Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 61 1 2 13 14 15 16 17 60 61
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by kkslech
Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego na zakwalifikowanie się Szwedów jest 1.28 w Unibecie? Awans jest pewny na 99.99 % czy się mylę? Lokata?

przegrali z węgrami wiec wydaje mi sie ze przy takiej samej ilosci pkt bedą liczyc sie bezposrednie pojedynki wiec bedzie wtopa

No przegrali 2-1 na wyjeździe, ale u siebie wygrali 2-0 to jak to jest?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
bo awansuje druzyna z najwieksza iloscia pkt tez o ile sie nie myle maja 21 , z wszystkich grup jako druzyna z 2 miejsca maja najwiecej pkt

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
myslicie ze zydostwo wygra z Malta??
Serbia wyglada ciekawie. jako czysta 2

Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Originally Posted by kkslech
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by kkslech
Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego na zakwalifikowanie się Szwedów jest 1.28 w Unibecie? Awans jest pewny na 99.99 % czy się mylę? Lokata?

przegrali z węgrami wiec wydaje mi sie ze przy takiej samej ilosci pkt bedą liczyc sie bezposrednie pojedynki wiec bedzie wtopa

No przegrali 2-1 na wyjeździe, ale u siebie wygrali 2-0 to jak to jest?

to nie mam pojecia grin ode mnie te 3 mecze ktore napisalem: Turcja , Czechy, Serbia smile

uciekam na trening, powodzenia Panowie toast

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Originally Posted by kkslech
Originally Posted by **Łuki**
Originally Posted by kkslech
Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego na zakwalifikowanie się Szwedów jest 1.28 w Unibecie? Awans jest pewny na 99.99 % czy się mylę? Lokata?

przegrali z węgrami wiec wydaje mi sie ze przy takiej samej ilosci pkt bedą liczyc sie bezposrednie pojedynki wiec bedzie wtopa

No przegrali 2-1 na wyjeździe, ale u siebie wygrali 2-0 to jak to jest?

Szwecja ma pewne 2 miejsce w grupie. Jeśli wygra z Holandią zapewni sobie awans jako drużyna z najlepszym bilasnem spośród tych, które zajęły drugie miejsca. Jeśli jednak zremisuje z Holandią, a Dania podzieli się punktami z Portugalią, to będzie musiała grać w barażach.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Aha, to ja myślał, że wszystkie drugie miejsca wchodzą od razu laugh nie interesuje mnie to Euro kompletnie, stąd ta niewiedza smile Dzięki za pomoc.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36

Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
Niemcy powinni to spokojnie ogarnąć, przecież nie pozwolą swoim ziomkom- Turkom zrobić jakąkolwiek krzywdę, rozruchy by były w kraju ;P

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
gracie austrie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,294
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,294
Originally Posted by moor6
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36

Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami.
Jak na moje oko nic bardziej błednego:
po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu;
po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków,
po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw.

Jak dla mnie 1 jak byk!

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
niemcy 1
szwecja dnb 1
serbia 2
grecja under


pasi??

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by aker
Originally Posted by moor6
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36

Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami.
Jak na moje oko nic bardziej błednego:
po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu;
po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków,
po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw.

Jak dla mnie 1 jak byk!

ja licze bardziej na bramki ...
widze,ze doradzali Tobie ludzie ktorzy puszczaja tasiemce za 2zl:

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Originally Posted by aker
Originally Posted by moor6
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36

Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami.
Jak na moje oko nic bardziej błednego:
po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu;
po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów
żeby zagrali dla jego bratanków,
po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw.

Jak dla mnie 1 jak byk!
Popieram zdecydowanie!

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Już miały być rozruchy po poprzednim meczu. Belgia to nie chłopcy do bicia. Na pewno nimiaszkom łatwo w tym meczu nie będzie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,294
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,294
Originally Posted by mateekk
Originally Posted by aker
Originally Posted by moor6
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36

Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami.
Jak na moje oko nic bardziej błednego:
po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu;
po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków,
po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw.

Jak dla mnie 1 jak byk!

ja licze bardziej na bramki ...
widze,ze doradzali Tobie ludzie ktorzy puszczaja tasiemce za 2zl:

Hehehehe chyba zartujesz z tym doradzaniem.
Za długo siedze w tym interesie żeby słuchac tasiemniaków za 2zł wink

Ja osobiscie dzisiaj zagrałem za grubsze siano Armenie.
Nie wiem ale czuje ze wygraja z Irlandią.
Wyjdą od 1 min. na pełnej kur.......(jak to Ojro mówi) i zabiegają gospodarzy.

Drugi kupon to Niemcy, Francja, Serbia i Pepiki

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
moze zagrac na bratankow z wegier ??

Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
Rosja U21 111111111111111111111

Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2010
Posty: 1,569
Rosja U21 222222222222222222222222

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by moras
Rosja U21 111111111111111111111
22222222222222222222222222 wink

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by aker
Originally Posted by moor6
niemcy gracie z belgią (1) ?? 1,36

Własnie wrociłem od buka - Toto i rada znawców - starców która tam siedziała zgodnie stwierdziła ze Szwaby puszczą mecz Belgom i zagraja na pół gwizdka jak z Polakami.
Jak na moje oko nic bardziej błednego:
po pierwsze Niemcy nie lubia Belgów i nie powinni im puscic meczu;
po drugie mysle ze Turek-Ozil zmotywuje odpowiednio kolegów żeby zagrali dla jego bratanków,
po trzecie Szwaby bedą chcieli zakonczyć eliminacje z kompletem zwyciestw.

Jak dla mnie 1 jak byk!

to czemu nie odpuscili bezposredniego meczu w piatek? chyba latwiej bylo laugh

Strona 15 z 61 1 2 13 14 15 16 17 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, rafal08, betowiec, ANZELMO, forty, burbon, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,832 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,508
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1