Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 22 1 2 7 8 9 10 11 21 22
Piostar #4958291 06/10/2011 02:57
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Kibic żużlowy, który zginął potrącony przez nieoznakowany policyjny radiowóz, miał we krwi 2,78 promila alkoholu. To wyniki badań przeprowadzonych przez biegłych na podstawie próbek pobranych od zmarłego mężczyzny

- Badaniom poddano cztery próbki, a w wyniki wykazały stężenie alkoholu między 2,6 a 2,8 promila. Biegli w swojej opinii przyjęli, że w momencie wypadku mężczyzna miał 2,78 promila alkoholu we krwi, czyli był pod znaczącym jego wpływem - powiedział rzecznik PO Grzegorz Szklarz.

PAP.


...

Bonus: Unibet
Piostar #4958311 06/10/2011 03:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Sambojstwo.
Albo atak na policje.

Tak to widzę;D

Conrad #4958724 06/10/2011 15:34
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by AGASSI
BTW 2 razy w życiu wbiegł Mi pieszy pod koła
w obu przypadkach jechałem między 30-40 km\h i za każdym razem skończyło się na obtłuczeniach i złamniu ręki lub nogi.

I rozumiem, że za każdym razem była to Twoja winna a nie tego jełopa co przebiegał przez jezdnię, i że jeśli wyszedłeś do poszkodowanego to byłoby to normalne jeśli jego kolesie rzucali by w ciebie kostką brukową celem trafienia Cię w łeb? smirk

pewnie się zdziwisz ale za każdym razem była to wina pieszego
o dziwo orzeczona góra w 24 h min. na podstawie zapisu z monitoringu, który znów o dziwo wszystko zarejestrował i o dziwo nic nie zginęło z zapisu grin

AGASSI #4958726 06/10/2011 15:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by AGASSI
pewnie się zdziwisz ale za każdym razem była to wina pieszego

Akurat wcale się nie zdziwiłem tylko tak właśnie myślałem.

Pijany pieszy przebiegał przez 4-pasmówkę i był tak napruty, że wleciał pod samochód. Kiedyś byłem w samochodzie, który wleciał w najebanego pieszego i pamiętam jak wybiegł na jezdnię patrząc się w zupełnie inną stronę. Okazało się, że nie był Anglikiem, który pomylił strony ruchu drogowego, tylko nawalonym kretynem.

Podsumowując, ten w Zielonej Górze zginął z własnej winy, czego nie można powiedzieć o policjantce udzielającej pierwszej pomocy, która trafiła do szpitala z pęknięciem czaszki bo jakiś bezwartościowy śmieć celowo w nią brukiem rzucił.

Conrad #4958759 06/10/2011 16:07
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Conrad
Podsumowując, ten w Zielonej Górze zginął z własnej winy, czego nie można powiedzieć o policjantce udzielającej pierwszej pomocy, która trafiła do szpitala z pęknięciem czaszki bo jakiś bezwartościowy śmieć celowo w nią brukiem rzucił.

Skąd Ty to bierzesz? Jakiekolwiek źródło czy radosna twórczość mitomana?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by kazow
no chyba ze ktos chce dziecko przyzwyczajac, ale tak to moze royalflush zacznij dziecko bic codziennie w ramach przyzwyczajania do zycia, alba wrzucaj do lodowatej wody w ramach przygotowan do zimy

btw...gratuluje wam waszych rodzicow skoro was podobnie wychowywali
W Krakowie to chyba w ramach przyzwyczajania do życia to powinien od przedszkola zapisać na kursy filipińskiej sztuki walki nożem ;p Albo stworzyć prywatne przedszkole gdzie dzieci by śpiewały " Rachu, ciachu Cracovia w piachu" zamiast "poszła Karolinka do Gogolinka".

Wy swoje uczcie głupich odzywek, zarozumialstwa i megalomani, nie zapomnijcie żeby we wczesnych fazach zawsze miało się czym pochwalić przed swoimi towarzyszami w szkole, na pewno będzie miało bardzo bujne życie towarzyskie, czasami go splują koledzy z klasy jak się rozgada, a swe najlepsze przyjaźnie będzie kojarzył z jakimiś fagasem ze studiów, który mu imponował farmazonami o swojej pozycji społecznej oraz przyszłości jadąc autobusem na uczelnie laugh Wtedy poczuje że żyje laugh


Kameleon #4958978 06/10/2011 18:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Dzis czarny dzien w historii TVN i GW smirk

Na pogrzebie w Zielonej Gorze nie bylo zadnej zadymy ... a tyle bylo nadziei na tania sensacje tuz przed samymi wyborami ...

Juz widzialem te spoty wyborcze latajacych zniczy z podpisem "Oni pojda na wybory a TY "

Ech ... poleca glowy w redakcyjnych gownach ... ech ... znow trzeba siegnac po niesmiertelna zadyme w Bydgoszczy ... ona zawsze pospieszy na ratunek zawiedzionym hienom ...

Piostar #4958990 06/10/2011 18:32
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ale trzeba mieć pusto w głowie aby sądzić, że komuś przeszkadza... brak zadym.

No i bardzo ładnie, tak powinno być zawsze i wszędzie. A teraz idź to powiedz do tej policjantki leżącej w szpitalu z rozwaloną głową...

Conrad #4958993 06/10/2011 18:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Ale trzeba mieć pusto w głowie aby sądzić, że komuś przeszkadza... brak zadym.

No i bardzo ładnie, tak powinno być zawsze i wszędzie. A teraz idź to powiedz do tej policjantki leżącej w szpitalu z rozwaloną głową...
a Ty idz powiedz rodzinie zmarłego kibica, że za szybko biegł po drodze i zabił się o lusterko

Piostar #4959002 06/10/2011 18:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
On sam sobie winien, nawalony przebiegał przez 4-pasmówkę. Gdyby nie był kompletnie nawalony to by chyba spojrzał czy coś jedzie, czyż nie?

Policjantka dostała zaś celowo brukiem w łeb. Jak nie kumasz różnicy to trudno, nikt Ci nie pomoże.

Piostar #4959009 06/10/2011 18:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Dziwne jest, że praktycznie wszystko wiadomo jest jak i gdzie poruszał się ten kibic. A prędkość samochodu policyjnego wciąż nie jest ustalona. Ba...mylą się nawet w tym czy jechali na interwencje czy wracali ze służby ale już można poczytać, że nawalony bandyta wbiegł staranować policje.

Piostar #4959051 06/10/2011 19:00
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
Dołączył: Feb 2005
Posty: 868
Nie wiesz że prędkość policyjnego samochodu nie zostanie ustalona nigdy! Przecież wzburzona horda kiboli obrzuciła miejsce hamowania kamieniami, które to starły ewentualne ślady a następnie zadeptała je ostatecznie na wieki wieków amen.

Conrad #4959110 06/10/2011 19:20
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Conrad
On sam sobie winien, nawalony przebiegał przez 4-pasmówkę. Gdyby nie był kompletnie nawalony to by chyba spojrzał czy coś jedzie, czyż nie?

Policjantka dostała zaś celowo brukiem w łeb. Jak nie kumasz różnicy to trudno, nikt Ci nie pomoże.

A ty wierzysz mediom że miał tyle promila ?

Piostar #4959125 06/10/2011 19:24
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Czyli przechodzimy teraz na teorię spiskową, że gościu był trzeźwy i ktoś podstawił fiołkę z krwią jakiegoś pobliskiego lumpa leżącego na ławce? cool

Tylko jak w takim razie wleciał pod samochód?

Piostar #4959127 06/10/2011 19:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Jeszcze trochę i zrobią z faceta alkoholika, który wtoczył się pod stojące auto z policją.

Conrad #4959130 06/10/2011 19:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Conrad
Czyli przechodzimy teraz na teorię spiskową, że gościu był trzeźwy i ktoś podstawił fiołkę z krwią jakiegoś pobliskiego lumpa leżącego na ławce? cool

Tylko jak w takim razie wleciał pod samochód?
zapomniałeś stwierdzić, że to Kaczyński "zmusił" kibola do wtargnięcia na jezdnie wink

Piostar #4959136 06/10/2011 19:29
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
To Ty tu szukasz teorii spiskowych, zapomniałeś dodać że to Tusk go "wepchnął" pod auto. smile

Nieporównywalnie bardziej mi szkoda policjantki, która dostała kamulcem w głowę od jakiegoś tchórzliwego, bezwartościowego śmiecia. Bo to nie był przypadek.

Piostar #4959142 06/10/2011 19:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Nie twierdzę, że policjantka dostała zasłużenie ale to inna sprawa. Chce aby wszystko było wyjaśnione a teraz śmierć młodego faceta jest zepchnięta na bok bo "ważniejsze" jest to co się działo po tej tragedii.

Conrad #4959200 06/10/2011 19:44
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Conrad
Czyli przechodzimy teraz na teorię spiskową, że gościu był trzeźwy i ktoś podstawił fiołkę z krwią jakiegoś pobliskiego lumpa leżącego na ławce? cool

Tylko jak w takim razie wleciał pod samochód?
To jakby np w Forbesie napisali że hmmm Lupus jest najbogatszym Polakiem też byś uwierzył ?

Piostar #4959219 06/10/2011 19:51
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Ja się zastanawiam jak można wbiec na jadący samochód tak, żeby trafić głową w lusterko i się nawet od samochodu nie odbić?
Równie dobrze mogło być tak że chciał przejść przez ulice, stał na jezdni czekając aż samochód przejedzie, a znając zapędy tych kurew mogli chcieć mu napędzić stracha przejeżdżając blisko jego i tak się skończyło.Monitoring oczywiście nic nie zapisuje jeżeli sprawa się tyczy pewnych organów, naoczni świadkowie to oczywiście najbardziej wiarygodny organ któremu sąd wierzy na pierwszym miejscu.Miał 2.5 promila we krwi to jeszcze nie znaczy że był tak najebany że nie miał kontaktu z ziemią.

Strona 9 z 22 1 2 7 8 9 10 11 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1