Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22
Piostar #4957247 05/10/2011 16:30
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
Okej, skoro tak to jeszcze: jest i nie jest uproszczeniem. Rodzice (L) to stali bywalcy Żylety. Świadomie i z premedytacją ściągnęli gówniarzy (15-19) na ten mecz, żeby zrobili trochę zamieszania. Zgoda, że to pożywka dla mediów. Doping okej, ale bluzgi przeciw dzieciom z Polonii - nie. Wg mnie. Skoro priv nie daje rady to zapraszam na maila lub twittera. [email protected] (gazeta ze względu na blog, tylko ;-) )

Bonus: Unibet
Piostar #4957417 05/10/2011 18:04
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Bardzo dobrze, część ich przyszłego fachu węc niech się uczą grać pod presją zamiast w wieku 22l wychodzić z gównem w gaciach przy pełnym stadionie na wrogim terenie.
Byłeś kiedyś dzieckiem to chyba wiesz doskonale że w już w tym wieku wachlarz wyrazów jest dobrze znany i używany.
Jesteś taki zasłużony bywalec żylety to czemu nie lightowo nie zasugerowałeś żeby nie było zbyt ostro tylko zaciskasz pięści na necie (tak jak to piszesz)?
Marne karierowiczki dziennikarskie piszą jakieś kłamstwa które podchwytujecie, a gdy okaże się farmazonem z automatu wyszukujecie coś do czego można się przyjebać.
Dwa dni temu zginął człowiek w dziwnych okolicznościach gdzie widać gołym okiem rozbieżności w informacjach i kolejnych ciekawych insynuacjach min monitoringu czy wymianie tablic rejestracyjnych w radiowozie a ty na twitterze napierdalasz o paru bluzgach na meczu juniorów laugh Marna z ciebie prowokacja.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by royalflush
Dwa dni temu zginął człowiek w dziwnych okolicznościach gdzie widać gołym okiem rozbieżności w informacjach i kolejnych ciekawych insynuacjach min monitoringu czy wymianie tablic rejestracyjnych w radiowozie

Ale już to nikogo nie obchodzi. Możecie sobie wyzywać innych od imbecyli i łykających spermę ale najważniejsze jest, że "kibice" zrobili później rozpierduchę. To się teraz liczy i to jest główny temat w mediach. Teraz wszyscy czekają na pogrzeb i część dalszą zadymy. Media już przebierają nogami, żeby opisać tę dzicz, która zjawi się na pogrzebie.

Piostar #4957459 05/10/2011 18:22
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 27
Współczuję Royal. Szczerze. Szczekasz, ale może to kwestia wieku. Ja rozmawiam, Ty atakujesz wściekle. Mogę się mylić, ale zakładam, że nie masz dzieci, itd. Zakładam tak min dlatego, że nie czytasz ze zrozumieniem. Mimo wszystko miłego dnia.


Piostar #4957527 05/10/2011 18:49
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Po to zrobili rozpierduchę żeby się liczyło tak jak piszesz, gdyby do niej nie doszło temat już miał by swój finał, nie wiem czy wiesz ale minister sprawiedliwości zapowiedział dokładne zbadanie tej sprawy.Jeżeli ty myślisz że podobne awantury wybuchają jedynie w celu bezsensownego rozpierdolenia czegoś no to masz słaby horyzont.

@
nie atakuje tylko widać gołym okiem że wpadłeś sobie na forum popisać jakieś bzdety w celu reklamy swojego bloga, kwestią czasu to chyba będzie ile tu jeszcze zostaniesz.
Krew mnie zalewa jak ludzie poruszają poważne problemy a ktoś je zaraz sprowadzi do paru kurew i chuja...każdy by chciał mieć takie problemy, litości


Piostar #4957544 05/10/2011 18:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nie no nie przetlumaczysz, za cholere

tu nie chodzi o bluzgi, nie chodzi czy lecialy k.urwy

na meczu 9 latkow nie wolno w ten sposob kibicowac, nie moga przychodzic ludzie dwa razy wieksi i spiewac przeciwko jednej druzynie, palic rac i wprowadzac poczucia zagrozenia, to nie jest zawodowa pilka tylko zabawa, gra malych dzieci

mogli zwolac takich samych po 9, 10 czy 11 lat zeby dopingowali,a nie to co zrobili

i nie chodzi tutaj czy to L czy P, po prostu byl to duzy cios dla psychiki dzieci, ja dzieci nie mam, ale wplyw na dzieci przeciz jest oczywisty

no chyba ze ktos chce dziecko przyzwyczajac, ale tak to moze royalflush zacznij dziecko bic codziennie w ramach przyzwyczajania do zycia, alba wrzucaj do lodowatej wody w ramach przygotowan do zimy

btw...gratuluje wam waszych rodzicow skoro was podobnie wychowywali

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
Piszcie co chcecie, ale takie zachowania w stosunku do dzieciakow sa po prostu popierdolone i absolutnie niegodne dla ruchu ultras.

Kibice(L) oczyscie sie z takich popierdolencow.

Piostar #4957661 05/10/2011 19:23
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
kazow szkoda pisania, nie przetłumaczysz ....

kazow #4957758 05/10/2011 19:57
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
Originally Posted by kazow
nie no nie przetlumaczysz, za cholere

tu nie chodzi o bluzgi, nie chodzi czy lecialy k.urwy

na meczu 9 latkow nie wolno w ten sposob kibicowac, nie moga przychodzic ludzie dwa razy wieksi i spiewac przeciwko jednej druzynie, palic rac i wprowadzac poczucia zagrozenia, to nie jest zawodowa pilka tylko zabawa, gra malych dzieci

mogli zwolac takich samych po 9, 10 czy 11 lat zeby dopingowali,a nie to co zrobili

i nie chodzi tutaj czy to L czy P, po prostu byl to duzy cios dla psychiki dzieci, ja dzieci nie mam, ale wplyw na dzieci przeciz jest oczywisty

laugh Dobre. W takim razie w Poznaniu to dopiero mają problem




hunters #4957773 05/10/2011 20:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Kazow jaki problem masz w dopingowaniu?








Piostar #4957788 05/10/2011 20:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
uwazam ze forma dopingu na meczu 9 latkow byla daleko niewlasciwa, bardziej to polegalo na starszeniu dzieci niz na dopingu

przyklady z lecehm sa juz lepsze, poniewaz:
1. dzieci sa starsze
2. doping jest lagodniejszy
3. doping jest odsuniety od boiska, a nie ze stoja na przy samej murawie


lupus zadam ci pytanie, gdybys mial syna, 9 letniego, chcialbys zeby go spotkal taki doping ze strony kibicow druzyny przeciwnej na meczu, ktory ma byc zabawa i zacheta do sportu? tak normalnie jako rodzic

Piostar #4957843 05/10/2011 20:39
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Zejdźcie lepiej na ziemie zamiast tworzyć sobie w głowach jakieś myśli naprawcze świata udając wielkich inteligentów, bo chyba ten monitor zbyt bardzo porył wam beret żyjąc we własnym szczęśliwym świecie.Nie było to fajne? (zgoda) o czym więcej pierdolić i się spuszczać na monitor? Wiadomo że gadka o złych kibolach, o dobrych dziennikarzach się nie rozmawia i dalej się czeka na kolejny farmazon, to że kibice zbierają pieniądze na chore dzieci to jeden post i zero dyskusji, jak ktoś przy grającym 9 latku odpala race i dopinguje to krzywi mu psychikę i przy okazji zbeszta rodzinę przez neta udając chłopca z dobrej rodziny dobrze2 laugh boks
W większości gówno macie wspólnego z kibicowaniem czy nawet chodzeniem na mecze bo to się czuję wiec i zabieracie głos w tym temacie udając eksperta na farmazonie.
Jak twoje dziecko zainteresuję się piłką to mu kup Xboxa z oryginalnym Ps-em i nie zapomnij o drugim padzie bo będziecie grać razem w jednej drużynie z dala od chamstwa laugh
Sam grałem w piłkę i gram dalej od trampkarza teraz dla rekreacji w niższej klasie i wokalnie to co było na derbach to jest czasami pikuś wliczając wyjazdy na wioski od C klasy po okręgówkę, przyjdą ci najebane buraki i jeszcze czymś w głowę dostaniesz.
To że masz charakter pana biegunki z znanego serialu i na widok grupy ludzi którzy drą ryja robisz kleksa na szortach to nie musi to być zdrowe i na pewno każdy tak ma konie

A od rodziny to ty się odpierdol, skoro jesteś taki wychowany kopara


.

Piostar #4957998 05/10/2011 22:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
nom oto i wlasnie

on gra w pilke wiec jest expertem i moze sie wypowiadac, ja nie chcodz ena mecze wiec nie mam prawa nic powiedziec, a do tego jestem inteligentme ktory chce zyc w lepszym swiecie, a fuj

swoja droge aluzje w kazdym poscie do supszczania sie, gowna, biegunki, kleksow... to zdrowe nie jest

jak dla mnie EOT z royalem, do dyskusji tez trzeba prezentowac jakis poziom, a ja nie z tych co rzucaja butelkami na okregowce

Pav #4958000 05/10/2011 22:21
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Pav
Originally Posted by royalflush
Dwa dni temu zginął człowiek w dziwnych okolicznościach gdzie widać gołym okiem rozbieżności w informacjach i kolejnych ciekawych insynuacjach min monitoringu czy wymianie tablic rejestracyjnych w radiowozie

Ale już to nikogo nie obchodzi. Możecie sobie wyzywać innych od imbecyli i łykających spermę

gratuluje umiejętności czytania ze zrozumieniem.
tyle.

Piostar #4958047 05/10/2011 22:57
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
napisz coś jeszcze na moich rodziców panie prezentujący poziom wink
nikt ci nie broni tu pisać na temat jakiegoś zdarzenia, nie wiem tylko po co pierdolisz o jakiś skrzywieniach dziecka i poczuciu zagrożenia? doznałeś złego dotyku?

mi się jednak wydaje że dzieci mają na takie rzeczy wyjebane, jeśli nie zwraca się do nich bezpośrednio, lub narusza cielesność.

mat2000 #4958067 05/10/2011 23:11
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Originally Posted by mat2000
Originally Posted by Pav
Originally Posted by royalflush
Dwa dni temu zginął człowiek w dziwnych okolicznościach gdzie widać gołym okiem rozbieżności w informacjach i kolejnych ciekawych insynuacjach min monitoringu czy wymianie tablic rejestracyjnych w radiowozie

Ale już to nikogo nie obchodzi. Możecie sobie wyzywać innych od imbecyli i łykających spermę

gratuluje umiejętności czytania ze zrozumieniem.
tyle.

Originally Posted by mat2000
gratulacje, dalej lykaj wszystko jak dziwka sperme.

Przepraszam, że nie umiem czytać ze zrozumieniem i nie zrozumiałem tego co napisałeś prostaku papa

kazow #4958110 05/10/2011 23:35
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by kazow
no chyba ze ktos chce dziecko przyzwyczajac, ale tak to moze royalflush zacznij dziecko bic codziennie w ramach przyzwyczajania do zycia, alba wrzucaj do lodowatej wody w ramach przygotowan do zimy

btw...gratuluje wam waszych rodzicow skoro was podobnie wychowywali
W Krakowie to chyba w ramach przyzwyczajania do życia to powinien od przedszkola zapisać na kursy filipińskiej sztuki walki nożem ;p Albo stworzyć prywatne przedszkole gdzie dzieci by śpiewały " Rachu, ciachu Cracovia w piachu" zamiast "poszła Karolinka do Gogolinka".

Pav #4958114 05/10/2011 23:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Pav
Przepraszam, że nie umiem czytać ze zrozumieniem i nie zrozumiałem tego co napisałeś prostaku papa


http://lmgtfy.com/?q=Przeno%C5%9Bnia

Piostar #4958129 05/10/2011 23:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
P
Pav Offline
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 279
Dzięki Kameleon za takie przenośnie. Może takie przenośne są normalne w prostackim środowisku. Jeżeli tak to bardzo przepraszam za to, że nie załapałem.

Piostar #4958133 06/10/2011 00:05
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
jaki wysyp 'inteligentow' w temacie sie nagle zrobil.. laugh

dzieciaki beda mialy o czym gadac po takim meczu i tyle, jakie straszenie blush smile

Strona 8 z 22 1 2 6 7 8 9 10 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1