Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 22 1 2 8 9 10 11 12 21 22
fenomen #4961661 08/10/2011 00:12
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by fenomen
Originally Posted by Conrad
Czyli przechodzimy teraz na teorię spiskową, że gościu był trzeźwy i ktoś podstawił fiołkę z krwią jakiegoś pobliskiego lumpa leżącego na ławce? cool

Tylko jak w takim razie wleciał pod samochód?
To jakby np w Forbesie napisali że hmmm Lupus jest najbogatszym Polakiem też byś uwierzył ?
Condrad czekam na odpowiedz

Bonus: Unibet
Piostar #4961779 08/10/2011 00:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie sądziłem, że piszesz na poważnie...

Forbes pisze, że Lupus jest najbogatszym Polakiem. A tak nie jest, i Lupek może to potwierdzić. wink

Czyli jeśli jakieś media podadzą do wiadomości, że zbadano krew i ktoś miał prawie 3 promile w sobie, to według Twojej analogii nie zrobiono tych badań i/lub nie wyszło tam prawie 3 promile, czyli cała sprawa tego badania to fałsz od strony reporterskiej i nie miały one miejsca lub oficjalny wynik był inny? cool

Conrad #4961793 08/10/2011 01:06
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Conrad
Nie sądziłem, że piszesz na poważnie...

Forbes pisze, że Lupus jest najbogatszym Polakiem. A tak nie jest, i Lupek może to potwierdzić. wink

Czyli jeśli jakieś media podadzą do wiadomości, że zbadano krew i ktoś miał prawie 3 promile w sobie, to według Twojej analogii nie zrobiono tych badań i/lub nie wyszło tam prawie 3 promile, czyli cała sprawa tego badania to fałsz od strony reporterskiej i nie miały one miejsca lub oficjalny wynik był inny? cool

Ty w ogóle wiesz ile to jest trzy promile ?

Piostar #4961838 08/10/2011 01:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wystarczająco by mieć schrzanioną koordynację ruchów, czyli lepiej nie grać we Frogger'a własnym ciałem?

To jak, teraz zmieniasz argument, że to nie media tylko laboratorium kłamie?

fenomen #4961921 08/10/2011 01:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Originally Posted by fenomen
Originally Posted by Conrad
Nie sądziłem, że piszesz na poważnie...

Forbes pisze, że Lupus jest najbogatszym Polakiem. A tak nie jest, i Lupek może to potwierdzić. wink

Czyli jeśli jakieś media podadzą do wiadomości, że zbadano krew i ktoś miał prawie 3 promile w sobie, to według Twojej analogii nie zrobiono tych badań i/lub nie wyszło tam prawie 3 promile, czyli cała sprawa tego badania to fałsz od strony reporterskiej i nie miały one miejsca lub oficjalny wynik był inny? cool

Ty w ogóle wiesz ile to jest trzy promile ?

Po 2 piwach zaraz po spożyciu jesteś wstanie dmuchnąć promila wink

Conrad #4962212 08/10/2011 02:56
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Conrad
Wystarczająco by mieć schrzanioną koordynację ruchów, czyli lepiej nie grać we Frogger'a własnym ciałem?

To jak, teraz zmieniasz argument, że to nie media tylko laboratorium kłamie?

Widziałeś te wyniki ? Czy wyczytałeś w gazecie ?

Piostar #4962360 08/10/2011 03:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie byłem osobiście w tym laboratorium i nie rozmawiałem tam z pracownikami jeśli o to pytasz.

Rozumiem, że uważasz że te badanie krwi w ogóle nie zostało przeprowadzone, tak, że nigdy nawet do niego nie doszło?

Conrad #4962464 08/10/2011 04:51
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
F
old hand
old hand
F Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 713
Originally Posted by Conrad
Nie byłem osobiście w tym laboratorium i nie rozmawiałem tam z pracownikami jeśli o to pytasz.

Rozumiem, że uważasz że te badanie krwi w ogóle nie zostało przeprowadzone, tak, że nigdy nawet do niego nie doszło?
Rozumiem że jesteś tak zapatrzony w media i w politykę że nic w innego nie wierzysz .
Nie mówię że nie doszło.
Teraz wszystko można załatwić nawet te 3 promile na papierku to jest XXI wiek

Piostar #4964216 09/10/2011 16:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
hura hura hura

Koszykarski ŁKS wczoraj rozgrywa pierwszy mecz w Ekstraklasie i na dzień dobry ogrywa Anwil. piwo

Fotorelacja z meczu! [lksfans.pl]

hura piwo

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
frekwencja znacznie poniżej oczekiwań [stadiony.net]

"Komentarz Stadiony.net: Rady pana Richardsa powinny bezapelacyjnie zostać wzięte pod uwagę. Trzeba jednak pamiętać, że polska piłka to znacznie niższy poziom niż angielska. I trudno, by wszyscy chętni zostali zwabieni na mecze Ekstraklasy wyłącznie dzięki piłkarzom. Stąd władze naszej ligi powinny dbać o to, by inne aspekty widowiska sportowego nadal przyciągały na stadiony.

Dlaczego liga nie jest tak przyciągająca jakby Ekstraklasa SA tego sobie życzyła? Za przykład niech posłużą Kielce. Problem tamtejszych kibiców poruszył już „Futbol News”. Na Koronie grzywny bądź zakazy stadionowe otrzymuje się za wypowiadanie wulgarnych słów, a nawet… zmianę miejsca oglądania meczu. Fani karani są przez obecnych na obiekcie policjantów. Klub zaniechał interwencji i zostawił niejako swoich klientów samym sobie. Zarząd klubu powinien się więc cieszyć, że mimo zaistniałych uwarunkowań i tak gromadzą na trybunach 6000-9000 ludzi. Stolica świętokrzyskiego to nie jedyny przykład nękania kibiców przez służby porządku publicznego, tam jednak tendencja spadkowa jest najbardziej wyraźna.

Najciekawszym przypadkiem są jednak mecze Lecha. W Poznaniu w wyniku protestu fanów „Kolejorza” frekwencja zmniejszyła się głównie… na sektorach zajmowanych przez mniej zagorzałych fanów. Casus wielkopolski ukazuje nam zatem, że ludzie przychodzą nierzadko na polski stadion m.in. dla atmosfery. I to nie tylko po to, by ją tworzyć, ale także by przeżywać widowisko okraszone zagorzałym dopingiem czy efektownymi oprawami.

Rząd i jego aparat policyjny sprawia wrażenie, jakby zniknięcie ze stadionów dopingujących, zaangażowanych fanów było im na rękę. Wielu z nich jest obecnie zatrzymywanych. Trudno polemizować z takimi działaniami, jak aresztowania osób oskarżanych o rozboje, jednak warto zauważyć, iż przeważnie powody są inne. Np. prowadzenie dopingu w nieodpowiedni sposób, wznoszenie haseł politycznych, wywieszanie transparentów „niezgodnych z regulaminem”, etc. Przeciwko temu m.in. protestują kibice Lecha i to też zniechęca potencjalnych bywalców spotkań Ekstraklasy. Zatrzymania dotyczą wąskiej grupy osób, więc póki co same w sobie nie odstraszą szerszych części społeczeństwa, odstraszy natomiast protest kolejnej grupy kibicowskiej.

Podsumowując – problemem polskich stadionów będą nadmiernie skrupulatne zachowania policjantów i sytuacja polityczna, jaka wytworzyła się po wydarzeniach bydgoskich z maja 2011 roku. Wojna rządu z kibicami pozytywnie sankcjonuje policyjną nadgorliwość. Ta przejawia się na coraz większej liczbie polskich aren. Trzeba podkreślić, że nawet w teatrze zajęcie innego miejsca niż widoczne na bilecie, nie dziwi nikogo, o ile sala jest wypełniona jedynie do połowy. Władze próbują wdrożyć ściśle określony model zachowań podczas rozgrywania pojedynków piłkarskich, tj. zajmowanie jednego możliwego miejsca, zakaz przeklinania, itp. O tym wiedzą wszyscy. Natomiast media, np. „Rzeczpospolita”, nie analizują spadku frekwencji pod tym kątem. Dlaczego? Może autorzy na mecze nie chodzą? Może więc czas zacząć."

świetny komentarz smile

Piostar #4966396 10/10/2011 15:42
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
addict
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 490
"Donald matole twój rząd obalą kibole"

laugh laugh laugh laugh laugh

Coś wam nie wyszło grin Donald kolejne 4 lata piwo

Mam nadzieje że mój głos oddany na Donalda nie będzie głosem zmarnowanym i w końcu teraz się rozprawi z kibolami, nie ważne czy zamykając stadiony czy w inny sposób, ale wynik PO pokazał jaka macie siłe przebicia wink

Piostar #4966401 10/10/2011 15:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
przejdz sie kiedys obok stadionu mam nadzieje ze Cie zawina i pomyla z kibolem, dojebia Ci na komisariacie i troche zmadrzejesz.

walczak #4966421 10/10/2011 15:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Originally Posted by walczak
"Donald matole twój rząd obalą kibole"

laugh laugh laugh laugh laugh

Coś wam nie wyszło grin Donald kolejne 4 lata piwo

Mam nadzieje że mój głos oddany na Donalda nie będzie głosem zmarnowanym i w końcu teraz się rozprawi z kibolami, nie ważne czy zamykając stadiony czy w inny sposób, ale wynik PO pokazał jaka macie siłe przebicia wink

nie zesraj się baranie smile

Piostar #4966556 10/10/2011 17:22
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Zwolennicy Palikota już nie mogą się doczekać otwarcia tęczowej trybuny na nowych stadionach , po wynikach wyborów widać że będą one szczelnie wypełnione.

Piostar #4966578 10/10/2011 17:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Trochę śmieszna wypowiedź, biorąc pod uwagę że wiadomo który przywódca partii politycznej jest gejem.

Poza tym cześć Kura, zrelaksowałeś się trochę w ten weekend? smile

Piostar #4966580 10/10/2011 17:39
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Klatka dla wyznawców moherowych też będzie?

Conrad #4966592 10/10/2011 17:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Conrad
Poza tym cześć Kura, zrelaksowałeś się trochę w ten weekend? smile

tak - odpoczynek od mecz.pl naprawdę działa uspokająco na nerwy smile

walczak #4966862 10/10/2011 20:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by walczak
"Donald matole twój rząd obalą kibole"

laugh laugh laugh laugh laugh

Coś wam nie wyszło grin Donald kolejne 4 lata piwo

Mam nadzieje że mój głos oddany na Donalda nie będzie głosem zmarnowanym i w końcu teraz się rozprawi z kibolami, nie ważne czy zamykając stadiony czy w inny sposób, ale wynik PO pokazał jaka macie siłe przebicia wink

malutenki czlowieczek do nory hop hop

hunters #4967173 10/10/2011 23:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by hunters
Klatka dla wyznawców moherowych też będzie?

hunter i ty na Palikota głosowałeś? shocked

Piostar #4967283 11/10/2011 00:57
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Kura.... akurat nietrafiony post....

Strona 10 z 22 1 2 8 9 10 11 12 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, Sensei), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1