Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 51 1 2 44 45 46 47 48 50 51
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Kur** linia byla jak chu** masakra jakas blush

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Hehe Ale Niland zjebal ostatnia pilke smile
Brawo Darcis za to dobiegniecie!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Panowie jakiś fajny dubelek na wieczór ? Pomóżcie smile Xmen po kontuzji ? Machado czy może macie coś pewniejszego na dzisiaj smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by mercik
Panowie jakiś fajny dubelek na wieczór ? Pomóżcie smile Xmen po kontuzji ? Machado czy może macie coś pewniejszego na dzisiaj smile

wątpię by ktoś podał coś bardzo pewnego. Ciężkie mecze, w Sacramento często większy drwal z mniejszym drwalem rywalizuje.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Weszylbym ze Machado wrypie mecz

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Machado + Gucci + Querrey musita pokazac pelna moc boks

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by tennisMaster
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Mozesz cos lda mnie zrobić?

Policz ile betów dzisiaj zagrałeś laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by tennisMaster
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Mozesz cos lda mnie zrobić?

Policz ile betów dzisiaj zagrałeś laugh

Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Smyczek dalem na 2 set drewno musisz ogarnac !

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by tennisMaster
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Mozesz cos lda mnie zrobić?

Policz ile betów dzisiaj zagrałeś laugh

dokładnie 8 (słownie osiem)

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Originally Posted by tomekppp
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by tennisMaster
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Mozesz cos lda mnie zrobić?

Policz ile betów dzisiaj zagrałeś laugh

Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany.

co ty człowieczku pierdolisz , typy innych buahahha , masz kompleksy to idz do tematu ślicznotki cichodajki

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Smyczek obronił dwie meczowe, jakby wyciągnął na 3 set to by była możliwość postawić przeciw Niemu po dobrym kursie.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Originally Posted by tennisMaster
Originally Posted by tomekppp
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by tennisMaster
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Mozesz cos lda mnie zrobić?

Policz ile betów dzisiaj zagrałeś laugh

Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany.

co ty człowieczku pierdolisz , typy innych buahahha , masz kompleksy to idz do tematu ślicznotki cichodajki



Spinki na QC - bezcenne laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Originally Posted by młody gniewny
Smyczek obronił dwie meczowe, jakby wyciągnął na 3 set to by była możliwość postawić przeciw Niemu po dobrym kursie.


Tez na to czycham blush

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Tim drewno GSM blush

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by OuLuBack
Originally Posted by młody gniewny
Smyczek obronił dwie meczowe, jakby wyciągnął na 3 set to by była możliwość postawić przeciw Niemu po dobrym kursie.


Tez na to czycham blush

połamał się, Duclos 2-0 GSM

Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 854
Originally Posted by tennisMaster
Originally Posted by tomekppp
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by tennisMaster
ciekawe jak sie zaprezentuje Machado, niewiem co sobie zapuscic Rui czy Xmena , gdzie bedzie lepszy mecz tongue , szkoda że nie ma transmisji z Ignatika w HD laugh

Mozesz cos lda mnie zrobić?

Policz ile betów dzisiaj zagrałeś laugh

Gość jest niemozliwy, siedzi tu non stop, non stop płacze jakiego ma pecha i gra typy innych bo do swoich nie jest przekonany.

co ty człowieczku pierdolisz , typy innych buahahha , masz kompleksy to idz do tematu ślicznotki cichodajki

"Musze się uspokoić bo zaraz mnie Piostar mnie ban na tydzień mad

ale jakby co to gram Mektica @ 2,25 sciagam typ od adomaitisa , swoich juz nie ruszam sonar

hmmm
hmmmm

adomaitis ,sklej mi tripla , dam za stowke"

i

"poszło

Mektic.. booo... adomaitis daje
Roddick..booo... gambler z BA poleca
Kuznetsova.. boo.. 1-sza myśl była Ivanovic

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh za 80 zł... 600.....

wygram bo.....od sierpnia żadnego dubla ani tripla nie trafiłem

laugh laugh laugh

prosze się pośmiać i nie banować ."

To twoje posty z wczoraj, nie wiem kto tu ma kompleksy.




Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by Damianho
Machado + Gucci + Querrey musita pokazac pelna moc boks

Naso pewuniaaaaaa , jazda boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
lacko boks !

Strona 46 z 51 1 2 44 45 46 47 48 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, burbon, Sensei, JelineK), 483 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,569
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1