrość? szczerze ? TAK szczerze ? a czemu ? słuchaj, nie nabijaj juz tak postow, bo tylko sobie zaszkodzisz, tyle z mojej strony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
domaitis] domaitis]@tennismaster chcesz powiedziec, ze bedziesz tu siedział cały wieczor  a sprawi Ci to przykrość? szczerze ? TAK szczerze ? a czemu ? Może dlatego że co rugi post jest Twój, co wiecej opisujesz w nich wydarzenia które wszyscy widzimy, czyt. opis meczu. Albo żalisz się który to juz kupon Ci nie wszedł, płaczesz i płaczesz. To troche denerwuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja dzisiaj tenis juz odpuszczam. Mam jeszcze na jednym kuponie Kosice z Hoka ,i to bedzie na tyle. Jutro na 1-wszy rzut oka ,wyśmienite mecze do typowania  . a ja przejrzałem i 1 bet na średnią stawkę mi wpadł w oko. Bida z nędzą wg mnie. Popiera ktoś tego Ignatika ? sam nie wiem, rzeźnik z RPA na hardzie może zniwelować serwisem różnicę umiejętności. wróćmy do tenisa, Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Nie płacze . ani razu nie płakałem .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
bet@ napisz jak moglbys mi na skrzynke co tam ci siedzi na oku z tenisa, albo swoja wyczysc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
ja dzisiaj tenis juz odpuszczam. Mam jeszcze na jednym kuponie Kosice z Hoka ,i to bedzie na tyle. Jutro na 1-wszy rzut oka ,wyśmienite mecze do typowania  . a ja przejrzałem i 1 bet na średnią stawkę mi wpadł w oko. Bida z nędzą wg mnie. Popiera ktoś tego Ignatika ? sam nie wiem, rzeźnik z RPA na hardzie może zniwelować serwisem różnicę umiejętności. Młody jak widzisz te 3mecze Niculescu-Scheepers Radek-Chiudinelli Ferrer-Ebden Youzhny-Lopez bo właśnie te mecze mam na celowniku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
ja dzisiaj tenis juz odpuszczam. Mam jeszcze na jednym kuponie Kosice z Hoka ,i to bedzie na tyle. Jutro na 1-wszy rzut oka ,wyśmienite mecze do typowania  . a ja przejrzałem i 1 bet na średnią stawkę mi wpadł w oko. Bida z nędzą wg mnie. Popiera ktoś tego Ignatika ? sam nie wiem, rzeźnik z RPA na hardzie może zniwelować serwisem różnicę umiejętności. Młody jak widzisz te 3mecze Niculescu-Scheepers Radek-Chiudinelli Ferrer-Ebden Youzhny-Lopez bo właśnie te mecze mam na celowniku. 4 mecze*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
szkoda Ruben dogra na jakies 06 26 Czemu o takim wyniku nie pomyslalem wczesniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
szkoda Ruben dogra na jakies 06 26 Czemu o takim wyniku nie pomyslalem wczesniej. kazdy kamke promo lokata dnia, a co za nim przemawialo jesli moglby ktos uzasadnic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ten jedyny bet to dla mnie Scheepers. Zawodniczka jakich obecnie coraz mniej w WTA, bo inteligentna, rozrzucają po korcie, bijąca dość mocno, ale nie jakaś młóciara. Zawsze z Agą prowadzi dobre zawody. Obie są w formie, zawodniczka z RPA którą cenię od dawna wysoko się wspięła. Rumunka to typ zawodniczki podobny do Groenefeld czy Ammadurovej ( no może z tą Akgul trochę przesadzam ). Ten wysoki wynik z Na Li pokazuje, że Chinka po prostu tragicznie grała. Diilmach ty też przeczytaj to, a nie mi na pw piszesz o Niculescu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749 |
Gimeno bez żadnych wałków prosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Ten jedyny bet to dla mnie Scheepers. Zawodniczka jakich obecnie coraz mniej w WTA, bo inteligentna, rozrzucają po korcie, bijąca dość mocno, ale nie jakaś młóciara. Zawsze z Agą prowadzi dobre zawody. Obie są w formie, zawodniczka z RPA którą cenię od dawna wysoko się wspięła. Rumunka to typ zawodniczki podobny do Groenefeld czy Ammadurovej ( no może z tą Akgul trochę przesadzam ). Ten wysoki wynik z Na Li pokazuje, że Chinka po prostu tragicznie grała. Diilmach ty też przeczytaj to, a nie mi na pw piszesz o Niculescu  no to bedziemy jutro w przeciwnych obozach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
kurna stawiam na munoza, wbijam w qc i juz wiem ze wtopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
kurna stawiam na munoza, wbijam w qc i juz wiem ze wtopa Takiś zabawny że ło. A dużo lepszy nie jesteś. Panowie, znana godzina wznowienia niemca z Kuznetsovem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
kurna stawiam na munoza, wbijam w qc i juz wiem ze wtopa Takiś zabawny że ło. A dużo lepszy nie jesteś. Panowie, znana godzina wznowienia niemca z Kuznetsovem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Munoz przy kazdym gemie serwisowym rownowaga, a ja mam 1. Set 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|