|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Potrzebuję jakiś porządny film na wieczór a najlepiej Thriller coś w stylu Przylądek Strachu,Wyspa Tajemnic ewentualnie Rec -klimat,strach,akcja. No coś takiego żebym nie usnął ani się nie rozczulił  Oczywiście coś mniej znanego niż wyżej wymienione  film nie z tego gatunku ale bardzo dobrze sie oglada widzialem wczoraj i szybko czas minal prze tv Prawnik z Lincolna / Lincoln Lawyer, The na imdb Your rating: Ratings: 7.4/10 from 33,346 users na filmweb 7,7 ocena 5.390 głosów warto zerknac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Potrzebuję jakiś porządny film na wieczór a najlepiej Thriller coś w stylu Przylądek Strachu,Wyspa Tajemnic ewentualnie Rec -klimat,strach,akcja. No coś takiego żebym nie usnął ani się nie rozczulił  Oczywiście coś mniej znanego niż wyżej wymienione  Miłe martwe dziewczyny po kwadransie wyczes. bałkański dom zły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Potrzebuję jakiś porządny film na wieczór a najlepiej Thriller coś w stylu Przylądek Strachu,Wyspa Tajemnic ewentualnie Rec -klimat,strach,akcja. No coś takiego żebym nie usnął ani się nie rozczulił  Oczywiście coś mniej znanego niż wyżej wymienione  Miłe martwe dziewczyny po kwadransie wyczes. bałkański dom zły. ułaaa lepszej zachęty dać nie mogłeś  dzięki biorę się za to  zalayeta też dzięki  jutro przetestuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Panowie , prosze was a nawet błagam, dajcie mi jakis horror cos w stylu walki o przetrwanie w lesie cos w stylu zly skret itp, odrazu mowie ze pare tego gatunku ogladalem, ewentualnie o zombie typu 28 dni pozniej 28 tyg pozniej. Bardzo prosze o pomoc!! Chce cos mocnego zeby sie przetsraszyc , bo ogladam w sluchawkach dosc glosno.
Czekam na pomysly dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Panowie , prosze was a nawet błagam, dajcie mi jakis horror cos w stylu walki o przetrwanie w lesie cos w stylu zly skret itp, odrazu mowie ze pare tego gatunku ogladalem, ewentualnie o zombie typu 28 dni pozniej 28 tyg pozniej. Bardzo prosze o pomoc!! Chce cos mocnego zeby sie przetsraszyc , bo ogladam w sluchawkach dosc glosno.
Czekam na pomysly dzieki! sporo osob polecalo mi film Cold Fish, ponoc mocny w swoim gatunku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
po 65 no ewntualnie 56  no ale na to potrzeba im minimum 2kwart.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
o kurde pomysliłem tematy ,przez przypadek. Przepraszam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Panowie , prosze was a nawet błagam, dajcie mi jakis horror cos w stylu walki o przetrwanie w lesie cos w stylu zly skret itp, odrazu mowie ze pare tego gatunku ogladalem, ewentualnie o zombie typu 28 dni pozniej 28 tyg pozniej. Bardzo prosze o pomoc!! Chce cos mocnego zeby sie przetsraszyc , bo ogladam w sluchawkach dosc glosno.
Czekam na pomysly dzieki! Ogólnie wg mnie najstraszniejsze są horrory francuskie, tu taki temat znalazłem http://niezlekino.pl/2008/06/20/top-10-nowoczesnych-francuskich-horrorow jakiś czas temu leciał na C+ http://www.filmweb.pl/film/Blady+strach-2003-112202 - idealnie pasuje do twoich upodobań + ciekawe zakończenie swoją drogą w tym 1 linku to są horrory których raczej nie obejrzę, bo to dla psycholi np. to gówno http://www.filmweb.pl/film/Pod+moj%C4%85+sk%C3%B3r%C4%85-2002-104184 teaser pod nr 7 w 1 linku  (ale pewnie mało widziałem :))
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Gurotesuku (2009) horror jak w mordę strzelił, w dodatku japoński - tak więc atrakcje murowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Gurotesuku (2009) horror jak w mordę strzelił, w dodatku japoński - tak więc atrakcje murowane tu opis tego "dzieła" [ horror.com.pl] PS: on chciał się przestraszyć, a nie porzygać faktycznie mało widziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Gurotesuku (2009) horror jak w mordę strzelił, w dodatku japoński - tak więc atrakcje murowane tu opis tego "dzieła" [ horror.com.pl] PS: on chciał się przestraszyć, a nie porzygać faktycznie mało widziałem  eee. może by się jednak tylko przestraszył  chociaż są gorsze filmy niż ten swoją drogą to azjatyckie horrory są "pokręcone" to inne Krzyk 4 Miasto Śmierci Grave Encounters Labirynt strachu Przeklęta wyspa Zaciemnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Ok, dzieki panowie zaczne od Blady strach! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
22:55 tvn7 - 'Siedem' większość pewnie widziała ale może ktoś będzie chciał sobie odświeżyć  Film bardzo dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
À la folie... pas du tout (2002)
ma ktos dojdscie do tego filmu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
tutaj link http://www.filmweb.pl/film/Kocha...+Nie+kocha%21-2002-32566
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,699 |
Ktoś tu zachęcał do filmu "Miłe martwe dziewczyny". Fakt- klimat jest. Zadupie w Chorwacji jakich też wiele w Polsce. Ale podciągnąłbym to pod dramat obyczajowy z elementami. To nie jest ani thriller ani horror. Jednak i tak wart obejrzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Panowie , prosze was a nawet błagam, dajcie mi jakis horror cos w stylu walki o przetrwanie w lesie cos w stylu zly skret itp, odrazu mowie ze pare tego gatunku ogladalem, ewentualnie o zombie typu 28 dni pozniej 28 tyg pozniej. Bardzo prosze o pomoc!! Chce cos mocnego zeby sie przetsraszyc , bo ogladam w sluchawkach dosc glosno.
Czekam na pomysly dzieki! Rovdyr aka Manhunt , Wolf Creek , Evil Dead dwa pierwsze filmy, Blady Strach , Eden Lake itp. itd. Chcesz liste na priv?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|