|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ljuba skonczy gdzies 3h singiel + cilic tez swoj mecz najbidniej 2h, lindstedy moga to wykorzystac  Przecież jutro grają  nie popatrzylem a faktycznie, to troche lipa ale jak choc jeden z nich awansuje w singlu to debla moze odpuscic przyklad berdycha O nie, nie. Dla mnie debel Cilic/Ljuba to jutrzejszy bet dnia  Zwłaszcza, że są dogiem, a prezentuja sie fantystycznie tutaj razem. Flavia +1,5  załatwiłaś to po mistrzowsku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Korwin  Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce Przykłady. np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Ferrer @1.55  Dokładnie tyle było na otwarciu  potem duże spadki nawet do 1.33
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ljuba skonczy gdzies 3h singiel + cilic tez swoj mecz najbidniej 2h, lindstedy moga to wykorzystac  Przecież jutro grają  nie popatrzylem a faktycznie, to troche lipa ale jak choc jeden z nich awansuje w singlu to debla moze odpuscic przyklad berdycha O nie, nie. Dla mnie debel Cilic/Ljuba to jutrzejszy bet dnia  Zwłaszcza, że są dogiem, a prezentuja sie fantystycznie tutaj razem. Flavia +1,5  załatwiłaś to po mistrzowsku  dogiem minimalnym
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Teraz tylko bez kreczu u Flavii :modli:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Korwin  Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce Przykłady. np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył. Bo? Jakby w Norwegii był taki przepis to nie było tej masakry z rąk Breivika bo jakby wszyscy mieli broń to by go odpalili po tym jak zabił 2-3 gości. A tak to gość sobie strzelał jak do kaczek. Kto chce zabić to sobie załatwi broń, żaden problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590 Likes: 10 |
Korwin  Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce Przykłady. np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył. Dlaczego pomysł z bronią to głupota?Moim zdaniem zakaz posiadania broni palnej ingeruje w wolność obywatela
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Korwin  Przecież on gada takie bzdety, i nierealne rzeczy że smiać się chce Buahaha jak jestes za pisem lub po to jak masz pisac ?:) prawda jest taka ze pis lub po nie moga wygrac! Nie jestem za nikim, kto by nie rządził to moje zycie się przez to wgl nie zmieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590 Likes: 10 |
Moim zdaniem nawet w ciągu 100 lat nic się tu nie zmieni , dlatego trzeba ogrywać buka aż nazbiera się na chatkę na palach gdzieś na malediwach  i wyjeżdżać stąd jak najszybciej [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Teraz tylko bez kreczu u Flavii :modli: Spoko, Flavia najwyżej puści pawika koło chłopca do podawania piłek i dalej jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Bo? Jakby w Norwegii był taki przepis to nie było tej masakry z rąk Breivika bo jakby wszyscy mieli broń to by go odpalili po tym jak zabił 2-3 gości. A tak to gość sobie strzelał jak do kaczek.
Kto chce zabić to sobie załatwi broń, żaden problem. a omyslales ze jakby ron byla swobodna byloby 20tu aru takch Breivikow i liczba ofiar bylaby rowna ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Przykłady.[/quote]
np: ten pomysl z bronią najgłupszy jaki kiedykolwiek slyszałem od polityka, zresztą nie ma o czym dyskutować może 1% bedzie miał, nigdy w Polityce nic nie będzie znaczył. [/quote]
Bo? Jakby w Norwegii był taki przepis to nie było tej masakry z rąk Breivika bo jakby wszyscy mieli broń to by go odpalili po tym jak zabił 2-3 gości. A tak to gość sobie strzelał jak do kaczek.
Kto chce zabić to sobie załatwi broń, żaden problem.[/quote]
samoobrona lub obrona spoleczenstwa to inna sprawa
taki atak to 1 na 1000 z zdenerwoanie kowalskiego to jak 10000:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Dalsza dyskusja o polityce w tym temacie poskutkuje banem na kilka godzin...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Załatwić sobie broń to nie taka prosta sprawa jak sie nie ktorym wydaje, jeśli ktoś uważa ze pomysł Korwina z pozwoleniem na posiadanie broni jest mądre, to gratuluje głupoty, przykład Breivika jest bez sensu, zobacz ile podobnych przypadków bylo w szkolach w Stanach... tam do broni jest dostęp
Czasami mądrze gada Korwin ale to z bronia... jest chore
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Ljuba 3bp no musisz to wykorzystac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
no tylko 1 zostal Ljuba nie rob scen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Ljubaaaaaaaaaaaa na pelnej do konca trzymaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 324 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|