|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Wygrała 2 turnieje w ciągu dwóch tygodni!
Czym Ty możesz się pochwalić ?? dwa bany w dwa tygodnie  dobre  dobre by bylo, jakby pokrywalo sie z prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Wygrała 2 turnieje w ciągu dwóch tygodni!
Czym Ty możesz się pochwalić ?? dwa bany w dwa tygodnie  i dowiedzial sie jak ma na imie pietrus z nba  z tym pietrus to juz wyskoczyles jak filip z konopi  no jak toz wymieniamy twoje sukcesy czy juz zapomniałęs ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
no to tak wchodze na eurosport : tekst o sukcesie Agi na pelnym ekranie
wp: maly teskt pod glowna informacja o smierci rosjanina... onet i interia wyroznili ladnie
wp.pl jednak ssie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe. Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glosMyslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
thunder@ nie zalapales, stary ja nie jestem jakims chorym maniakiem koszykowki swoje zycie prywatne i zajecia tez mam, wylecialo mi z glowy jego imie brata florenta a ty wielkie halo, dramat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe. Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glosMyslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu czaje hahaha 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
no to tak wchodze na eurosport : tekst o sukcesie Agi na pelnym ekranie
wp: maly teskt pod glowna informacja o smierci rosjanina... onet i interia wyroznili ladnie
wp.pl jednak ssie ale tylko na ES pl na US czy GB Vettel rządzi na głównej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe. Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glosMyslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu Nie czytaja ludzie bo im sie nie chce poswiecic dwóch minut, zreszta ta instrukcja na samym dole mała tczcionka, powinno byc umieszczone u góry i troche większe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Benek odłamał na 5:5 i teraz znowu 0:30 :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
no to tak wchodze na eurosport : tekst o sukcesie Agi na pelnym ekranie
wp: maly teskt pod glowna informacja o smierci rosjanina... onet i interia wyroznili ladnie
wp.pl jednak ssie ale tylko na ES pl na US czy GB Vettel rządzi na głównej no ale chodzi o nasze rodzime, wiedza polakow o tenisie lezy i kwiczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
wszyscy tu juz o wyborach ale co wam napisze to napisze, ale jak ta Petka mogla tak zmascic przy 0-30 i 3-4* ?! No jak...heh...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367 |
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe. Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glosMyslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu tez byłem jeszcze przed 8, i pytali sie mnie czy wiem jak głosować, widać u mnie trafiłem jakichś bardziej uczynnych członków komisji 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe. Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glosMyslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu Nie czytaja ludzie bo im sie nie chce poswiecic dwóch minut, zreszta ta instrukcja na samym dole mała tczcionka, powinno byc umieszczone u góry i troche większe. Dokladnie, po fakcie tez rozmawialem z kumplem to mowil ze to powinnien byc byczy napis
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
wszyscy tu juz o wyborach ale co wam napisze to napisze, ale jak ta Petka mogla tak zmascic przy 0-30 i 3-4* ?! No jak...heh... gdyby to jeszcze Aga wtedy grala dobrze, Petka wszystko spieprzyla w tak latwy sposob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
dzisiaj dzień bajka, wszystko powchodziło, i single i dubelek, tak się kasa na koncie śmiesznie ułożyła że jest końcówka 60.60  no to się pobawię i poślę 3 rakiety z kursami min 10 po 20.20 każdy  macie jakieś ciekawe pomysły na dziś jeszcze z takich kursików ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
benka zagralem przy 2-3 za 3,5 szkoda bo przy 4-5 bylo 7  Benetoo po mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Benek 6:5*
Jak na chelenger to finał na wysokim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe. Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glosMyslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu Nie czytaja ludzie bo im sie nie chce poswiecic dwóch minut, zreszta ta instrukcja na samym dole mała tczcionka, powinno byc umieszczone u góry i troche większe. Dokladnie, po fakcie tez rozmawialem z kumplem to mowil ze to powinnien byc byczy napis jak ja byłem to ludzie sprawiali wrażenie że wiedza o co tam chodzi  ale kto wie  może celowo ktoś zaznaczył wszystkie,,,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Benek 6:5*
Jak na chelenger to finał na wysokim poziomie. no dobrze graja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|