Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 59 1 2 44 45 46 47 48 58 59
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by sergiush
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Rafik 25
Wygrała 2 turnieje w ciągu dwóch tygodni!

Czym Ty możesz się pochwalić ??

dwa bany w dwa tygodnie laugh
dobre laugh wink

dobre by bylo, jakby pokrywalo sie z prawda wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by tronk
Originally Posted by thunder7
Originally Posted by Goget
Originally Posted by Rafik 25
Wygrała 2 turnieje w ciągu dwóch tygodni!

Czym Ty możesz się pochwalić ??

dwa bany w dwa tygodnie laugh


i dowiedzial sie jak ma na imie pietrus z nba laugh

z tym pietrus to juz wyskoczyles jak filip z konopi laugh


no jak toz wymieniamy twoje sukcesy czy juz zapomniałęs ? laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
no to tak wchodze na eurosport : tekst o sukcesie Agi na pelnym ekranie

wp: maly teskt pod glowna informacja o smierci rosjanina...
onet i interia wyroznili ladnie



wp.pl jednak ssie

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe.

Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glos

Myslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu

laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
thunder@

nie zalapales, stary ja nie jestem jakims chorym maniakiem koszykowki swoje zycie prywatne i zajecia tez mam, wylecialo mi z glowy jego imie brata florenta a ty wielkie halo, dramat blush

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Hellraiser
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe.

Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glos

Myslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu

laugh

czaje hahaha laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Originally Posted by Damianho
no to tak wchodze na eurosport : tekst o sukcesie Agi na pelnym ekranie

wp: maly teskt pod glowna informacja o smierci rosjanina...
onet i interia wyroznili ladnie



wp.pl jednak ssie
ale tylko na ES pl na US czy GB Vettel rządzi na głównej

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by Hellraiser
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe.

Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glos

Myslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu

laugh
Nie czytaja ludzie bo im sie nie chce poswiecic dwóch minut, zreszta ta instrukcja na samym dole mała tczcionka, powinno byc umieszczone u góry i troche większe.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Benek odłamał na 5:5 i teraz znowu 0:30 :/

alfa #4965258 09/10/2011 21:43
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by alfa
Originally Posted by Damianho
no to tak wchodze na eurosport : tekst o sukcesie Agi na pelnym ekranie

wp: maly teskt pod glowna informacja o smierci rosjanina...
onet i interia wyroznili ladnie



wp.pl jednak ssie
ale tylko na ES pl na US czy GB Vettel rządzi na głównej


no ale chodzi o nasze rodzime, wiedza polakow o tenisie lezy i kwiczy

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
wszyscy tu juz o wyborach ale co wam napisze to napisze, ale jak ta Petka mogla tak zmascic przy 0-30 i 3-4* ?! No jak...heh...

Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Originally Posted by Hellraiser
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe.

Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glos

Myslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu

laugh
tez byłem jeszcze przed 8, i pytali sie mnie czy wiem jak głosować, widać u mnie trafiłem jakichś bardziej uczynnych członków komisji laugh

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by Hellraiser
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe.

Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glos

Myslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu

laugh
Nie czytaja ludzie bo im sie nie chce poswiecic dwóch minut, zreszta ta instrukcja na samym dole mała tczcionka, powinno byc umieszczone u góry i troche większe.

Dokladnie, po fakcie tez rozmawialem z kumplem to mowil ze to powinnien byc byczy napis

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Benen dawaj na 6:5!!

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by PetePistol
wszyscy tu juz o wyborach ale co wam napisze to napisze, ale jak ta Petka mogla tak zmascic przy 0-30 i 3-4* ?! No jak...heh...

gdyby to jeszcze Aga wtedy grala dobrze, Petka wszystko spieprzyla w tak latwy sposob.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
dzisiaj dzień bajka, wszystko powchodziło, i single i dubelek, tak się kasa na koncie śmiesznie ułożyła że jest końcówka 60.60 wink
no to się pobawię i poślę 3 rakiety z kursami min 10 po 20.20 każdy wink macie jakieś ciekawe pomysły na dziś jeszcze z takich kursików ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Originally Posted by M@rcin
Benen dawaj na 6:5!!
benka zagralem przy 2-3 za 3,5
szkoda bo przy 4-5 bylo 7 tongue
Benetoo po mecz boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Benek 6:5*

Jak na chelenger to finał na wysokim poziomie.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Hellraiser
Originally Posted by M@rcin
Originally Posted by Hellraiser
Bylem dzisiaj glosowac, nie bede tutaj gadal za kim jestem, bylem etc tylko jedna prawde jakie nasze spoleczenstwo jest tempe.

Biala karta ma 8 str. kazda strona to inna partia i mamy tylko jeden glos

Myslalem ze kazdy to wie, lecz jednak duzo ludzi zaznacza X na kazdej stronie myslalem ze pekne ze smiechu

laugh
Nie czytaja ludzie bo im sie nie chce poswiecic dwóch minut, zreszta ta instrukcja na samym dole mała tczcionka, powinno byc umieszczone u góry i troche większe.

Dokladnie, po fakcie tez rozmawialem z kumplem to mowil ze to powinnien byc byczy napis
jak ja byłem to ludzie sprawiali wrażenie że wiedza o co tam chodzi laugh ale kto wie wink może celowo ktoś zaznaczył wszystkie,,,

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Originally Posted by M@rcin
Benek 6:5*

Jak na chelenger to finał na wysokim poziomie.
no dobrze graja

Strona 46 z 59 1 2 44 45 46 47 48 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1