Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#49706 16/12/2003 10:29
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
nio i okolo 3:00 expekt wystawil caly jeden mecz NBA : LAC-NO

DZIEKUJEMY CI WIELMOZNY eXPEKCIE!!!

TO JEST QRWA PARODIA NIE BUKMACHER

Z CALA PREMEDYTACJA MOWIE EXPEKTOWI stop I <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: NA NIEGO!!!

a co do promocji to sa dokladnie takie same jaja jak ostatnio. Wtedy tez byla jakas tam promocja chyba od wplaty i pisalo z trzeba obrocic bonusem a potem pajace zmienily regulamin i juz pisal oze trzeba obrocic depozytem i bonusem .
JAK SIE NIE MA KASY NA TAKIE PROMOCJE TO SIE ICH DO H... WACLAWA NIE ROBI . CZY ONI W TYM EXPEKCIE MAJA MOZGI WIELKOSCI PSICH JAJ!?

Bonus: Unibet
#49707 16/12/2003 10:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 46
a ja myslalem ze to tylko u mnie takie jaja z expektem...teraz to juz nawet wogole na ich strone nie moge wejsc zreszta i po co skoro i tak nie ma tam co grac... eee skorzystam jednak chyba z tej promocji Unibetu tylko ciekawe jak wczesniej kase wyplace z expektu:/

#49708 16/12/2003 11:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
I znowu ten ****ny expekt nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , znowu coś zmieniaja i znowu nic się nie zmieni? I to się nazywa bukmacher? To są ******eni oszuści, krętacze i złodzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49709 16/12/2003 12:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
Wkurzyłem sie na exopekta rejetruje sie do unibet ale tam jest przy rejestracji (Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe.) moze wiecie gdzie taki kod można zdobyć ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: jak ktoś coś wie to proszę o kontakt przez gg 1047423 Dzienki czekam na info.

#49710 16/12/2003 12:57
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
Expekt już chodzi, ale 1 bundesligi nie ma......

#49711 16/12/2003 13:03
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
Problemy z logowaniem to rybka, jest godzina 9.00, o 20.00 dzisiaj gra Bundesliga a te buraki nie mają jeszcze w ofercie kursów, ja od nich uciekam jak najdalej

#49712 16/12/2003 13:11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał adiv:
[qb]Problemy z logowaniem to rybka, jest godzina 9.00, o 20.00 dzisiaj gra Bundesliga a te buraki nie mają jeszcze w ofercie kursów, ja od nich uciekam jak najdalej[/qb]
Jak to nie mają kursów ??? :eek:
Przecież są już kursy na Bundesligi, nawet dwie:
drugą nożną i pierwszą... ręczną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ehhhh...

#49713 16/12/2003 13:30
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 120
Nie wiem czy jak przyłączyłem się po wpłacie kasy do expekta do tego świątecznego czelendżu to teraz co ? mam grać normalnie z ich oferty kupon z ako powyżej 2,0 i to mi się do tego konkursu zaliczy ???

Widziałem jak jakiś gość bodajże Bogdan prowadzi w tym konkursie i oskubał expekt na 27.000 PLN.
Ładnie ich trzepnął... :eek:

#49714 16/12/2003 14:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Hmmm, troche dziwna ta firma. Czekalem od niedzieli az mi zloza depozyt na konto. Nie zrobili tego, wyslalem maila i po 5min mialem kase na koncie. Mam pytanie: u nich tak zawsze??? Acha i jeszcze jedno. Mozna tam obstawiac finska lige hokejowa??? Bo cos tam nie widze.

#49715 16/12/2003 15:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
heh no fakt zmiana regulaminu w trakcie trwania promocji to troche chamowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mam skrina ze starym regulaminem wiec jesli ktos kce niech da znac na priva.
Wg mnie mozna w taki sposob sprobowac "rozwiazac" sprawe z graniem za kursy >2. Otoz jesli chcielismy postawic na dany mecz 1x gdzie placili 2.1 3.3 3.3 po kursie 1.25 to mozemy teraz dac 150 jednostek na jedynke po kursie 2.1 i 100 jednostek na X po kursie 3.3. Jesli bedzie 1 lub x to zarabiamy odpowiednio 65 lub 80 jednostek i mamy juz obrotu 250 jedniostek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Grajac za cale 250 jednostek na kurs 1.25 zarobilibysmy podobna kwote, ale nie zaliczyloby tego do obrotu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Polak potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49716 16/12/2003 15:33
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
a ja podszedłem do nich inaczej i na mojego maila dostałem odpowiedź :

Przepraszamy za klopoty spowodowane z dostepem do serwisu, spowodowane sa one przedluzajaca sie praca zwiazana z wymiana oprogramowania, nasi technicy pracuja nad jak najszybszym zakonczeniem prac, zapewniamy ze po ich zakonczeniu wszystko powroci do normy.

Na co ja:

ja do Was napisałem że mnie przepraszam NIE INTERESUJE. Jeżeli nie umiecie czytać to nie powinniście tam pracować. Powtatzam jeszcze raz: "Jak firma expekt zamierza mi zadośćuczynić dwudniową klapę?" (chodzi mi o ilość kursów, czas ich wystawienia oraz niedostępność strony). Jestem maksymalnie zawiedziony, jeżeli nie bedzie kroku z Waszej strony oznacza to zakończenie współpracy. I piszę jeszcze raz dużymi loiterami - NIE INTERESUJE MNIE SŁOWO PRZEPRASZAM

Na co oni:

Widac Pan nie uznaje form grzecznosciowych, wiec nie bedziemy ich w stosunku do Pana uzywac. Odnosnie Panskiej rekompensaty, dodalismy do Pana konta Zloty poziom naszego programu lojalnosciwego, jest to jedyna rekompensata jaka Panu mozemy zaproponowac.

BURAKI

#49717 16/12/2003 16:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
A ja cofam to co wczoraj na nich napisalem zlego. Dzisiaj dostalem odpowiedz ze obowiazuje mnie regulamin ten ktory ja zaakceptowal zapisujac sie na ta promocje, a nie ten ktory jest obecnie czy ten ktory bedzie jutro czy pojutrze. Czyli jezeli zapisaliscie sie na promocje wtedy kiedy nie bylo zapisu w regulaminie o kuponie o kursie >= 2 to gracie normalnie bez tego ograniczenia.

A co do wczorajszego nie dzialania strony. Hmmmm osobiscie jestem klientem mBanku i musze powiedziec ze tam znacznie czesciej jest "konserwacja systemu". W sumie i tak wydaje mi sie ze wybrali dobry moment. Poniedzialek to nie jest jakis szczegolny dzien dla typera. Gorzej gdyby zrobili to w sobote lub niedziele. A gdybym ja np mial jakis ekstra typ, wtedy gdyby strona nie dzialala, to po prostu zamiast typowac normalnie, wyslalbym im maila z tym typem i stawka jaka chcialem zagrac. A pozniej bym zadal ewentualnej rekompensaty z tytulu nie wygrania sumy XXX zl.

#49718 16/12/2003 16:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
a expekt znowu swoje - NIE DZIAŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49719 16/12/2003 17:03
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał chase:
[qb]A ja cofam to co wczoraj na nich napisalem zlego. Dzisiaj dostalem odpowiedz ze obowiazuje mnie regulamin ten ktory ja zaakceptowal zapisujac sie na ta promocje, a nie ten ktory jest obecnie czy ten ktory bedzie jutro czy pojutrze. Czyli jezeli zapisaliscie sie na promocje wtedy kiedy nie bylo zapisu w regulaminie o kuponie o kursie >= 2 to gracie normalnie bez tego ograniczenia.

[/qb]
jesli jest tak jak mowisz to trza by wiedziec od kiedy (dokladna godzina) obowiazuje nowy regulamin. Kazdy w archiwum sprawdzi o ktorej zawarl zaklad i bedzie wiedziec, czy na starych czy nowych warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
chase jesli mozesz (masz dobre kontakty z nimi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) to dowiedz sie o ta godzine.

#49720 16/12/2003 19:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
Siema
Chialbym zacząc grac przez neta w expekt.com i chce wplacic pieniodze przez bank na jakie konto mam przelac pienidze? i co musze podac przelewajac pieniodze do expekta ?

Prosze o odp.

POZDRO

#49721 16/12/2003 19:47
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 72
Jak chcesz grać u internetowego buka, to odradzam Ci Expekt, to najgorszy buk w sieci!!! A to co ostatnio wyrabiają przechodzi ludzkie pojęcie...

#49722 16/12/2003 19:49
Dołączył: May 2003
Posty: 141
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 141
*******ć kurewski expekt znowu nie działa wracam z pracvy chce grać a tu gówno unibet idę do ciebie i wszystkim radze to samo

#49723 16/12/2003 19:55
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Expekt bardzo kiepsko wygląda ostatnio...
kursy mają potwornie zaniżane...

#49724 16/12/2003 19:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 312
To jak proponujecie unibet to jak mam tam przelac pieniodze

prosze o odp

POZDRO

#49725 16/12/2003 20:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Oby nie wymyślili, że trzykrotny obrót to stawianie minimum 250 złotych 3 razy na kurs minimum 2,00.

Narazie obrócenie w jakikolwiek sposób 750 zł stawiając na kurs 2,00 nawet 100 kuponów po 7,5 zeta MUSI być uznane za dotrzymanie warunków i tak już o utrudnionych zasadach "promocji"...

Ale poczekamy zobaczymy...

Na kolejny przekręt już ich chyba nie stać, bo następnym razem nikt już się nie da nabrać i nie wpłaci pod wpływem oszukańczej reklamy "szczodrości" expektu.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1