|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
A ja gram takie cos: Niemcy (-1.5) - chca wygrac wszystkie mecze w grupie, graja u sibie, sa w wysokiej formie. Armienia srzeli gola - graja o wszystko, ostatnio w formie, duzo strzelaja Holadnia - mysle ze takze chca miec komplet pkt.,przeczucie i H2H na korzysc holendrow Hiszpania (-1.5) - kompelet zwyciestw w grupie, wlasne podworko, slaby przeciwnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
koledzy na czym moge obejrzec naszych graczy?? TVP 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
koledzy na czym moge obejrzec naszych graczy?? na telewizorze,kompie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
koledzy na czym moge obejrzec naszych graczy?? tvp1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
over 2.5 u chorwatow over 3.5 u niemcow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Białoruś 21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
no to cluje po overa !
@witam, po długiej nieobecności ! Siemanko.. Over w meczu Dania - Portugalia Under: Szwecja - Holandia i Slowenia - Serbia myślisz że tak w Danii postrzelają? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
koledzy na czym moge obejrzec naszych graczy?? na telewizorze,kompie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
A ja gram takie cos: Niemcy (-1.5) - chca wygrac wszystkie mecze w grupie, graja u sibie, sa w wysokiej formie. Armienia srzeli gola - graja o wszystko, ostatnio w formie, duzo strzelaja Holadnia - mysle ze takze chca miec komplet pkt.,przeczucie i H2H na korzysc holendrow Hiszpania (-1.5) - kompelet zwyciestw w grupie, wlasne podworko, slaby przeciwnik  Irlandia ich dzis zniszczy, te wyniki Armenii to slabosc przeciwnikow - dzisiaj zetkniecie z rzeczywistoscia, powrot na ziemie, ustawienie w szeregu - Ireland TWARDO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
no to cluje po overa !
@witam, po długiej nieobecności ! Siemanko.. Over w meczu Dania - Portugalia Under: Szwecja - Holandia i Slowenia - Serbia myślisz że tak w Danii postrzelają?  Portugalia duzo strzele i traci ostatnio,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
A ja gram takie cos: Niemcy (-1.5) - chca wygrac wszystkie mecze w grupie, graja u sibie, sa w wysokiej formie. Armienia srzeli gola - graja o wszystko, ostatnio w formie, duzo strzelaja Holadnia - mysle ze takze chca miec komplet pkt.,przeczucie i H2H na korzysc holendrow Hiszpania (-1.5) - kompelet zwyciestw w grupie, wlasne podworko, slaby przeciwnik  Irlandia ich dzis zniszczy, te wyniki Armenii to slabosc przeciwnikow - dzisiaj zetkniecie z rzeczywistoscia, powrot na ziemie, ustawienie w szeregu - Ireland TWARDO  gola wcisna, moze i dwa nawet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
jak dla mnie Niemcy dziś spokojnie wygrywają  ostatni mecz i na dodatek u siebie, będą chcieli za wszelką cenę wygrać a są w niezłym gazie , Belgowie muszą i będą spięci, przy niekorzystnym rezultacie czas będzie płynął na ich niekorzyśc ,będą musieli śmielej zaatakować odkryć się a Niemcy pokazali jak świetnie grają z kontry chodźby w meczu z Kebabami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
0-2 nice 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
koledzy na czym moge obejrzec naszych graczy?? TVP 1 dziekuje Wysokich wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521 |
Ogolnie nie wierze w odpuszczanie faworytow takich jak Niemcy, Holandia i Hiszpania. Niemcy wygraja 2 bramkami moim zdaniem na luzie dla wlasniej publicznosci, Hiszpania po prostu zniszczy Szkocje, a Holandia wygra skromnie jednym golem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2006
Posty: 93 |
gdzie moge zobaczyć ostatnie wyniki Ukrainy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ogolnie nie wierze w odpuszczanie faworytow takich jak Niemcy, Holandia i Hiszpania. Niemcy wygraja 2 bramkami moim zdaniem na luzie dla wlasniej publicznosci, Hiszpania po prostu zniszczy Szkocje, a Holandia wygra skromnie jednym golem nawet Turcy mieszkajacy w Niemczech ( miliony  ) beda dzis gorąco kibicowac Niemcow i z obawy o tych wlasnie Turasow wolalbym spokojnie wygrac z Belgia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|