|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego na zakwalifikowanie się Szwedów jest 1.28 w Unibecie? Awans jest pewny na 99.99 % czy się mylę? Lokata? przegrali z węgrami wiec wydaje mi sie ze przy takiej samej ilosci pkt bedą liczyc sie bezposrednie pojedynki wiec bedzie wtopa No przegrali 2-1 na wyjeździe, ale u siebie wygrali 2-0 to jak to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
bo awansuje druzyna z najwieksza iloscia pkt tez o ile sie nie myle maja 21 , z wszystkich grup jako druzyna z 2 miejsca maja najwiecej pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
myslicie ze zydostwo wygra z Malta?? Serbia wyglada ciekawie. jako czysta 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego na zakwalifikowanie się Szwedów jest 1.28 w Unibecie? Awans jest pewny na 99.99 % czy się mylę? Lokata? przegrali z węgrami wiec wydaje mi sie ze przy takiej samej ilosci pkt bedą liczyc sie bezposrednie pojedynki wiec bedzie wtopa No przegrali 2-1 na wyjeździe, ale u siebie wygrali 2-0 to jak to jest? to nie mam pojecia  ode mnie te 3 mecze ktore napisalem: Turcja , Czechy, Serbia uciekam na trening, powodzenia Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego na zakwalifikowanie się Szwedów jest 1.28 w Unibecie? Awans jest pewny na 99.99 % czy się mylę? Lokata? przegrali z węgrami wiec wydaje mi sie ze przy takiej samej ilosci pkt bedą liczyc sie bezposrednie pojedynki wiec bedzie wtopa No przegrali 2-1 na wyjeździe, ale u siebie wygrali 2-0 to jak to jest? Szwecja ma pewne 2 miejsce w grupie. Jeśli wygra z Holandią zapewni sobie awans jako drużyna z najlepszym bilasnem spośród tych, które zajęły drugie miejsca. Jeśli jednak zremisuje z Holandią, a Dania podzieli się punktami z Portugalią, to będzie musiała grać w barażach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Aha, to ja myślał, że wszystkie drugie miejsca wchodzą od razu  nie interesuje mnie to Euro kompletnie, stąd ta niewiedza  Dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680 |
Niemcy powinni to spokojnie ogarnąć, przecież nie pozwolą swoim ziomkom- Turkom zrobić jakąkolwiek krzywdę, rozruchy by były w kraju ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36 Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami. Jak na moje oko nic bardziej błednego: po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu; po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków, po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw. Jak dla mnie 1 jak byk!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
niemcy 1 szwecja dnb 1 serbia 2 grecja under
pasi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36 Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami. Jak na moje oko nic bardziej błednego: po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu; po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków, po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw. Jak dla mnie 1 jak byk! ja licze bardziej na bramki ... widze,ze doradzali Tobie ludzie ktorzy puszczaja tasiemce za 2zl:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771 |
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36 Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami. Jak na moje oko nic bardziej błednego: po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu; po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków, po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw. Jak dla mnie 1 jak byk! Popieram zdecydowanie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Już miały być rozruchy po poprzednim meczu. Belgia to nie chłopcy do bicia. Na pewno nimiaszkom łatwo w tym meczu nie będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36 Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami. Jak na moje oko nic bardziej błednego: po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu; po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków, po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw. Jak dla mnie 1 jak byk! ja licze bardziej na bramki ... widze,ze doradzali Tobie ludzie ktorzy puszczaja tasiemce za 2zl: Hehehehe chyba zartujesz z tym doradzaniem. Za długo siedze w tym interesie żeby słuchac tasiemniaków za 2zł  Ja osobiscie dzisiaj zagrałem za grubsze siano Armenie. Nie wiem ale czuje ze wygraja z Irlandią. Wyjdą od 1 min. na pełnej kur.......(jak to Ojro mówi) i zabiegają gospodarzy. Drugi kupon to Niemcy, Francja, Serbia i Pepiki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
moze zagrac na bratankow z wegier ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569 |
Rosja U21 111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569 |
Rosja U21 222222222222222222222222
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Rosja U21 111111111111111111111 22222222222222222222222222 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36 Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami. Jak na moje oko nic bardziej błednego: po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu; po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków,po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw. Jak dla mnie 1 jak byk! to czemu nie odpuscili bezposredniego meczu w piatek? chyba latwiej bylo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|