|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Czyli przechodzimy teraz na teorię spiskową, że gościu był trzeźwy i ktoś podstawił fiołkę z krwią jakiegoś pobliskiego lumpa leżącego na ławce?  Tylko jak w takim razie wleciał pod samochód? To jakby np w Forbesie napisali że hmmm Lupus jest najbogatszym Polakiem też byś uwierzył ? Condrad czekam na odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie sądziłem, że piszesz na poważnie... Forbes pisze, że Lupus jest najbogatszym Polakiem. A tak nie jest, i Lupek może to potwierdzić.  Czyli jeśli jakieś media podadzą do wiadomości, że zbadano krew i ktoś miał prawie 3 promile w sobie, to według Twojej analogii nie zrobiono tych badań i/lub nie wyszło tam prawie 3 promile, czyli cała sprawa tego badania to fałsz od strony reporterskiej i nie miały one miejsca lub oficjalny wynik był inny? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Nie sądziłem, że piszesz na poważnie... Forbes pisze, że Lupus jest najbogatszym Polakiem. A tak nie jest, i Lupek może to potwierdzić.  Czyli jeśli jakieś media podadzą do wiadomości, że zbadano krew i ktoś miał prawie 3 promile w sobie, to według Twojej analogii nie zrobiono tych badań i/lub nie wyszło tam prawie 3 promile, czyli cała sprawa tego badania to fałsz od strony reporterskiej i nie miały one miejsca lub oficjalny wynik był inny?  Ty w ogóle wiesz ile to jest trzy promile ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wystarczająco by mieć schrzanioną koordynację ruchów, czyli lepiej nie grać we Frogger'a własnym ciałem?
To jak, teraz zmieniasz argument, że to nie media tylko laboratorium kłamie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Nie sądziłem, że piszesz na poważnie... Forbes pisze, że Lupus jest najbogatszym Polakiem. A tak nie jest, i Lupek może to potwierdzić.  Czyli jeśli jakieś media podadzą do wiadomości, że zbadano krew i ktoś miał prawie 3 promile w sobie, to według Twojej analogii nie zrobiono tych badań i/lub nie wyszło tam prawie 3 promile, czyli cała sprawa tego badania to fałsz od strony reporterskiej i nie miały one miejsca lub oficjalny wynik był inny?  Ty w ogóle wiesz ile to jest trzy promile ? Po 2 piwach zaraz po spożyciu jesteś wstanie dmuchnąć promila 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Wystarczająco by mieć schrzanioną koordynację ruchów, czyli lepiej nie grać we Frogger'a własnym ciałem?
To jak, teraz zmieniasz argument, że to nie media tylko laboratorium kłamie? Widziałeś te wyniki ? Czy wyczytałeś w gazecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie byłem osobiście w tym laboratorium i nie rozmawiałem tam z pracownikami jeśli o to pytasz.
Rozumiem, że uważasz że te badanie krwi w ogóle nie zostało przeprowadzone, tak, że nigdy nawet do niego nie doszło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713 |
Nie byłem osobiście w tym laboratorium i nie rozmawiałem tam z pracownikami jeśli o to pytasz.
Rozumiem, że uważasz że te badanie krwi w ogóle nie zostało przeprowadzone, tak, że nigdy nawet do niego nie doszło? Rozumiem że jesteś tak zapatrzony w media i w politykę że nic w innego nie wierzysz . Nie mówię że nie doszło. Teraz wszystko można załatwić nawet te 3 promile na papierku to jest XXI wiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
frekwencja znacznie poniżej oczekiwań [ stadiony.net] "Komentarz Stadiony.net: Rady pana Richardsa powinny bezapelacyjnie zostać wzięte pod uwagę. Trzeba jednak pamiętać, że polska piłka to znacznie niższy poziom niż angielska. I trudno, by wszyscy chętni zostali zwabieni na mecze Ekstraklasy wyłącznie dzięki piłkarzom. Stąd władze naszej ligi powinny dbać o to, by inne aspekty widowiska sportowego nadal przyciągały na stadiony. Dlaczego liga nie jest tak przyciągająca jakby Ekstraklasa SA tego sobie życzyła? Za przykład niech posłużą Kielce. Problem tamtejszych kibiców poruszył już „Futbol News”. Na Koronie grzywny bądź zakazy stadionowe otrzymuje się za wypowiadanie wulgarnych słów, a nawet… zmianę miejsca oglądania meczu. Fani karani są przez obecnych na obiekcie policjantów. Klub zaniechał interwencji i zostawił niejako swoich klientów samym sobie. Zarząd klubu powinien się więc cieszyć, że mimo zaistniałych uwarunkowań i tak gromadzą na trybunach 6000-9000 ludzi. Stolica świętokrzyskiego to nie jedyny przykład nękania kibiców przez służby porządku publicznego, tam jednak tendencja spadkowa jest najbardziej wyraźna. Najciekawszym przypadkiem są jednak mecze Lecha. W Poznaniu w wyniku protestu fanów „Kolejorza” frekwencja zmniejszyła się głównie… na sektorach zajmowanych przez mniej zagorzałych fanów. Casus wielkopolski ukazuje nam zatem, że ludzie przychodzą nierzadko na polski stadion m.in. dla atmosfery. I to nie tylko po to, by ją tworzyć, ale także by przeżywać widowisko okraszone zagorzałym dopingiem czy efektownymi oprawami. Rząd i jego aparat policyjny sprawia wrażenie, jakby zniknięcie ze stadionów dopingujących, zaangażowanych fanów było im na rękę. Wielu z nich jest obecnie zatrzymywanych. Trudno polemizować z takimi działaniami, jak aresztowania osób oskarżanych o rozboje, jednak warto zauważyć, iż przeważnie powody są inne. Np. prowadzenie dopingu w nieodpowiedni sposób, wznoszenie haseł politycznych, wywieszanie transparentów „niezgodnych z regulaminem”, etc. Przeciwko temu m.in. protestują kibice Lecha i to też zniechęca potencjalnych bywalców spotkań Ekstraklasy. Zatrzymania dotyczą wąskiej grupy osób, więc póki co same w sobie nie odstraszą szerszych części społeczeństwa, odstraszy natomiast protest kolejnej grupy kibicowskiej. Podsumowując – problemem polskich stadionów będą nadmiernie skrupulatne zachowania policjantów i sytuacja polityczna, jaka wytworzyła się po wydarzeniach bydgoskich z maja 2011 roku. Wojna rządu z kibicami pozytywnie sankcjonuje policyjną nadgorliwość. Ta przejawia się na coraz większej liczbie polskich aren. Trzeba podkreślić, że nawet w teatrze zajęcie innego miejsca niż widoczne na bilecie, nie dziwi nikogo, o ile sala jest wypełniona jedynie do połowy. Władze próbują wdrożyć ściśle określony model zachowań podczas rozgrywania pojedynków piłkarskich, tj. zajmowanie jednego możliwego miejsca, zakaz przeklinania, itp. O tym wiedzą wszyscy. Natomiast media, np. „Rzeczpospolita”, nie analizują spadku frekwencji pod tym kątem. Dlaczego? Może autorzy na mecze nie chodzą? Może więc czas zacząć." świetny komentarz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
przejdz sie kiedys obok stadionu mam nadzieje ze Cie zawina i pomyla z kibolem, dojebia Ci na komisariacie i troche zmadrzejesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
nie zesraj się baranie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Zwolennicy Palikota już nie mogą się doczekać otwarcia tęczowej trybuny na nowych stadionach , po wynikach wyborów widać że będą one szczelnie wypełnione.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Trochę śmieszna wypowiedź, biorąc pod uwagę że wiadomo który przywódca partii politycznej jest gejem. Poza tym cześć Kura, zrelaksowałeś się trochę w ten weekend? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Klatka dla wyznawców moherowych też będzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Poza tym cześć Kura, zrelaksowałeś się trochę w ten weekend?  tak - odpoczynek od mecz.pl naprawdę działa uspokająco na nerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
malutenki czlowieczek do nory hop hop
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Klatka dla wyznawców moherowych też będzie? hunter i ty na Palikota głosowałeś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Kura.... akurat nietrafiony post....
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|