|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
wystarczylo wygrac jedną pilke, nie tylko przywalic co rozegrac ją taktycznie.. Petkovic rozgrywająca piłke "taktycznie" z Radwańską. Na pewno zdobyłaby punkt. Wy czytacie co piszecie? no zagrala te dwa punkty bez glowy.petka gra ryzykownie ale nie bez zadnego zmyslu taktycznego.przynajmniej tak dzisiaj momentami wygladala.przegrala to wg mnie na wlasne zyczenie i tyle ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
uwazaj zlamanie ciszy wyborczej kara  i to niemałą  wystarczy ip  ---- Ta jego IP już wysłane do Kapicy 
Last edited by Goget; 09/10/2011 22:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
przegral na wlasne zyczenie..... powinien to skonczyc w dwóch setach kontrowałes Berlocqa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
no zagrala te dwa punkty bez glowy.petka gra ryzykownie ale nie bez zadnego zmyslu taktycznego.przynajmniej tak dzisiaj momentami wygladala.przegrala to wg mnie na wlasne zyczenie i tyle ;/ Ale przecież jakby się bawiła w przebijanke to by ją Radwańska zjadła i pisałbyś że przecież "powinna ryzykować bo tak grając była z góry skazana na porażke".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Petke tylko te atomowe returny trzymały w grze w trzecim secie. W wymianach była ośmieszana zazwyczaj przez wykończoną Polkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
przegral na wlasne zyczenie..... powinien to skonczyc w dwóch setach kontrowałes Berlocqa? nie , czekam na niego tylko tam deszcz ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
no zagrala te dwa punkty bez glowy.petka gra ryzykownie ale nie bez zadnego zmyslu taktycznego.przynajmniej tak dzisiaj momentami wygladala.przegrala to wg mnie na wlasne zyczenie i tyle ;/ Ale przecież jakby się bawiła w przebijanke to by ją Radwańska zjadła i pisałbyś że przecież "powinna ryzykować bo tak grając była z góry skazana na porażke". mozliwe, ale nie od dzis ogladam tenisa i przy 0-30 trzeba zagrac na maksymalnym skoncentrowaniu,a mialem wrazenie ze Petka myslala ze juz "samo sie przelamie". niewazne. przegrala i juz ;/ nie ma co nabijac postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
tylko zeby tego berlocqa na jutro nie przelozyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
[quote=PetePistol mozliwe, ale nie od dzis ogladam tenisa i przy 0-30 trzeba zagrac na maksymalnym skoncentrowaniu,a mialem wrazenie ze Petka myslala ze juz "samo sie przelamie". niewazne. przegrala i juz ;/ nie ma co nabijac postów. [/quote]
Możliwe, na koniec dodam, że należą się tez brawa za zmiane kierunku serwisu przy stanie 15-30 przez Radwańska. Totalnie to zaskoczyłą Petke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
Luc spróbuj zagrac Vive Kielce, @6 mozna złapać, na wyższe kursy nie mam pomysłu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Petke tylko te atomowe returny trzymały w grze w trzecim secie. W wymianach była ośmieszana zazwyczaj przez wykończoną Polkę. ja jakoś widziałem to trochę inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Luc spróbuj zagrac Vive Kielce, @6 mozna złapać, na wyższe kursy nie mam pomysłu. poszło całe 60 na turk telekom po kursie 2.5 ale dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
eh na Ukrainie na otwarcie stadionu Shakira a we Wrocku Dżordż Majkel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
Petke tylko te atomowe returny trzymały w grze w trzecim secie. W wymianach była ośmieszana zazwyczaj przez wykończoną Polkę. ja jakoś widziałem to trochę inaczej  ja tez  co do serwisu przy 15-30 to Petka powinna nie ustawiac sie po raz kolejny na skonczenie od razu ( mimo ze przynioslo jej to wczesniej wiele punktow ), ale odejsc troche dalej i przebic ze srednia sila pod nogi Agi albo dac jej po prostu popelnic blad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
hehe odpowiada i tak ten na kogo jest umowa za net na dane gospodarstwo domowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Luc spróbuj zagrac Vive Kielce, @6 mozna złapać, na wyższe kursy nie mam pomysłu. poszło całe 60 na turk telekom po kursie 2.5 ale dzieki To żeś wybrał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
hehe odpowiada i tak ten na kogo jest umowa za net na dane gospodarstwo domowe  z kafejki jakiejs netowej najlepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Luc spróbuj zagrac Vive Kielce, @6 mozna złapać, na wyższe kursy nie mam pomysłu. poszło całe 60 na turk telekom po kursie 2.5 ale dzieki To żeś wybrał  no dopiero 1 kwarta  dzis spory zarobek to choc 60 oddam jak należy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Luc spróbuj zagrac Vive Kielce, @6 mozna złapać, na wyższe kursy nie mam pomysłu. poszło całe 60 na turk telekom po kursie 2.5 ale dzieki To żeś wybrał  no dopiero 1 kwarta  dzis spory zarobek to choc 60 oddam jak należy  Jakieś Argumenty za Turk? Bo Efes aktualnie ma chyba najmocniejszą kadrę w Europie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|