Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 47 1 2 21 22 23 24 25 46 47
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by tronk
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by tronk
ljuba skonczy gdzies 3h singiel + cilic tez swoj mecz najbidniej 2h, lindstedy moga to wykorzystac hmm

Przecież jutro grają confused

nie popatrzylem a faktycznie, to troche lipa ale jak choc jeden z nich awansuje w singlu to debla moze odpuscic przyklad berdycha

O nie, nie. Dla mnie debel Cilic/Ljuba to jutrzejszy bet dnia smile Zwłaszcza, że są dogiem, a prezentuja sie fantystycznie tutaj razem.

Flavia +1,5 aplauz załatwiłaś to po mistrzowsku smile

Bonus: Unibet
Wolf #4960842 07/10/2011 17:01
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by OuLuBack
Korwin boks


Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce

Przykłady.


np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by fcbialas
Ferrer @1.55 piwo

Dokładnie tyle było na otwarciu piwo potem duże spadki nawet do 1.33

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by tronk
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by tronk
ljuba skonczy gdzies 3h singiel + cilic tez swoj mecz najbidniej 2h, lindstedy moga to wykorzystac hmm

Przecież jutro grają confused

nie popatrzylem a faktycznie, to troche lipa ale jak choc jeden z nich awansuje w singlu to debla moze odpuscic przyklad berdycha

O nie, nie. Dla mnie debel Cilic/Ljuba to jutrzejszy bet dnia smile Zwłaszcza, że są dogiem, a prezentuja sie fantystycznie tutaj razem.

Flavia +1,5 aplauz załatwiłaś to po mistrzowsku smile

dogiem minimalnym

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Teraz tylko bez kreczu u Flavii :modli:

Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by OuLuBack
Korwin boks


Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce

Przykłady.


np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył.

Bo? Jakby w Norwegii był taki przepis to nie było tej masakry z rąk Breivika bo jakby wszyscy mieli broń to by go odpalili po tym jak zabił 2-3 gości. A tak to gość sobie strzelał jak do kaczek.

Kto chce zabić to sobie załatwi broń, żaden problem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by Wolf
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by OuLuBack
Korwin boks


Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce

Przykłady.


np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył.

Dlaczego pomysł z bronią to głupota?Moim zdaniem zakaz posiadania broni palnej ingeruje w wolność obywatela

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Originally Posted by OuLuBack
Originally Posted by MistrzAA
Originally Posted by OuLuBack
Korwin boks


Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce



Buahaha jak jestes za pisem lub po to jak masz pisac ?:) prawda jest taka ze pis lub po nie moga wygrac!


Nie jestem za nikim, kto by nie rządził to moje zycie się przez to wgl nie zmieni.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,595
Likes: 10
Moim zdaniem nawet w ciągu 100 lat nic się tu nie zmieni , dlatego trzeba ogrywać buka aż nazbiera się na chatkę na palach gdzieś na malediwach smile i wyjeżdżać stąd jak najszybciej
[Linked Image]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Teraz tylko bez kreczu u Flavii :modli:

Spoko, Flavia najwyżej puści pawika koło chłopca do podawania piłek i dalej jazda grin

Wolf #4960853 07/10/2011 17:06
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by Wolf
Bo? Jakby w Norwegii był taki przepis to nie było tej masakry z rąk Breivika bo jakby wszyscy mieli broń to by go odpalili po tym jak zabił 2-3 gości. A tak to gość sobie strzelał jak do kaczek.

Kto chce zabić to sobie załatwi broń, żaden problem.

a omyslales ze jakby ron byla swobodna byloby 20tu aru takch Breivikow i liczba ofiar bylaby rowna ?

Wolf #4960854 07/10/2011 17:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791

Przykłady.[/quote]

np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył. [/quote]

Bo? Jakby w Norwegii był taki przepis to nie było tej masakry z rąk Breivika bo jakby wszyscy mieli broń to by go odpalili po tym jak zabił 2-3 gości. A tak to gość sobie strzelał jak do kaczek.

Kto chce zabić to sobie załatwi broń, żaden problem.[/quote]

samoobrona lub obrona spoleczenstwa to inna sprawa

taki atak to 1 na 1000 z zdenerwoanie kowalskiego to jak 10000:1

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Dalsza dyskusja o polityce w tym temacie poskutkuje banem na kilka godzin...

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Załatwić sobie broń to nie taka prosta sprawa jak sie nie ktorym wydaje, jeśli ktoś uważa ze pomysł Korwina z pozwoleniem na posiadanie broni jest mądre, to gratuluje głupoty, przykład Breivika jest bez sensu, zobacz ile podobnych przypadków bylo w szkolach w Stanach... tam do broni jest dostęp

Czasami mądrze gada Korwin ale to z bronia... jest chore

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Ljuba 3bp no musisz to wykorzystac boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Chvojka+ Safwat @2.1

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
no tylko 1 zostal Ljuba nie rob scen boks

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Ljubaaaaaaaaaaaa na pelnej do konca trzymaj boks

Dołączył: Jul 2006
Posty: 324
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 324
Pushniacki jaka bezradna

Strona 23 z 47 1 2 21 22 23 24 25 46 47

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1