|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Kur** linia byla jak chu** masakra jakas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Hehe Ale Niland zjebal ostatnia pilke  Brawo Darcis za to dobiegniecie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Panowie jakiś fajny dubelek na wieczór ? Pomóżcie  Xmen po kontuzji ? Machado czy może macie coś pewniejszego na dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Panowie jakiś fajny dubelek na wieczór ? Pomóżcie  Xmen po kontuzji ? Machado czy może macie coś pewniejszego na dzisiaj  wątpię by ktoś podał coś bardzo pewnego. Ciężkie mecze, w Sacramento często większy drwal z mniejszym drwalem rywalizuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Weszylbym ze Machado wrypie mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Machado + Gucci + Querrey musita pokazac pelna moc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD  Mozesz cos lda mnie zrobić? Policz ile betów dzisiaj zagrałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD  Mozesz cos lda mnie zrobić? Policz ile betów dzisiaj zagrałeś  Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Smyczek dalem na 2 set drewno musisz ogarnac !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD  Mozesz cos lda mnie zrobić? Policz ile betów dzisiaj zagrałeś  dokładnie 8 (słownie osiem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD  Mozesz cos lda mnie zrobić? Policz ile betów dzisiaj zagrałeś  Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany. co ty człowieczku pierdolisz , typy innych buahahha , masz kompleksy to idz do tematu ślicznotki cichodajki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Smyczek obronił dwie meczowe, jakby wyciągnął na 3 set to by była możliwość postawić przeciw Niemu po dobrym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD  Mozesz cos lda mnie zrobić? Policz ile betów dzisiaj zagrałeś  Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany. co ty człowieczku pierdolisz , typy innych buahahha , masz kompleksy to idz do tematu ślicznotki cichodajki Spinki na QC - bezcenne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Smyczek obronił dwie meczowe, jakby wyciągnął na 3 set to by była możliwość postawić przeciw Niemu po dobrym kursie. Tez na to czycham 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Tim drewno GSM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Smyczek obronił dwie meczowe, jakby wyciągnął na 3 set to by była możliwość postawić przeciw Niemu po dobrym kursie. Tez na to czycham  połamał się, Duclos 2-0 GSM
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854 |
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz  , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD  Mozesz cos lda mnie zrobić? Policz ile betów dzisiaj zagrałeś  Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany. co ty człowieczku pierdolisz , typy innych buahahha , masz kompleksy to idz do tematu ślicznotki cichodajki "Musze się uspokoić bo zaraz mnie Piostar mnie ban na tydzień mad ale jakby co to gram Mektica @ 2,25 sciagam typ od adomaitisa , swoich juz nie ruszam sonar hmmm hmmmm adomaitis ,sklej mi tripla , dam za stowke" i "poszło Mektic.. booo... adomaitis daje Roddick..booo... gambler z BA poleca Kuznetsova.. boo.. 1-sza myśl była Ivanovic laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh za 80 zł... 600..... wygram bo.....od sierpnia żadnego dubla ani tripla nie trafiłem laugh laugh laugh prosze się pośmiać i nie banować ." To twoje posty z wczoraj, nie wiem kto tu ma kompleksy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Machado + Gucci + Querrey musita pokazac pelna moc  Naso pewuniaaaaaa , jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|